021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول توزین الکتریک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول توزین الکتریک ، باسکول دیجیتالی است و در تولید باسکول کفه ای ، باسکول جاده ای ، باسکول آویز در حال فعالیت می باشد ، باسکول دیجیتال توزین الکتریک در تولید باسکول در گروه اولین تولید کنندگان باسکول دیجیتال در ایران شناخته شده است ، باسکول توزین الکتریک محصولی ایرانی است و طراحی و منتاژ باسکول نیز در ایران انجام می گیرد .

دیجی اسکال عرضه کننده ی بهترین باسکول دیجیتالی با داشتن نمایندگی فروش و خدمات بهترین مشاور شما جهت خرید باسکول و معتبر ترین مرکز جهت تعمیرات باسکول در ایران است ، جهت اطلاع از قیمت باسکول با انتخاب محصول از قابلیت ها و اطلاعات فنی باسکول آگاه شوید .

انواع باسکول توزین الکتریک تنوع گسترده‌ای دارد و در بین آنان می‌توان از باسکول‌های سبکی مانند باسکول فروشگاهی توزین الکتریک تا باسکول‌های بسیار بزرگی همچون انواع باسکول جاده ای توزین الکتریک را مشاهده کرد. ساختار باسکول فروشگاهی توزین الکتریک ثابت است یعنی نمایشگر آن به صورت ثابت روی ستون باسکول قرار گرفته و نرده وصل شده به سینی نیز از افتادن مواد از روی باسکول جلوگیری می‌کند. گروهی دیگر از انواع باسکول دیجیتال توزین الکتریک باسکول صنعتی توزین الکتریک است. باسکول صنعتی توزین الکتریک به صورت کفی ساخته شده تا هر ماده‌ای را بتوان به سادگی روی باسکول قرار داد و مانعی جلوی آن را نگیرد. نمایشگر باسکول هم بر روی سه‌پایه‌ای قرار می‌گیرد و در جای دلخواه گذاشته می‌شود تا دیدن عددها برای کاربر آسان باشد. از دیگر انواع باسکول توزین الکتریک باسکول دامی آن است. باسکول دامی توزین الکتریک شبیه یک قفس چهارگوش ساخته شده و بنا به خواست سفارش دهنده، اندازه‌های آن می‌تواند از طرف کارخانه تغییر کند. یک نوع باسکول کفی هم در بین انواع باسکول دیجیتال توزین الکتریک دیده می‌شود که باسکول توزین فلزات خوانده می‌شود و برای وزن کردن رول فلزهای سنگین ساخته شده است. اندازه‌ها و قدرت تحمل این نوع باسکول توزین الکتریک هم بنا به سفارش می‌تواند تغییر کند. از انواع دیگر باسکول صنعتی توزین الکتریک باسکول آویز آن است. باسکول آویز توزین الکتریک در چند مدل ساخته شده که هر مدل در ظرفیت‌های گوناگون ساخته شده و قابلیت‌های مخصوص به خود دارند. نمایشگر بعضی از نمونه‌های باسکول آویز توزین الکتریک بر روی بدنه باسکول قرار دارند و کنترلی هستند و از دور می‌توان کارکرد آنها را کنترل کرد. برخی نیز بدون نمایشگرند و داده‌های مربوط به وزن را به صورت رادیویی به گیرنده‌ای بر روی زمین می‌فرستند. همه انواع باسکول آویز توزین الکتریک از بدنه‌های بسیار محکم و قدرتمند ساخته شده‌اند تا قدرت تحمل وزن هزاران کیلوگرم ماده را داشته باشند. باسکول دامپ تراک توزین الکتریک و باسکول ریلی توزین الکتریک و انواع باسکول جاده ای توزین الکتریک هم از نمونه باسکول‌های سنگین توزین الکتریک هستند.

خرید و فروش باسکول توزین الکتریک در انواع مختلف در فروشگاه اسکیل صورت می‌گیرد. می‌توان گفت خرید و فروش باسکول توزین الکتریک گستره بزرگی از شغل‌ها و خدمات را دربر می‌گیرد. خرید باسکول توزین الکتریک فروشگاهی برای هر فروشگاهی مورد نیاز است. خرید باسکول صنعتی توزین الکتریک هم مناسب کارگاه‌های صنعتی است. خرید و فروش باسکول جاده ای توزین الکتریک برای کارخانه‌های تولید مصالح ساختمانی و تیر آهن و مواد بسیار سنگین دیگر کارایی دارد. به عنوان نمونه از دیگر انواع باسکول توزین الکتریک می‌توان از باسکول دامپ تراک توزین الکتریک نام برد که نوعی باسکول غول‌پیکر است و برای جابه‌جایی مقدار بسیار زیاد شن و ماسه و سنگریزه و نخاله‌های ساختمانی و خاک و مواد دیگر در معدن‌ها و کارگاه‌های ساختمانی استفاده می‌شود، و خرید و فروش باسکول توزین الکتریک از این نوع بسیار سنگین هم مناسب کارگاه‌ها و کارخانه‌های بزرگ و صنعتی است.

قیمت باسکول توزین الکتریک فروشگاهی را می‌توان گفت ارزان‌ترین در بین انواع باسکول توزین الکتریک است. اما همین‌طور که قدرت و قابلیت باسکول‌ها بیشتر می‌شود، قیمت باسکول دیجیتال توزین الکتریک هم بالاتر می‌رود. نوع باسکول هم تاثیر بسیاری روی قیمت باسکول توزین الکتریک دارد و مسلما قیمت باسکول دیجیتال توزین الکتریک در اندازه کوچک صنعتی با قیمت باسکول‌های غول‌پیکر جاده‌ای کاملا متفاوت است. نکته دیگری هم که خریداران باسکول توزین الکتریک باید به آن توجه داشته باشند، امکان خرابی و آسیب دیدن هر کدام از انواع باسکول توزین الکتریک بر اثر کار زیاد یا ضربه خوردن و صدمه دیدن آن است. در اینگونه موارد بهترین کار پس از بررسی گارانتی باسکول و تماس با نمایندگی، سپردن تعمیر باسکول توزین الکتریک خود به دست افراد ماهر و ورزیده است تا دوباره باسکولی سالم و باکیفیت داشته باشید.

باسکول توزین الکتریک ارزان را هم می‌توانید در بین انواع گوناگون باسکول توزین الکتریک بیابید. همه ما می‌دانیم که ملاک خرید یک محصول مانند باسکول توزین الکتریک ارزان بودن آن نیست، بلکه کیفیت و قدرت و قابلیت‌های یک باسکول حرف نخست را در برتری آن می‌زند. می‌توان گفت قیمت باسکول دیجیتال توزین الکتریک با توجه به کیفیت آن خوب و مناسب و ارزان است. همواره به این نکته توجه داشته باشید که حسگرهای انواع باسکول دیجیتال و یا بدنه و سایر قطعه‌های آنها ممکن است دچار ضربه و یا صدمه‌هایی شوند که در این صورت ممکن است نیاز به تعمیر باسکول توزین الکتریک خود پیدا کنید. داشتن گارانتی در چنین مواردی به کمک شما می‌آید و در صورت پایان یافتن زمان گارانتی باسکول خود نیز با ما تماس بگیرید تا تعمیر باسکول توزین الکتریک شما به دست افراد ماهر و کارآزموده انجام شود.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 26 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()