سبد خرید 0
مدل ها
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازوی فروشگاهی رادین مدل 6700 تولیدی دیگر از شرکت با تجربه ایرانی رادین در نوع ترازوی علمک دار است. ترازوی دیجیتال رادین قابلیت توزین اقلام را تا حداکثر وزن 40 کیلوگرم و حداقل وزن 100 گرم دارد. میزان حساسیت در توزین برای ترازوی رادین در 3 مقدار 2 گرم، 5 گرم و 10 گرم قابل تغییر و تنظیم است. پلاستیک فشرده ABS آلیاژ به کار رفته در تولید بدنه ترازوی رادین بوده و سینی ترازو رادین نیز از آلیاژ استیل ضد زنگ تهیه شده است. سینی ترازوی دیجیتال رادین به صورت پیش فرض از نوع تخت تعبیه شده و در صورت تمایل مشتری امکان قرار دادن یک سینی لبه دار نیز برای ترازوی رادین وجود دارد. سینی ترازوی پرینتردار رادین در اندازه 25×39.5 سانتیمتر ساخته شده است. نمایشگر ترازوی علمک دار رادین از نوع LED بوده که در 3 قسمت مجزا و به صورت دو طرفه اطلاعات مربوط به قیمت، وزن و قیمت کل را برای فروشنده و مشتری به نمایش می گذارد.

ترازوی فروشگاهی رادین مدل 6700 از برق شهری تغذیه می کند. برای ترازوی دیجیتال رادین یک باتری قابل شارژ تعبیه شده که می توان آن را در مواقعی که برق قطع است و یا در مکان هایی که دسترسی به برق وجود ندارد، به عنوان منبع انرژی ترازو رادین مورد استفاده قرار داد. ترازوی پرینتردار رادین از 350 حافظه مستقیم برخوردار است که دسترسی به آن از طریق کلیدهای موجود در صفحه کلید امکان می پذیرد. مجهز بودن ترازوی فروشگاهی رادین به چاپگر داخلی امکاناتی برای کاربر فراهم می آورد. چاپ فاکتور فروش یکی از امکانات چاپگر ترازوی علمک دار رادین است. از دیگر امکانات فراهم آمده توسط چاپگر ترازوی رادین باید به امکان تهیه گزارشات به صورت تفکیکی و یا کلی اشاره کرد. همچنین می توان با استفاده از چاپگر ترازوی فروشگاهی رادین به چاپ بارکد سطری و یا بارکد تجمیعی پرداخت. بارکد سطری برای یک کالا و بارکد تجمیعی نیز برای دو یا چند کالا به صورت یکجا در یک فاکتور مورد استفاده قرار می گیرد.

ترازوی پرینتر دار رادین قابلیت آن را دارد تا به 3 مشتری به صورت همزمان خدمات رسانی داشته باشد. ترازوی علمک دار رادین در فروشگاه های محلی، سوپرمارکت های بزرگ، پروتئین فروشی ها و مشاغلی نظیر این ها کاربردی و سودمند بوده و نیاز اینگونه مشاغل را به یک ترازوی دیجیتال حرفه ای و کارآمد مرتفع خواهد ساخت. فروشگاه اینترنتی Scale به عنوان نمایندگی ترازوی رادین فعالیت داشته و قیمت ترازوی رادین نیز در این نمایندگی بسیار ایده آل و ویژه بوده و امکان خرید ترازوی رادین به سه روش تلفنی، آنلاین و حضوری برای مشتریان عزیز فراهم آمده است.

قیمت : 11,800,000 (تومان)
مشخصات کلی
 ویژگی های ترازوی فروشگاهی رادین مدل 6700

چاپگر
چاپ فاکتور
گزارش گیری
حافظه 350 عدد
باتری پشتیبان
چاپ بارکد سطری و تجمیعی 


 نام ترازو  ظرفیت  دقت  ابعاد دستگاه
 ترازوی فروشگاهی رادین مدل 6700 40 کیلوگرم  10 گرم (قابل تنظیم به 2 و 5 گرم)   25×39.5 سانتیمتر (سینی)
کد کالا :10670
نام انگلیسی :Radin Shopping Scale 6700 40kg
موجودی کالا : 0
تعداد فروخته شده : 0
وضعیت : موجود
کشور سازنده : ایران
نوع تحویل : در اسرع وقت
ظرفیت : 40 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم (قابل تنظیم به 2 و 5 گرم)
نوع کاربری : فروشگاهی
چاپگر: دارد
نوع نمایش : LED
ساختار ظاهری : ثابت
شارژر : دارد
جنس بدنه : پلاستیک فشرده
نوع سینی : لبه دار
برند :ترازوی رادین
مدل :6700
اتصالات شبکه :دارد
ابعاد : 25×39.5 سانتیمتر (سینی)
جنس سینی : استیل
تعداد لودسل : 1 عدد
برند لودسل :
گارانتی محصول :
قیمت : قیمت : 11,800,000 (تومان)
تومان
10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :