سبد خرید 0
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


>>>    طراحی سایت    <<<


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


درج تبلیغات رایگان


ترازو چینی

ترازو چینی در سه گروه ترازوی فروشگاهی ، ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی گرمی در حال تولید ترازو است ، ترازوی چینی دارای کیفیت های گوناگونی بوده که بیشتر با عنوان ترازوی دیجیتال با کیفیت پایین شناخته شده است اما ترازوی چینی دارای کیفیت های متفاوتی است .

ترازو چینی مدل کمری کاملا ساخت چین می باشد و این مدل ترازو نسبت به تمام مدل های ترازو چینی دارای کیفیت و عمر بالاتری است و باتری ترازو نیز قادر به ذخیره ی برق تا 36 ساعت به صورت مداوم می باشد و بهترین ترازو در گروه ترازوی چینی می باشد .

دیجی اسکال مرکز فروش و خدمات پس از فروش ترازوی دیجیتال می باشد و با ارائه ی تمام ترازو دیجیتالی موجود در بازار و قید مشخصات فنی و قابلیت های ترازو توانسته معتبر ترین و مستند ترین مرکز جهت خرید ترازو و تعمیر ترازوی دیجیتال باشد .

جهت اطلاع از قیمت ترازو با مراجعه به صفحه ی هر محصول از قیمت ترازوی دیجیتالی در تمام مدل ها آگاه می گردید و انتخاب ترازو ساده تر می گردد .

Code : 1175
وضعیت : موجود

ترازو چینی کمری

ترازو چینی کمری ، دارای دقت بسیار مناسب 2 گرم در ظرفیت 40 کیلو گرم می باشد ، استفاده مداوم از ترازو بدون برق به مدت 24 ساعت از ویژگی های شاخص دستگاه می باشد ، در زمان خرید ترازو یکی از نکته های اساسی می باشد ، استفاده از این ترازو برای بسته بندی بسیار مناسب می باشد .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMARY
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 195,000 (تومان)