سبد خرید 0
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ارزان ترین ترازوی دیجیتال ساخت کارخانه ی کمری می باشد که دارای مدل های متنوعی است و در چندین گروه ترازو مانند ترازوی خانگی و ترازوی فروشگاهی در حال تولید و عرضه می باشد ، ترازوی دیجیتال مدل کمری دارای قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالایی است .

ترازوی دیجیتال کمری ساخت چین با استفاده از قطعات درجه یک و با کیفیت است ، خرید ترازوی چینی کمری باید بر حسب نیاز و نوع استفاده صورت پذیرد ، ترازو کمری برای استفاده در فروشگاه ها و بیشتر رستوران ها و کارگاه های کوچک جهت بسته بندی مناسب می باشد و این ترازو برای استفاده ی صنعتی در کارخانه های بزرگ اصلا مناسب نمی باشد زیرا بدنه ی ترازو بسیار ضعیف بوده و برای استفاده در کارهای صنعتی سنگین مناسب نخواهد بود .

ترازوی چینی انواع گوناگونی دارد و کیفیت قطعات داخلی ترازو نوع درجه ی ترازوی دیجیتال را تعیین می نماید ، ترازوی دیجیتال چینی با برند کمری در گروه ترازوی درجه یک قرار گرفته و دارای کیفیت بالایی است .

دیجی اسکال ترازوی چینی را با برند کمری تایید می نماید و عمر دستگاه را بر حسب نوع کاربری تعیین می نماید ، اگر ترازو دیجیتال معرفی شده برای توزین موادی استفاده گردد که نیاز به قدرت بدنی بالا در ترازو نباشد این ترازو کاملا به صرفه می باشد .

قیمت ترازوی چینی نسبت به قیمت ترازو در مدل ها و برند های گوناگونی که در بازار موجود می باشد بسیار پایین بوده و مناسب می باشد .

جهت تعمیر ترازو در مرکز خدمات دیجی اسکال و داشتن گارانتی قطعات و تعمیر صورت گرفته با شماره ی چهار رقمی 0216123 تماس حاصل نمایید تا از تعمیرات ترازو در مرکزی مطمئن برخوردار گردید .

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :