سبد خرید 0
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ارزانترین ترازوی آزمایشگاهی در دیجی اسکال علاوه پایین بودن قیمت ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی دارای کیفیت متناسبی نیز می باشد ، AND گران ترین ترازو آزمایشگاهی شناخته شده است و در قیاس با ترازو آزمایشگاهی چینی کیفیت فوق العاده ای دارد .

ترازوی دیجیتال مدل کیا یکی از برند هایی است که در صنعت ترازوی آزمایشگاهی فعالیت می نماید و کیفیت ترازو در مقایسه با قیمت ترازو مناسب می باشد البته اگر ترازو برای محیط آزمایشگاهی تهیه می گردد پیشنهاد اول digi scale ترازوی آزمایشگاهی AND می باشد اما اگر دستگاه برای کار های ساده تر انتخاب می گردد ، این ترازو پاسخگوی نیاز است .

برای نمونه ترازوی BL1000 با حساسیت 0.01 گرم توزین می نماید این ترازو را می توان در گروه ترازوی زرگری قرار داد که بیشتر برای طلا فروشی ها و زرگری ها انتخاب می گردد زیرا جهت توزین طلا نیاز به حساسیت بیشتری نیست و مدل BL1000 کاملا برای این کار مناسب می باشد ، کیفیت این دستگاه در مقابله با ترازوی آزمایشگاهی AND مدل GF پایین تر است و ساختار AND بسیار نیرومند تر از دستگاه کیا ساخته شده است و عمر بسیار طولانی دارد اما به صورت کلی انتخاب ترازوی دیجیتال BL1000 در سطح این گروه با قیمت پایین مناسب است .

دیجی اسکال نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی AND خرید ترازو AND را برای کار های آزمایشگاهی بسیار ایده ال معرفی می نماید اما زمانی که نیاز خریدار با قیمت ترازو هم خوانی ندارد از این رو در این حال دیجی اسکال ترازوی ارزان قیمت تر بنام کیا معرفی و تایید می نماید .

ترازوی دیجیتالی با برند کیا دارای 12 ماه گارانتی می باشد و در مدل های آزمایشگاهی دارای محفظه ی توزین است .

جهت اطلاع از قیمت ترازوی آزمایشگاهی به صفحه ی محصولات ترازو مراجعه نمایید یا جهت تعمیرات ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی با کارشناسان تعمیرات دیجی اسکال تماس حاصل نمایید .

10 / 10
از 1 کاربر
اسد زاده از مشه ... : ترازوی آزمایشگاهی
1 0
با سلام این ارزانترین ترازوی آزمایشگاهی چینی می باشد ؟ برای ما اگر بفرستید هزینه ارسال چقدره تا مشهد ؟
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام قیمت ترازوی دیجیتال در قسمت محصولات ترازوی آزمایشگاهی ذکر گردیده است به دلیل نوسانات قیمت ترازو نمی توانیم قیمت ترازو را در این قسمت ذکر نمایید لطفا به قسمت محصولات مراجعه نمایید .
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام قیمت ترازوی دیجیتال در قسمت محصولات ترازوی آزمایشگاهی ذکر گردیده است به دلیل نوسانات قیمت ترازو نمی توانیم قیمت ترازو را در این قسمت ذکر نمایید لطفا به قسمت محصولات مراجعه نمایید .
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :