سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول توزین صدر

باسکول توزین صدر یکی از باسکول دیجیتالی است که در مدل نمایشگر پرینتر دار در حال تولید است و باسکول علاوه بر توزین دارای پرینتر جانبی می باشد و این اولین باسکول دیجیتال است که همراه با پرینتر تولید میگردد و کیفیت در تولید باسکول نیز رعایت گردیده است .

باسکول دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش باسکول می باشد ، در زمان خرید باسکول حتما به نیاز فروشگاه یا کارخانه توجه نمایید و قبل از خرید باسکول دیجیتال با مشاورین دیجی اسکال مشاوره نمایید تا با در نظر گرفتن نیاز کار باسکول مناسب را پیشنهاد دهند .

دیجی اسکال بزرگترین مرکز خرید و فروش باسکول می باشد در سایت دیجی اسکال قیمت باسکول با ذکر قابلیت های آن قید گردیده است و با شفاف سازی خرید باسکول را آسان تر می نماید ، جهت تعمیر باسکول با مرکز خدمات باسکول در دیجی اسکال تماس حاصل نمایید تا از گارانتی پس از تعمیر باسکول نیز بهره مند گردید .

باسکول فروشگاهی توزین صدر مدل 600

باسکول دیجیتال توزین صدر با ظرفیت 600 کیلو گرم را در دو گروه باسکول فروشگاهی و باسکول صنعتی می تواند قرار گیرد زیرا به دلیل مقاومت باسکول در گروه صنعتی جای میگیرد و به دلیل دقت بالا در توزین و ابعاد مناسب در گروه فروشگاهی نیز قرار میگیرد ، باسکول دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : GS600
ظرفیت : 600 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتالی توزین صدر مدل 300

باسکول توزین صدر یک باسکول فروشگاهی با مقاومت بالا در توزین می باشد که دارای دقت 50 گرم در توزین با ظرفیت 300 کیلو گرم است ، انتخاب باسکول دیجیتال معرفی شده برای فروشگاه ها و کارگاه های صنعتی پیشنهاد می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول توزین صدر دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : GS300
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتال توزین صدر مدل 200

باسکول فروشگاهی توزین صدر با ظرفیت 200 کیلو گرم دارای دقت 20 گرم در توزین می باشد ، باسکول معرفی شده دارای بدنه ی صنعتی مقاوم در برابر ضربه و فشار یکی از بهترین دستگاه ها در صنعت باسکول دیجیتال شناخته شده است .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : GS200
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
6 / 10
از 1497 کاربر