سبد خرید 0
محصولات پر فروش
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول 150×150 اعتماد 3200 کیلویی مدل +4L دارای نمایشگری متحرک و از نوع LED می باشد. طراحی و ساختار این نمایشگر به گونه ای صورت گرفته است که به کفی متصل نبوده و کاملا جدا از سینی، و بر روی یک ستون متحرک (چرخ دار) قرار گرفته است. امکان جمع زدن وزن یکی از مزایای نمایشگر باسکول اعتماد می باشد. این قابلیت شرایطی را فراهم می آورد تا بتوان بیش از ظرفیت توزین باسکول وزن کرد. یقینا چنین قابلیتی می تواند به درد بسیاری از متقاضیان انواع باسکول صنعتی بخورد.
باسکول 150×150 اعتماد 3200 کیلویی مدل +4L دارای دقتی 200 گرمی است که در قیاس با ظرفیت توزین آن کاملا قابل قبول به نظر می رسد. ابعاد سینی باسکول کفی اعتماد 150×150 سانتیمتر است و ساخته شده از جنس ورقه فولادی است. بدنه باسکول صنعتی اعتماد نیز فلزی بوده که دلیلی بر کیفیت و تداوم و طول عمر بالای این محصول می باشد. سینی تخت باسکول صنعتی اعتماد در صنایعی که نیاز به توزین کالاهای بزرگتر دارند کاربردی و مفید می باشد از این رو انتخاب و خرید باسکول اعتماد از سمت این مشاغل بسیار چشم گیر بوده است.
نکته قابل توجهی که درخصوص سینی باسکول صنعتی اعتماد وجود دارد امکان درخواست سایز مورد نیاز از سمت مشتری می باشد. به این شکل که شما می توانید به جز ابعاد پیش فرض این باسکول ایرانی، ابعادی که برای رفع نیاز توزین در شغل خود به آن احتیاج دارید را نیز سفارش داده و باسکول را در سایز مدنظر دریافت نمایید. ساختار باسکول کفی اعتماد به صورت 4 لودسلی است که به واسطه برخورداری از این لودسل ها می تواند به توزینی حساس تر بپردازد. این عمل با تقسیم حساسیت در تمام سطح سینی انجام می گیرد و سبب می شود تا هر کجای سینی دقتی مشابه داشته باشد.
عدم وجود برخی از قابلیت ها مانند برخورداری از چرخ، وجود نداشتن امکان اتصال به کامپیوتر و اتصال به چاپگر ممکن است کارایی باسکول 4 لودسل اعتماد را برای برخی از صنایع کاهش دهد که البته مزایای قابل توجه این محصول به خوبی توانسته جای خالی امکانات را پر کند. فروشگاه اینترنتی SCALE به عنوان نمایندگی باسکول اعتماد می تواند شما را در زمینه هایی درخصوص قیمت باسکول اعتماد خرید و فروش باسکول اعتماد و مشاوره درخصوص انواع باسکول اعتماد یاری دهد.

مشخصات کلی
 ویژگی های باسکول 150×150 اعتماد 3200 کیلویی مدل +4L

توانایی جمع زدن وزن

نمایشگر متحرک

سینی از ورق فولاد

دارای 4 لودسل


 نام باسکول  ظرفیت  دقت  ابعاد دستگاه
باسکول 150×150 اعتماد 3200 کیلویی مدل +4L  3200 کیلوگرم   3200 کیلوگرم  150×150سانتیمتر
کد کالا :10900
نام انگلیسی :Etemad Bascule 4L+ 3200kg 150×150
موجودی کالا : 0
تعداد فروخته شده : 0
وضعیت : تماس بگیرید
کشور سازنده : ایران
نوع تحویل : در اسرع وقت
ظرفیت : 3200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
چاپگر: ندارد
نوع نمایش : LED
ساختار ظاهری : متحرک (کفی)
شارژر :
جنس بدنه : فلزی
نوع سینی : تخت
برند :باسکول اعتماد
مدل :+4L
اتصالات شبکه :ندارد
ابعاد : 150×150سانتیمتر
جنس سینی : ورق فولادی
تعداد لودسل : 4 عدد
برند لودسل :
گارانتی محصول :
قیمت : تومان
10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :