سبد خرید 0
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


دفترچه راهنمای ترازوی سوما مدل STR101-P

دفترچه راهنمای ترازوی سوما مدل STR101-P در این صفحه بارگذاری شده است ، استفاده از دفترچه راهنمای ترازو در نسب آسان و اصولی دستگاه و نیز عمر آن تاثیر بسزایی دارد و لذت استفاده ی آسان از ترازوی فروشگاهی را همراه دارد ، ترازو سوما ساخت ایران است و با طراحی صفحه تمام لمسی در میان ترازو های فروشگاهی موجود برجسته شده است ، قیمت ترازوی سوما لمسی حتی با داشتن این قابلیت و ویژگی های شایسته ی دیگر منطقی و اقتصادی تعیین شده است .

مشخصات ترازوی سوما الکترونیک البرز :

مشخصه ی ترازو توضیحات
ظرفیت توزین ترازو 50 کیلو گرم
دقت در توزین 10 گرم
پارسنگ کل ظرفیت توزین ترازو برابر با 50 کیلو گرم
ابعاد ترازوی دیجیتال 60 × 42 × 54 سانتی متر
ابعاد سینی توزین 42 × 41 سانتی متر
ابعاد سینی لبه دار 42 × 42 × 6 سانتی متر
لودسل دارای استاندارد بین المللی oiml و ce
چاپگر چاپگر حرارتی 57 میلیمتری
محدوده ی تغییرات دمایی c~+40c
برق ورودی برق شهر
باتری ترازو 6 ولت 6 آمپر

معرفی ترازو دیجیتال سوما الکترونیک :

ترازوی دیجیتالی سوما نسل جدید ترازوهای دیجیتال می باشد که برای اولین بار در ایران طراحی و ساخته شده است ، ترازوی سوما با داشتن صفحه نمایشگر LCD" 10.1 و صفحه لمسی برای فروشنده و همچنین یک نمایشگر LCD" 7 برای مشتری امکان استفاده راحت و آسان توسط کاربر ان را فراهم آورده است ، پشتیبانی از زبان فارسی و نمایش کامل و واضح کلیه اطلاعات ویژگی بارز این محصول است ، امکان تعریف بیش از 1000 کالا با توضیحات کامل و ذخیره بیش از 2000 فاکتور فروش ( هر فاکتور حداکثر 50 قلم کالا ) ، امکان اتصال فلش ، اتصال بارکد خوان و امکان اتصال به کامپیوتر از طریق پورت USB از دیگر امکانات این دستگاه می باشد ، نمایش وزن و نام کالا و سایر اطلاعات روی نمایشگرسمت مشتری امکان ویژه ای می باشد که مشتریان لحظه به لحظه می توانند کالاهای خریداری شده را مشاهده نمایند  .

نکات مهم در ترازوی سوما الکترونیک :

در حفظ و نگهداری کارت گارانتی دستگاه دقت کنید .
دقت کنید دستگاه در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد .

در صورت کثیف شدن کفه ترازو آن را جدا کرده و پس ازشستشو و خشک کردن درجای خود قراردهید همچنین می توانید از یک دستمال مرطوب نیز برای تمیز کردن کفه ترازو استفاده کنید .

در صورت بروزهرگونه مشکل از تعمیر دستگاه توسط افراد متفرقه جلوگیری کرده و فقط با واحد خدمات پس از فروش تماس بگیرید .

به هیچ عنوان به صفحه نمایشگر ضربه وارد نکنید وازاشیائ نوک تیز برای کار با صفحه کلید استفاده نکنید .فقط و فقط از قلم همراه دستگاه و یا اجسام با نوک مناسب یا ناخن کوتاه برای زدن به صفحه کلید استفاده کنید .

برای تمیز کردن صفحه نمایشگر می توانید یک دستمال را با مایع شیشه شور رقیق شده با آب مرطوب کنید و صفحه را تمیز کنید ، به هیچ عنوان روی صفحه نمایشگر مایع اسپری نکنید .

از گذاشتن بار بیش ازحد مجاز روی دستگاه خودداری کنید همچنین مراقب باشید هنگام گذاشتن بار روی کفه ترازو آن را رها نکنید و بار را به آرامی روی کفه ترازو قراردهید .هرگونه ضربه به کفه ترازو باعث خرابی سنسور وزن شده و عملکرد دستگاه را مختل می کند .

متعلقات در پیک خرید ترازوی فروشگاهی سوما الکترونیک :

کابل برق
دفترچه راهنما و کارت گارانتی ترازو
رول کاغذ حرارتی
ترازوی دیجیتال لمسی
سینی توزین استیل
کابل برق
قلم
روشن و خاموش کردن ترازو :
با استفاده از کلید ON/OFF که در زیر ترازو سمت چپ قرار دارد ترازو روشن و خاموش می شود .
توزین :

پس از روشن شدن دستگاه و اتمام عملیات آماده سازی داخلی ،دستگاه آماده توزین است . علامت صفر که در گوشه سمت راست و پایین صفحه قرار دارد با گذاشتن بار برروی کفه ترازو و نمایش وزن آن حذف خواهد شد .

جستجو :
در صفحه اصلی با فشردن کلید جستجو و وارد کردن بخشی از نام کالا کلیه کالاهایی که با عنوان وارد شده درترازو وجود دارند به نمایش درمی آیند .
پارسنگ :

با استفاده از کلید پارسنگ می توان توزین با ظرف را انجام داد . بدین صورت که پس از گذاشتن ظرف خالی روی  کفه ترازو ،کلید پارسنگ را فشار می دهیم و پس از پر کردن ظرف و تکمیل توزین ظرف را ازروی کفه ترازوبرمی داریم در این حالت وزن منفی ظرف به نمایش در می آید که با فشار دادن مجدد کلید پارسنگ وزن صفر نمایش داده می شود .

عملکرد کلید پارسنگ :
با استفاده از کلید صفر می توانید اوزان محدود به  5/2± کیلو گرم را صفر کنید (حتی در صورت صفر کردن اوزان کوچکتر از این محدوده در چند مرحله مجموع آنها باید در محدوده 5/2± کیلو گرم باشد )
وقتی دستگاه روشن می شود وزن قابل صفر شدن نیز در محدوده 5/2± کیلوگرم می باشد در غیر این صورت پیغام "وزن غیر مجاز " به جای وزن نمایش داده می شود و پس از بارگذاری مجاز دستگاه باید خاموش و مجددا روشن گردد .
حافظه کالا :
ترازویی که شما دراختیار دارید قابلیت تعریف 1000حافظه در 100 صفحه را دارد به این صورت که درهرصفحه 10حافظه وجود دارد شما می توانید برای جابه جایی بین صفحات با استفاده از کلیدهای صفحه بعد و صفحه قبل کالای مورد نظر خود را پیدا کنید همچنین با استفاده از شمارنده ای که در صفحه اصلی قراردارد می توانید شماره صفحه مورد نظر خود را وارد کرده و با فشار دادن کلید انتخاب صفحه وارد صفحه مورد نظر شوید . همچنین با فشردن کلید صفحه اول می توانید وارد صفحه اول شوید .
برای ذخیره کالاهایی که دارای بارکد  می باشند محدودیتی در تعریف حافظه وجود ندارد و به صورت نامحدود می توان کالا ذخیره کرد (بیشتر از 1000حافظه ).

حافظه هایی که برای ذخیره کالا مورد استفاده قرارگرفته اند نام و تصویر کالای مورد  نظررا نمایش می دهند و حافظه هایی که هنوز مورد استفاده قرارنگرفته اند شماره حافظه را نشان می دهند .

برای تعریف کالا به دو صورت می توان عمل کرد .

حافظه مورد نظر را به مدت 5 ثانیه نگه دارید صفحه مربوط به تعریف کالا باز می شود .
در بخش تنظیمات کلید کالاها را فشار دهید لیست همه کالاهای تعریف شده نمایش داده می شود برای تعریف کالای جدید سطر خالی را انتخاب نمایید و برای ویرایش کالاهای تعریف شده کافی است سطر مربوط به آن کالا را انتخاب نمایید .
فراخوانی حافظه :
برای فراخوانی اطلاعات کالای تعریف شده کافی است در صفحه اصلی کلید  مربوط به آن کالا را فشاردهید نام و قیمت واحد آن کالا در بالای صفحه به نمایش درمی آید برای مشاهده سایر اطلاعات مربوط به این کالا مانند مبلغ کل فروش و مقدار کل فروش کافی است حافظه مورد  نظر را به مدت 5 ثانیه نگه دارید یا دربخش تنظیمات کلید کالاها را فشار دهید در این قسمت لیستی از کالاهای ذخیره شده در حافظه و اطلاعات مربوط به هر کالا را مشاهده می کنید .
محاسبه قیمت کالا :

برای محاسبه قیمت کالا را روی کفه ترازوقرارمی دهیم چنانچه کالای مورد نظر قبلا در حافظه ثبت شده است آن حافظه را انتخاب می کنیم "نام" و " قیمت واحد " و " مبلغ کل" آن کالا در بالای صفحه به نمایش در می آید ، چنانچه کالای مورد نظر تعدادی (غیر وزنی) ذخیره شده باشد بعد ازانتخاب حافظه مربوطه یک صفحه کلید عددی باز می شود که شما می توانید تعداد کالای مورد نظر خود را وارد کرده و " مبلغ کل فروش "را در بالای صفحه مشاهده نمایید .

فروش کالای متفرقه :
برای فروش کالایی که در حافظه دستگاه ثبت نشده است کالای مورد نظر خود را روی کفه ترازو قرار دهید با فشردن کلید فروش متفرقه یک صفحه کلید عددی برای شما باز می شود در این قسمت شما " قیمت واحد " کالای مربوطه را وارد می کنید "مبلغ کل فروش " به صورت خودکار برای شما نمایش داده می شود ، برای فروش تعدادی (فروش غیر وزنی) کالا بعد از فشردن کلید فروش متفرقه در صفحه  کلید  باز شده " قیمت واحد " کالا را وارد می کنید سپس با فشردن کلید تعداد  ،تعداد کالای مورد نظرخود را وارد کنید "مبلغ کل فروش " به صورت خودکاربرای شما نمایش داده می شود .
چاپ مستقیم فاکتور :

برای چاپ فاکتور فروش کافی است پس از گذاشتن کالاهای مورد نظر روی کفه ترازو و وارد کردن " قیمت واحد " و " نمایش مبلغ کل" کلید چاپ را فشار دهید .

نکته :

چاپ فاکتور وقتی امکان پذیر می باشد که نمایشگر تثبیت وزن به رنگ آبی باشد . قرمز بودن این نمایشگر بیانگراین است که وزن هنوز ثابت نشده است .

حساب مشتری :

چنانچه تعداد اقلام خریداری شده توسط مشتریان بیشتر از یک قلم باشد شما می توانید ابتدا عملیات مربوط به توزین و فروش کلیه اقلام را در حساب مشتری ذخیره نمایید بر ای این کار کافی است پس از تکمیل مراحل فروش هر کالا ،کلید مشتری 1 یا مشتری2 را فشار دهید (قابلیت فروش همزمان به دو مشتری )

مشاهده حساب مشتری :

برای مشاهده حساب هر مشتری ابتدا کلید گزارش و سپس مشتری 1 یا مشتری 2 را فشاردهید در صفحه مربوط به هر مشتری شما می توانید لیست کلیه کالاهای فروخته شده را مشاهده نمایید . چنانچه تعداد اقلام بیشتر از 13مورد باشد با کلیک روی خط سمت راست می توانید سایر کالاها را مشاهده نمایید دراین صفحه همچنین " مبلغ کل فاکتور " نیز ثبت شده است همچنین با انتخاب بخش مربوط به مبلغ پرداختی مبلغ پرداخت شده توسط مشتری را وارد کرده و مبلغ باز پرداخت به مشتری را مشاهده نمایید چنانچه مایل به ارائه تخفیف در مبلغ فاکتور می باشید با انتخاب بخش مربوط به تخفیف مبلغ مورد نظر را وارد کرده و سپس مبلغ پرداختی مشتری را نیز وارد کنید مبلغ باز پرداخت مشتری نمایش داده می شود .

حذف کالا از لیست :
چنانچه می خواهید یک یا چند کالا را مرجوع کنید (از لیست حذف کنید)کافی است پس از انتخاب آن کالا کلید حذف کالا را فشار دهید در صورتی که می خواهید همه کالاها را حذف کنید کلید حذف همه را فشار دهید .
چاپ فاکتور مشتری :

پس از اطمینان ازدرستی اقلام فروخته شده کلید چاپ را فشار دهید فاکتور چاپ می شود و دستگاه به حالت توزین باز می گردد بعد ازچاپ فاکتور لیست کالاهای ثبت شده در حساب مشتری به صورت خودکار حذف می شود و این فاکتور نیز به لیست فاکتورهای ذخیره شده در ترازو اضافه می شود .

تنظیمات :

برای دسترسی به سایرامکانات ترازو کلید تنظیمات را فشار دهید .

پیام ها :

در این قسمت شما می توانید4 پیام وارد کنید .(با لمس مستطیل سفید رنگ صفحه کلید ظاهر می شود ). پیام 1و2 برای نمایش روی صفحه نمایشگر و 2 پیام دیگر به منظور چاپ روی فاکتوراستفاده می شوند .

کالاها :

چنانچه می خواهید لیست کالاهای ثبت شده در حافظه ترازو را با جزئیات بیشتری مشاهده نمایید کافی است به بخش تنظیمات کالاها مراجعه کنید . در این قسمت کلیه کالاهای ثبت شده به همراه جزئیات کامل فروش به نمایش در می آیند . همچنین در انتهای لیست دو سطر مربوط به " فروش مستقیم وزنی " و فروش مستقیم تعدادی " نمایش داده می شود . در این 2 سطر اطلاعات مربوط به فروش متفرقه ثبت می شود .

چاپ کالا :

با فشردن کلید چاپ کالاها گزارشی ازتمامی کالاهای ذخیره شده در ترازو در دسترس شما قرار می گیرد .

چاپ فروش روزانه :

دراین قسمت می توانید گزارش فروش روزانه خود به همراه جزئیات مربوط به هر کالا را بررسی کنید .

حذف فروش روزانه :

با فشردن این کلید ستون های مربوط به مبلغ و مقدار کل فروش کالاها صفر می شوند .

کالای جدید :

با فشردن این کلید صفحه تعریف کالا بازمی شود و می توانید اطلاعات کالای جدید خود را ثبت نمایید .

تنظیمات کلی :

دراین بخش شما می توانید تنظیمات عمومی ترازوراانجام دهید (رمز پیش فرض :000000)

صدای کلیک :در صورت فعال سازی این قسمت با فشردن هر کلید صدای بیپ شنیده می شود .

رمزعبور : در صورت فعال سازی این قسمت درزمان روشن شدن ترازو باید رمز عبور وارد شود .

نکته : در صورت فعال سازی رمزعبوردقت کنید رمز آن را فراموش نکنید زیرا در صورت فراموش شدن به هیچ عنوان قابل بازیابی نمی باشد .

حالت صرفه جویی درمصرف انرژی : با فعال سازی این قسمت نور صفحه نمایش به صورت خودکارکم می شود و مدت زمان استفاده از باتری دستگاه افزایش می یابد .
حالت آماده به کار : با فعال سازی این قسمت در صورت عدم استفاده از ترازو پس از5 دقیقه نمایشگربه صورت خودکارخاموش می شود . با لمس صفحه کلید یا قرار داد ن بارروی کفه ترازو به طور خودکار روشن می شود.
چاپ دو فاکتور : با فعال سازی این قسمت شما دو فاکتور مشابه دریافت می کنید .
طرح صفحه نمایشگر : دستگاه شما دارای سه طرح صفحه نمایشگر مختلف برای سلیقه های متفاوت می باشد شما می توانید با توجه به سلیقه خودتان طرح مورد نظر را انتخاب نمایید .
USB: انتخاب نوع وسیله متصل به ترازو
فلش : برای اتصال حافظه فلش به دستگاه و انتقال اطلاعات بعد ازوصل حافظه فلش به دستگاه و تنظیم USB در مد فلش یک بار ترازوراخاموش وسپس روشن کنید .

اسکنر : برای اتصال بارکد خوان به دستگاه

توجه : پس ازاتصال بارکد خوان به دستگاه برای شناسایی آن پورت USBرا در مد اسکنرتنظیم کرده و کلید ذخیره را فشاردهید سپس به قسمت مدیریت حافظه رفته وکلید اتصال اسکنر را فشار دهید .

توجه : پس از جدا سازی اسکنرازترازووتمایل به استفاده مجدد ازآن پس از تنظیم پورت  پس از تنظیم پورت USBدرمد اسکنر یک بار ترازوراخاموش و مجددا روشن کنید .

حذف فروش روزانه :با فعال سازی این قسمت میزان فروش مربوط به هر کالا در پایان روز به فایل فروش کلی اضافه می شود ودرشروع روزجدید میزان فروش هر کالا صفر می گردد .
چاپ بارکد : انتخاب حالت های مختلف برای چاپ بارکد .
برگشت خودکار به صفحه حافظه : با فعال سازی این قسمت پس از اتمام عملیات فروش به صفحه اصلی ترازو بر می گردید درغیراین صورت پس ازاتمام عملیات فروش صفحه کلید عددی روی صفحه باقی می ماند .
ذخیره بدون چاپ : در صورت فعال سازی این قسمت با فشردن کلید چاپ اطلاعات فروش شما در حافظه ترازو ذخیره می شود .
تغییر رمز : دراین قسمت شما می توانید رمزعبور تنظیمات کلی را تغییر دهید .
برای ثبت تغییرات انتخابی کلید ذخیره ودرغیراین صورت کلید خروج را فشار دهید .

برای تعیین دسترسی به بخش های مختلف نیزمی توانید ازبخش دسترسی ها اقدام نمایید .

ساعت و تاریخ : برای تنظیم ساعت و تاریخ فلش های در کنارهرمورد را فشار دهید تا به عدد مورد نظر برسید .

برای تنظیم روزهفته نیز پس ازفشردن کلید سمت راست یکی ازایام هفته را انتخاب کنید .

در پایان برای ثبت تغییرات کلید ذخیره و درغیراین صورت کلید خروج را فشار دهید .

قطعه شمار:

برای شمارش قطعات با وزن یکسان می توانید از این امکان استفاده کنید برای این کار به تعداد معینی ازکالای مورد نظرشمارش کنید و روی کفه ترازو قراردهید وتعداد شمارش شده را در بخش تعداد شمارش شده وارد کنید و سپس کلید ثبت را فشار دهید ، نکته : برای وارد کردن تعداد کادر سفید رنگ راانتخاب کنید ودرصفحه باز شده با استفاده از کلیدهای عددی تعداد مورد نظر را وارد کنید ، تعداد کالای روی کفه ترازودرقسمت تعداد جاری به نمایش در می آید حال با قراردادن تعداد بیشتری از کالای مورد نظرروی کفه ترازو تعداد آنها مشخص می شود .

کالیبره صفحه لمسی :

برای این که صفحه لمسی به درستی عمل کند و مختصات نقطه فشارداده شده با مختصات نمایشگر یکی شود باید صفحه لمسی به درستی کالیبره گردد ، در صورت نیاز به کالیبره با نمایندگی خدمات پس از فروش مجاز شرکت دراستان خود یا با واحد خدمات پس از فروش شرکت تماس حاصل فرمایید ، کلمه عبور : برای تغییرکلمه عبورابتدا باید کلمه عبور قبلی را وارد کنید .(کلمه عبور پیش فرض 000000می باشد ) ، پس ازاین مرحله کلمه عبورجدید را وارد کنید و کلید ثبت را فشار دهید .

گزارش فروش : فاکتورها :

با ورود به این بخش می توانید تمامی فاکتورهای موجود در ترازورامشاهده نمایید همچنین برای جستجوی فاکتور خاص می توانید شماره سریال آن را در کادرسفید رنگ مربوط به شماره سریال وارد کرده و اطلاعات آن فاکتور را مشاهده کنید ، اطلاعات فاکتورشامل شماره فاکتور،شماره سریال،ساعت وتاریخ،اقلام فروخته شده ،مبلغ کل و میزان تخفیف می باشد ، در صورت نیاز با زدن کلید چاپ می توانید فاکتور را مجددا چاپ کنید .

فروش کلی روزانه :
دراین صفحه شما لیستی برحسب تاریخ و مبلغ کل فروش روزانه را مشاهده می کنید شما می توانید با انتخاب هر سطر و فشردن کلید مشاهده فاکتورها ،فاکتورهای مربوط به آن روزرا مشاهده کنید .
حذف فایل فروش :

چنانچه بخواهید کل فاکتورهای فروش ذخیره شده در ترازو حذف گردد این گزینه را انتخاب کنید با زدن این کلید کلیه فاکتورهای فروخته شده حذف شده وشماره سریال فاکتور1 می گردد .

مشخصات سیستم :

این قسمت حاوی اطلاعاتی نظیر نسخه نرم افزاری ، نسخه سخت افزاری ،مدل و شماره سریال دستگاه می باشد .

حذف کلمه های عبور :

با استفاده از این قسمت می توانید تمامی رمزهای موجود دستگاه را صفر کرده ،و تمامی دسترسی ها را فعال کنید (این کار فقط در نمایندگی های مجاز شرکت درهراستان انجام می گیرد .)

مدیریت حافظه :

در این بخش شما می توانید حافظه دستگاه را مدیریت کنید .

نکته : عملیات انجام شده دراین بخش غیرقابل بازگشت می باشد بنابراین فقط در صورت نیاز به این بخش مراجعه نمایید .

فرمت حافظه : با انتخاب این گزینه کل اطلاعات حافظه ترازو شامل اطلاعات کالاها ،فاکتورهای فروش و غیره حذف شده و حافظه ترازو کاملا خالی می گردد .

انتقال فایل به فلش :

برای انتقال حافظه ترازو به فلش ،پس از اتصال حافظه فلش به ترازو و شناسایی آن عملیات انتقال انجام می شود . (توجه داشته باشید که اطلاعات با فرمت text منتقل می شوند .)

انتقال فایل از فلش :

بعد ازاتصال فلش جهت انتقال اطلاعات ازفلش به ترازوازاین قسمت استفاده می شود .

اتصال اسکنر :

بعد ازاتصال اسکنر جهت شناسایی دستگاه ازاین قسمت استفاده شود .

Safe flash

قبل از جداسازی فلش ازدستگاه به منظورحفظ اطلاعات فلش این کلید فشرده شود .

پیغامهای خطا :

هنگامی که یکی از حافظه های ترازوکه کالایی درآن ثبت نشده فشرده می شود .

اگر به هر دلیل یک خطای داخلی اتفاق بیافتد .

پیغام چاپگر : اگر چاپگر کاغذ نداشته باشد .

رفع اشکالات :

سیستم روشن نمی شود (در حالت استفاده ازجریان برق شهری ) ، اشکال در مسیر برق ورودی ، اشکال درمدارات الکترونیکی ، دو شاخه و پریز برق را جهت رفع هر گونه مشکل بررسی کنید ، کابل برق را از نظر پارگی و قطعی بازدید نمایید ، در صورتی که برق شهر قطع شده است و دستگاه از باتری داخلی استفاده می کند احتمالا باتری کاملا خالی شده است ، تا موقع وصل مجدد برق شهرصبرکنیدوسپس دستگاه را کنترل کنید .

نکته :

توجه داشته باشید که در صورت استفاده ازباتری ،علامت باتری وهنگام استفاده ازجریان برق شهری علامت باتری درپایین صفحه اصلی به نمایش در می آید .

نوسان وزن یا عدم نمایش وزن : ترازو در جای خود محکم نیست و لرزش دارد ، کفه ترازو لرزش دارد  ، اشکال در مدارات الکترونیکی ، با استفاده از پایه های ترازو آن را تراز کنید و درجای خود ثابت کنید ، اگر ترازودرمعرض باد مستقیم کولر یا پنکه قراردارد جای آن را تغییردهید ، اگر ترازو در معرض امواج شدید الکترومغناطیسی قرارداد جای آن را تغییردهید  ، نوسانات شدید برق شهر را با استفاده ازتجهیزات مناسب برطرف کنید ، در صورت عدم نمایش وزن با نمایندگی مجاز شرکت در شهرخود تماس بگیرید .

ترازودرحین کار خاموش می شود : باتری خالی شده است ، اگر از باتری استفاده می کنید تا وصل مجدد برق شهر صبر کنید .
اتصال به کامپیوتر : در این نرم افزار امکان ارتباط با ترازو از طریق فلش ، کابل usb و از طریق شبکه (wifi) گنجانده شده است که به وسیله آن می توانید پیام ها ، کالاها ،فاکتورهای فروش و فروش متفرقه را از ترازو دریافت کرده و در سیستم ثبت کنید و گزارش بگیرید و همچنین امکان ارسال یک یا چند کالای خاص یا انجام اصلاحات برروی کالاهای اصلی دریافتی از ترازو وارسال مجدد آنها نیز وجود دارد ، علاوه براین امکانات دیگری نیز از قبیل ثبت فاکتور خرید و فروش ، تعارف پایه ، انبار داری و حسابداری نیز در آن قرار داده شده است که به شرح زیرمی باشد .
حسابداری : تعریف حساب ها تا سطح تفضیلی ، تعریف سال مالی ، ثبت اسناد دریافت و پرداخت به صورت اتوماتیک ، امکان ثبت هزینه ها ، پیگیری عملیات چک ها ، ثبت سند افتتاحیه ، ثبت سند دستی ، گزارشات حسابداری ، مانده حساب افراد یا حساب های ، تعریف شده در سیستم ، گزارش چک ها ، آلارم چک ها 

تعاریف پایه : تعریف صندوق ، تعریف بانک ، تعریف حساب بانکی ، تعریف چک های هر حساب ، تعریف اشخاص و کارکنان ، تعریف کالا براساس گروه کالا ، تعریف ترازو براساس غرفه ، انبارداری : ثبت موجودی اولیه انبار ، ثبت ضایعات در سیستم ، گزارش گردش یک کالای خاص ، گزارش موجودی کالا ، گزارش فروش روزانه ، گزارش فروش متفرقه ، گزارش فاکتورها براساس نوع فاکتور ، شخص ، تاریخ ، نام ترازو ، لیست کالاهای ثبت شده در ترازو و سیستم ، لیست خرید کالا براساس نقطه سفارش ، گزارش ریزاقلام فاکتورهای شخص ، ثبت فاکتور خرید و فروش : امکان اصلاح فاکتور و مشخص نمودن نوع پرداخت (صندوق ، بانک ، چک ) ، تجمیع چند فاکتور از چند ترازو در فاکتور فروش ، مدیریت : امکان تعریف کاربر و تعیین سطح دسترسی به منوهای برنامه ، پاک کردن اطلاعات برنامه ، تنظیمات سیستم ، پشتیبان گیری از اطلاعات

6 / 10
از 1293 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :