021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول اطلس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول اطلس ، باسکول دیجیتالی است که در زمینه ی باسکول نفرکش فعالیت دارد ، باسکول باشگاهی جهت توزین در وزشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، باسکول در واقع مناسب توزین نفر می باشد که دارای نمایشگر led واضح چراغی می باشد ، باسکول دارای 12 ماه گارانتی است .

باسکول ورزشگاهی مدل اطلس تنها در مدل سکه ای با امکان توزین نفر قابل انتخاب می باشد و مدل باسکول قد سنج موجود نیست ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی نموده و با ثبت قیمت باسکول امکان مقایسه ی باسکول دیجیتالی را فراهم نموده است ، جهت تعمیر باسکول با مرکز تعمیرات باسکول در دیجی اسکال تماس حاصل نمایید تا با خدمات گارانتی دار با اطمینان بیشتری از خدمات استفاده نمایید .

انواع باسکول اطلس خیلی گسترده نیستند و آنها را می‌توان در دو دسته باسکول باشگاهی اطلس و باسکول فروشگاهی اطلس تقسیم‌بندی کرد که تاکنون از هر نوع آن تعداد کمی ساخته شده است. نوع شناخته شده‌تر از انواع باسکول اطلس نوع نفر کش آن است که کاربرد باشگاهی و داروخانه‌ای دارد و از آن در فروشگاه‌های بزرگ و داروخانه‌ها می‌توان استفاده کرد، مخصوصا که به صورت سکه‌ای ساخته شده و به چشم محل درآمدی هم می‌توان به آن نگاه کرد. باسکول باشگاهی اطلس به صورت ستون‌دار ساخته شده و جای انداختن سکه روی ستون باسکول دیجیتال اطلس کارگذاری شده و نوع سکه قابل استفاده برای آن هم می‌تواند با توجه به انتخاب کاربر تغییر کند. حافظه‌دار بودن باسکول باشگاهی اطلس هم یکی از برتری‌های این مدل از باسکول دیجیتال اطلس است. باسکول باشگاهی اطلس را در صورت نیاز و تقاضا می‌توان به باسکول قد و وزن اطلس تغییر داد. نوع دیگر از انواع باسکول اطلس نوع فروشگاهی آن است. باسکول فروشگاهی اطلس با سینی فلزی و به صورت گارددار ساخته شده و از آن می‌توان در فروشگاه‌های مختلف برای وزن کردن کالا استفاده کرد. انواع باسکول دیجیتال اطلس از نمایشگری از نوع LED در باسکول باشگاهی، و نمایشگر LCD در باسکول فروشگاهی اطلس بهره می‌برند. هر کدام از انواع باسکول اطلس در صورت آسیب دیدن باید تعمیر شوند و تعمیر باسکول اطلس نیز به دست همکاران متخصص ما در فروشگاه اینترنتی اسکیل انجام می‌گیرد.

خرید و فروش باسکول اطلس با گارانتی یک ساله به وسیله فروشگاه اینترنتی اسکیل در حال انجام است. برای خرید باسکول باشگاهی اطلس یا باسکول فروشگاهی اطلس می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید و در صورت موجود بودن کالا آن را سفارش دهید و یا به فروشگاه اسکیل بیایید و به شکل حضوری آن را خریداری کنید. تعمیر باسکول اطلس نیز مورد دیگری است که فروشگاه اسکیل با بهره بردن از وجود تعمیرکاران باتجربه و ماهر برای شما انجام می‌دهد. قیمت خرید و فروش باسکول اطلس از هر نوعی که باشد، به دلیل ساخته شدن در ایران مناسب‌تر و پایین‌تر از انواع باسکول وارداتی است و خوش‌ساخت بودن و استفاده از بهترین مواد در ساخت باسکول‌‌ها، انواع باسکول دیجیتال اطلس را تبدیل به گزینه‌ای برتر برای انتخاب و خرید کرده است. باسکول باشگاهی اطلس به شکل سکه‌ای ساخته شده تا بتوان از آن در مکان‌های عمومی استفاده کرد تا مردم مشتاق به دانستن وزن خود از آن به راحتی استفاده کنند، و همچنین برای خریدار آن نیز به عنوان محل درآمدی شناخته شود. ظرفیت باسکول باشگاهی اطلس به اندازه‌ای تعیین شده که تقریبا برای همه افراد جامعه قابل استفاده باشد، چرا که استفاده از وزن غیر مجاز در باسکول باعث آسیب رسیدن به حسگر یا لودسل باسکول می‌شود. خرید باسکول فروشگاهی اطلس نیز مناسب هر فروشگاهی است که نیاز به باسکولی از نوع فروشگاهی دارد.

قیمت باسکول اطلس مناسب خریداران ایرانی است و باسکول باشگاهی اطلس برای استفاده در فروشگاه و مکان‌های نیمه عمومی مانند باشگاه و داروخانه‌های مختلف ساخته شده است. قیمت باسکول اطلس در هر نوعی با نوع دیگر متفاوت است. به طور طبیعی ویژگی‌های باسکول فروشگاهی اطلس با باسکول باشگاهی اطلس متفاوت است و در نتیجه قیمت باسکول دیجیتال اطلس از نوع فروشگاهی هم با قیمت باسکول دیجیتال اطلس باشگاهی متفاوت است. برای دانستن قیمت هر کدام از انواع باسکول دیجیتال اطلس دو راه پیش روی شماست که یکی دیدن قیمت ثبت شده در کنار کالاست و راه دیگر تماس با ما و آگاهی از آخرین قیمت باسکول از راه گفت‌وگو با ماست.

باسکول اطلس ارزان به نسبت فروشگاه‌های دیگر و یا به نسبت برندهای دیگر را در فروشگاه اسکیل انتخاب و خریداری کنید. قیمت انواع باسکول باشگاهی ساخت ایران نسبت به انواع باسکول باشگاهی وارداتی معمولا مناسب‌تر و ارزان‌تر است و به همین نسبت باسکول اطلس را می‌توان در مقابل آنها باسکول اطلس ارزان نامید. خرید باسکول اطلس با 12 ماه گارانتی همراه است و خدمات پس از فروش آن نیز باعث می شود تا در صورت بروز مشکلی در باسکول بتوان آن را با مرکز خدمات پس از فروش باسکول دیجیتال اطلس در میان گذاشت.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 26 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()