سبد خرید 0
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


روش کالیبراسیون ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل HR

روش کالیبراسیون ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل HR توسط دیجی اسکال ، نمایندگی ترازو آزمایشگاهی AND ژاپن آماده شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است ، در صورتی که ترازو در دسترس باشد ، نحوه ی کارکرد و طرز کالیبره ی ترازو کاملا دقیق توضیح داده شده است و این عملیات به راحتی قابل اجرا می باشد .

تنظیم ترازوی حساس آزمایشگاهی AND به خصوص در آزمایشگاه های صنعتی بسیار اهمیت دارد زیرا در این مراکز به تولید و ترکیب مواد شیمیایی می پردازند و اطمینان از صحت توزین و عملکرد دقیق ترازو دقیق آزمایشگاهی بسیار حائز اهمیت است از این روست که بیشتر ترازو های آزمایشگاهی مجهز به سیستم اتو کالیبره هستند تا در صورت لزوم به راحتی سیستم را به حالت کالیبره استاندارد قرار داد .

ترازو AND مدل HR در گروه ترازوی حساس قرار گرفته است که به ترازوی یک ده هزارم یا ترازو یک دهم میلی گرم معروف می باشد که به همراه محفظه ی توزین ارائه شده و امکان توزین بدون محفظه ی استاندارد آزمایشگاهی ، برای ترازو مقدور نیست  ، سیستم کالیبره ی ترازو یک ده هزارم AND - HR توسط سنگ کالیبره ی خارجی بوده و با وزنی خارجی استاندارد می توان سیستم را تنظیم نمود .

روش کالیبراسیون ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل HR به روش زیر است .

مراحل کالیبراسیون ترازو
  • ابتدا سنگ کالیبره ی استاندارد وزنه ی کلاس E و یا وزنه با کلاس F1 را تهیه نمایید زیرا دقت ترازو یک ده هزارم گرم است فقط با این کلاس وزنه قابل تنظیم است .
  • وزنه ی کالیبره باید دارید دارای 200 گرم وزن باشد .
  • از قرار گیری ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی در سطجی صاف و ثابت اطمینان یابید ، بر روی بدنه ی ترازو ، حباب تراز تعبیه شده است که در قرار گیری صحیح ترازو به شما کمک می نماید .
  • روی بدنه ی ترازو دیجیتالی در قسمت کیبرد کلید با نام RE-ZERO تعبیه شده است این کلید را چند ثانیه نگه دارید تا بر روی صفحه ی نمایشگر ترازو عبارت CAL ظاهر شود .
  • سپس با رها کردن کلید مجدد این کلید را RE-ZERO را یک بار فشار دهید بدنه نگه داشتن ، و بعد ملاحظه می کنید که روی نمایشگر CAL 200 ظاهر می گردد .
  • این مرحله زمان قرار دادن وزنه ی استاندارد بر روی کفه ی توزین ترازو است ، سنگ کالیبره را به آرامی بر روی سینی توزین قرار دهید ( درب های محفظه ی توزین را بعد از قرار دادن سنگ توزین ببندید )
  • کلید RE-ZERO را مجدد اجرا کنید .
  • در این مرحله تقربیا کالیبره ی ترازو آزمایشگاهی انجام شده و بر روی نمایشگر عبارت CAL END ظاهر می شود .
  • به آرامی سنگ کالیبره ی ترازو را از روی کفه ی توزین بر دارید ، ترازوی حساس آزمایشگاهی آماده ی استفاده است .

در صورتی که در طی این مراحل با مشکل مواجه شدید با مشاورین دیجی اسکال تماس حاصل نمایید و با مطرح کردن مشکل در بر طرف سازی آن همراه شما باشیم ، دیجی اسکال نمایندگی فروش و تعمیرات ترازوی آزمایشگاهی AND با کارشناسان و تعمیرکاران جرفه ای همراه همیشگی شماست .

6 / 10
از 1293 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :