سبد خرید 0
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول آویز سقفی

باسکول آویز سقفی در گروه باسکول صنعتی قرار دارد که در محیط های صنعتی قابل استفاده است ، بدنه باسکول دیجیتال آویزی به دلیل ساختار توزین و علمکرد در حرکت باسکول ، نیازمند قدرت بدنه ی بالا می باشد از این رو باسکول صنعتی آویزی را به گونه ای طراحی می نمایند که د رمحیط های ذکر شده بدون ایجاد اختلال قابل استفاده باشد ، امروز در صنعت توزین پیشرفت هایی ممکن شده است که در سهولت امر توزین و سرعت بخشیدن به آن تاثیر بسزایی داشته است .
پیش از این باسکول آویزی در حدی بود که تنها وزن کالا ها را به نمایش بگذارد و کاربران تنها راه ثبت اطلاعات وزنی را این می دانستند تا رقم نمایان شده را از روی باسکول دیجیتال و از مسیر دور ثبت نمایند و یا اگر مسیر بسیار دور بوده و امکان رویت رقم روی نمایشگر نبوده به روشی به دستگاه نزدیک شده یا اگر با جرثقیل است توسط این دستگاه باسکول را پایین اورده و رقم هلد شده روی نمایشگر را ثبت نمایند همان طور که ذکر شده این امر مقداری در امور صنعتی کار را دشوار می ساخت از این رو باسکول آویز سقفی به کار امد که بر روی سیستم قابلیت ارتباط رادیویی اجرا شده و این مشکل کاملا برطرف گردید ، باسکول جرثقیل امروزه علاوه بر نمایشگری که روی بدنه تعبیه شده است نمایشگر دومی دارد که این نمایشگر در دو مدل دارای چاپگر و بدون چاپگر قابل انتخاب است .
نمایشگر چاپگر دار باسکول آویز امکان گزارش گیری از امار توزین و حتی محاسبه ی قیمت رو نیز به کاربر می دهد ، نمایشگر دوم در دفتر کار یا محیط کارخانه قابل راه اندازی می باشد که از طریق امواج رادیویی اطلاعات را از باسکول آویز دریافت و بر روی نمایشگر یا چاپگر چاپ می نماید .

باسکول آویز کرین اسکیل مجموعه ای کامل از باسکول آویز سقفی با باسکول جرثقیل می باشد که با قدرت و ساختار کاملا نیرومند تولید و طراحی شده است .
باسکول آویز جادور نیز گروه دیگری از باسکول آویزی است که به نسبت باسکول کرین اسکیل ساختار نیرومند تری دارد اما با این تفاوت که قابلیت اتصال به نمایشگر دوم را ندارد .
باسکول آویز hst گروه دیگری از باسکول سقفی می باشد که بیشتر در ظرفیت توزین 500 کیلو گرم و 1000 کیلو و 2000 کیلو گرم تولید می گردد .
دیجی اسکال نمایندگی باسکول آویز کرین اسکیل ، جادور و hst می باشد که سعی دارد با معرفی برترین برند های باسکول آویز خدمتی ماندگار برای همیهنان خود داشته باشد در این زمینه نیز تحقیقات خود را کامل ساخته و پیشنهاد های شده بر اساس تجربه ی دیجی اسکال می باشد ، تمامی دستگاه های خریداری شده از مرکز دیجی اسکال با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش باسکول به مدت 10 سال می باشد .
6 / 10
از 1293 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :