سبد خرید 0
محصولات پر فروش
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


فیدر صنعتی اعتماد مدل WH که دارای ظرفیت 1200 کیلوگرم می باشد تولیدی از شرکت ایرانی اعتماد است. این محصول جهت استفاده در صنایع مختلف مفید و کارآمد می باشد. یکی از استفاده های مطرح از هاپر اعتماد در صنعت دام و طیور صورت می گیرد.

فیدر صنعتی اعتماد مدل WH جهت ترکیب دقیق دان و یا مواد غذایی مورد نیاز دام و توزیع آن ها مورد استفاده قرار گرفته و با دقتی معادل 200 گرم به خوبی از پس اجرای فرامین مربوطه می آید. سیستم توزین در فیدر دیجیتال اعتماد با استفاده از لودسل شکل گرفته است. ظرفیت لودسل به کار رفته در ساختار هاپر دیجیتال اعتماد 2000 کیلوگرم تخمین خورده است. بدنه این دستگاه به واسطه برخورداری از جنس پروفیل صنعتی از مقاومت و استحکام قابل قبولی برخوردار است که این امر با توجه به نحوه کاربرد فیدر اعتماد می تواند عمر مفید و طولانی را برای آن رقم بزند. لازم به ذکر است که بدنه هاپردیجیتال اعتماد از رنگ چکشی پوشانده شده است. البته این کیفیت و تداوم در پس وجود کفی فولادی پاپر دیجیتال اعتماد نیز به وجود آمده است. برخورداری از دریچه خروجی با اهرم مخصوص انجام کار رابرای کاربران تا حد چشم گیری آسان کرده به گونه ای که به راحتی می توانند مواد ترکیبی و موجود در این دستگاه فیدر ایرانی را خارج نمایند.

با توجه به اینکه هاپر دیجیتال اعتماد ساخت داخلی بوده و یک محصول ایرانی به شمار می آید می توان در مقایسه با سایر همتاهای خارجی آن را یک هاپر دیجیتال ارزان قیمت عنوان داشت. نکته ای که در این مورد از اهمیت خاصی برخوردار است نحوه خرید فیدر صنعتی اعتماد است که توصیه می شود به طور حتم از نمایندگی اعتماد خریداری شود. فروشگاه اینترنتی SCALE به عنوان نمایندگی باسکول اعتماد جهت رفاه حال شما خریداران محترم قیمت فیدر صنعتی اعتماد را به نسبت سایر فروشگاه های متفرقه پایین تر در نظر گرفته و این محصول را به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش قابل توجه در اختیار شما قرار خواهد داد.

مشخصات کلی
 ویژگی های فیدر صنعتی اعتماد مدل WH

پوشش بدنه رنگ چکشی
ظرفیت لودسل 2000 کیلوگرم
ظرفیت اندازه گیری 1200 کیلوگرم
دقت 200 گرم
بدنه ساخته شده با پروفیل صنعتی
دارای دریچه خروجی با اهرم مخصوص
کفه از ورق فولاد


 نام باسکول  ظرفیت  دقت  ابعاد دستگاه
فیدر صنعتی اعتماد مدل WH 
1200 کیلوگرم 
200 گرم   
کد کالا :10780
نام انگلیسی :Etemad Industrial Hopper Feeder WH
موجودی کالا : 0
تعداد فروخته شده : 0
وضعیت : تماس بگیرید
کشور سازنده : ایران
نوع تحویل : در اسرع وقت
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
چاپگر: ندارد
نوع نمایش :
ساختار ظاهری : ثابت
شارژر :
جنس بدنه : پروفیل صنعتی
نوع سینی :
برند :اعتماد
مدل :WH
اتصالات شبکه :
ابعاد :
جنس سینی : ورق فولاد
تعداد لودسل :
برند لودسل :
گارانتی محصول :
قیمت : تومان
10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :