سبد خرید 0
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


نحوه خرید اینترنتی از دیجی اسکال ، دیجی اسکال جهت تامین نیاز کاربران در صنعت ترازو و باسکول در حال فعالیت است و با هدف معرفی برترین برند ها ترازوی دیجیتال و باسکول دیجیتال و عرضه ی خدمات پس از فروش در اسرع وقت راه اندازی گشته است .

جهت خرید ترازوی دیجیتال و سفارش باسکول دیجیتال در سایت فروشگاهی دیجی اسکال از طریق خرید آنلاین اقدام نمایید ، خرید دستگاه از روش کارت به کارت توسط کارت های بانکی عضو شتاب نیز امکان پذیر می باشد .جهت خرید ترازو یا خرید باسکول ابتدا دستگاه را انتخاب نمایید و داخل محصول مورد نظر رفته و کلید  را انتخاب نمایید .


پس از اضافه نمودن به سبد اگر خرید دیگری دارید به روش ذکر شده ادامه در غیر اینصورت کلید  را انتخاب نمایید .


 

خرید به قسمت فاکتور انتقال می یابد ، در این صفحه سفارش دستگاه خریداری شده در ملاحظه و تعداد دستگاه را تعیین می نماید .


  

 خرید با تکمیل نمودن این فرم به قسمت درگاه بانک انتقال می یابد در این قسمت اطلاعات مربوط به خریدار به صورت کامل تکمیل می گردد .


فاکتور اصلی را در این صفحه ملاحظه می نمایید ، با انتخاب نوع خرید در دو حالت پرداخت بیعانه یا پرداخت کل مبلغ فاکتور به قسمت درگاه بانک انتقال می یابد .پس از اتمام خرید شماره پیگیری به سیستم خریدار ارسال شده و دستگاه خریداری شده در اسرع وقت ارسال می گردد ، دیجی اسکال مرکز فروش انواع ترازوی دیجیتال و باسکول دیجیتال می باشد و با درج اطلاعات کامل در مورد هر ترازو یا باسکول بهترین مشاور شما در زمینه ی فروش ترازو و فروش باسکول می باشد  ، قیمت ترازو و قیمت باسکول ذکر شده در هر محصول کاملا به روز بود و فاکتور صادر شده بر حسب قیمت ثبت شده می باشد .

از خرید شما متشکریم . ( دیجی اسکال )

9 / 10
از 1 کاربر
آرزو : خرید اینتر نتی
0 0
با سلام می خواستم از شما تشکر کنم .می خواستم بدونم این خرید اینترنتی دچار مشگل که نمی شه به هیچ وجه ؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام به هیچ عنوان خرید اینترنتی دچار مشکل نخواهد بود با اطمینان کامل خرید ترازو را انجام نمایید دستگاه در اسرع وقت به آدرس شما با هماهنگی ارسال خواهد شد .
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام به هیچ عنوان خرید اینترنتی دچار مشکل نخواهد بود با اطمینان کامل خرید ترازو را انجام نمایید دستگاه در اسرع وقت به آدرس شما با هماهنگی ارسال خواهد شد .
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :