021-6123
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 2 شهریور 1398 در ساعت 42 : 10 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )
ترازو سیم کارتی رادین

ترازو سیم کارتی رادین جدیدترین و به روز ترین ترازوی دیجیتال در خاورمیانه با تکنولوژی برتر تعبیه ی سیم کارت در داخل ترازوی فروشگاهی برای دریافت گزارش های درخواستی به صورت sms بدون نیاز به حضور در دفتر کار یا فروشگاه می باشد ، ترازوی سیم کارتی رادین اولین تولید کننده ی ترازو با قابلیت ذکر شده است و در راستای افزایش قابلیت های به روز و تامین رضایت مشتری پیش قدم بوده و خواهد بود .

آشنایی با قابلیت های ترازوی رادین سیم کارتی

ترازوی سیم کارتی رادین در مدل های مختلف نظیر ترازوی رادین پلاس 8800 با ظرفیت 40 و 70 کیلو گرم ، ترازو رادین 6700 پلاس مجهز به قابلیت سیم کارت شده و به ترازو رادین سیم کارتی معرفی می گردند ، در مدل هایی که پیش از این توسط ترازو رادین تولید و عرضه شده است که دارای قابلیت سیم کارت نبوده نیز می توان با افزایش برد و کیت مربوطه ترازوی های قدیمی رادین را نیز به روز نموده و دارای قابلیت سیم کارت نمود .

ترازو سیم کارتی رادین این امکان را به مدیریت ترازو دیجیتال می دهد که بدون حضور در کنار ترازو از طریقه سیم کارتی که درون ترازو تعبیه شده است ، اطلاعات و گزارش فروش نظیر جمع تعداد فاکتور ها ، مبلغ کل پرداختی توسط مشتری و مبلغ مرجوعی ها و مجموع وزن های توزین شده را بررسی و جمع بندی نماید تا از روند کارکرد فروشگاه اطلاع یابد .

این گزارش ها در هر ساعت از روز توسط مدیریت ترازوی فروشگاهی از طریق sms قابل دریافت و پیگیری می باشد . ترازوی فروشگاهی رادین امکان گزارش گیری انلاین را برای کابران در هر ساعت از روز در هر جایی بدون محدودیت فراهم نموده است و دغدغه ی بسیاری از مدیران فروشگاه ها و میادین را برطرف نموده است ، ترازو رادین اولین و پیشرو در صنعت ترازوی دیجیتالی بوده و در سالیانی که فعالیت خود را آغاز نموده است با شدتی بسیار بالا پیشرفت نموده و در میان ترازوهای دیجیتال تولید شده در کشور ایران سرامد گشته است به گونه ای که تمامی میادین تره بار با آسودگی خاطر از ترازو دیجیتالی رادین بهره جسته و اکثر میادین به ترازو رادین مجهز شده اند این در حالی است که برند های نامی دیگر با بیش از سه دهه سابقه در مقابل برند ترازو رادین در سطح بسیار پایین تری قرار گرفته اند .
ترازو رادین نامی برتر و درخشان در صنعت ترازوی دیجیتال در گروه ترازو فروشگاهی است و هر روز در تلاش است که برترین را برای ایران و ایرانی به ارمغان اورد این نشانه علم مهندسین ایرانی و به کار گیری صنعت همراه با پشتکار است .

در هر ساعت از روز بدون نیاز به نصب نرم افزار دقیقا مانند اس ام اس های که از بانک دریافت می شود ، اطلاعات از ترازو رادین بر روی گوشی همراه و نیز مجهز بودن ترازوی دیجیتالی رادین به سیم کارت با فشردن کلید گزارش اطلاعات فروش را سیم کارت ترازو به گوشی همراهتان انتقال دهید هزینه شارژ اس ام اس سیم کارت ترازو که در داخل ترازو تعبیه شده است ماهیانه کمتر از 5 هزار تومان می باشد .

با کمترین قیمت ترازوی فروشگاهی بالاترین امکانات ترازو رو خرید نمایید ، خرید ترازوی فروشگاهی رادین بهترین انتخاب برای فروشگاه با قابلیت های منحصر به فرد می باشد ، قابلیت سیم کارتی ترازو ، یکی از گزینه هایی است که به درخشان شدن برند ترازو رادین می افزاید و برتری را به نمایش می گذارد .

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()