سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول دنا توزین

باسکول دنا توزین در گروه باسکول باشگاهی و باسکول داروخانه ای در حال فعالیت می باشد ، باسکول دیجیتال تولید شده توسط گروه صنعتی دنا توزین دارای مقاومت و کیفیت بالا بوده و دارای 36 ماه گارانتی در باسکول سکه خور و 48 ماه در باسکول داروخانه ای بدون سکه است .

قیمت باسکول دنا توزین در مقایسه با باسکول های باشگاهی و داروخانه ای موجود در بازار بسیار مناسب بوده و دنا توزین برای برند شدن تمام تلاش خود را به کار بسته و با ارائه ی خدمات پس از فروش و تعمیرات باسکول در اسرع وقت مشتریانی بیشتر جذب نماید در آینده ای نزدیک با کیفیت به کار بسته بازار بزرگی خواهد یافت .

انواع باسکول دنا توزین در زمینه باسکول‌های باشگاهی و قد و وزن در مدل‌های مختلف ساخته شده که باسکول سکه ای دنا توزین از آن دسته است. انواع باسکول قد و وزن دنا توزین به باسکول داروخانه ای دنا توزین یا باسکول باشگاهی دنا توزین هم معروف هستند. انواع باسکول دنا توزین باشگاهی در شکل‌ها و توانایی‌های گوناگون ساخته شده که قدرت انتخاب خریداران آن را بیشتر می‌کند. تقریبا همه انواع باسکول باشگاهی دنا توزین به شکل ستون‌دار ساخته شده‌اند و در انواع باسکول سکه ای دنا توزین جای انداختن سکه بر روی ستون باسکول قرار داده شده و مشتری می‌تواند نوع سکه را برای وزن‌کشی انتخاب کند. بسیاری از انواع باسکول داروخانه ای دنا توزین توانایی اندازه‌گیری شاخص توده بدنی فرد یا BMI را دارند و از همین‌روست که نام مدل آنها نیز HBMI است. بعضی از انواع باسکول داروخانه ای دنا توزین نیز دارای چاپگر هستند و پس از وزن کردن فرد، برگه چاپی تحویل می‌دهند که در آن قد و وزن فرد و مقدار کمبود یا اضافه وزن و یا نرمال بودن وزن او نوشته شده است. برتری بهره‌گیری از باسکول سکه ای دنا توزین در داروخانه‌ها و فروشگاه‌هایی که با رفت‌وآمد مردم سروکار دارند، جذب مشتری و کسب درآمد برای آن مراکز است. بعضی از انواع باسکول نفر کش دنا توزین در کنار اندازه‌گیری وزن، قد را هم به شکل الکترونیکی اندازه می‌گیرند و برخی دیگر فقط برای سنجش وزن ساخته شده‌اند، اما می‌توان شاخص اندازه‌گیری مکانیکی قد را به آنها اضافه کرد. برخی دیگر نیز با شاخص اندازه‌گیری قد مکانیکی فروخته می‌شوند. باسکول نفر کش دنا توزین هم ممکن است مدتی پس از استفاده دچار اشکال‌هایی شود و نیاز به تعمیر پیدا کند که در این صورت تعمیر باسکول دنا توزین را نیز از ما بخواهید.

خرید و فروش باسکول دنا توزین با گارانتی طولانی‌مدت و خدمات پس از فروش شرکت سازنده، تبدیل به یکی از بهترین نمونه‌های باسکول باشگاهی در ایران شده است و مصرف برق پایین آن نیز باسکول باشگاهی دنا توزین را تبدیل به گزینه‌ای برتر در بین انواع باسکول دیجیتال دنا توزین قد و وزن کرده است. داشتن چاپگر و کنترل از راه دور در بسیاری از انواع باسکول دیجیتال دنا توزین باعث رونق خرید و فروش باسکول دنا توزین شده است. اگر خرید باسکول دنا توزین برای داروخانه یا مرکز تفریحی عمومی یا مراکز مشابه باشد، بهتر است باسکول سکه‌ای دنا توزین خریداری شود و چنانچه خرید و فروش باسکول دنا توزین برای باشگاه‌های ورزشی و کلینیک پزشکان باشد، نوع ساده و بدون سکه آن بهتر و معمول‌تر است. تعمیر باسکول دنا توزین هم در کنار خرید و فروش باسکول دنا توزین در فروشگاه اینترنتی اسکیل صورت می‌گیرد تا در صورت نیاز به تعمیر باسکول دنا توزین آن را به دست افراد ناوارد نسپارید.

قیمت باسکول دنا توزین با توجه با توانایی‌های آن از جمله قابلیت اندازه‌گیری وزن تا 300 کیلوگرم در بعضی از انواع آن باز هم خوب و مناسب است. با نگاهی به قیمت باسکول دیجیتال دنا توزین در نمونه‌های مختلف آن متوجه اختلاف قیمتی در آنها می‌شوید که با توجه به ظرفیت و توانایی‌های آنها امری طبیعی است. داشتن چاپگر در بسیاری از انواع باسکول دنا توزین روی قیمت باسکول دیجیتال دنا توزین تاثیرگذار است. بعضی از انواع باسکول باشگاهی دنا توزین نیز با وجود داشتن چاپگر یا بدون آن، قابلیت اتصال به چاپگر خارجی را دارند. ارتباط با رایانه هم یکی دیگر از قابلیت‌هایی است که باسکول قد و وزن دنا توزین در اختیار کاربران آن می‌گذارد که این قابلیت در کلینیک پزشکان تغذیه بسیار مهم است و البته روی قیمت باسکول دیجیتال دنا توزین نیز تاثیرگذار است. داشتن یا نداشتن صندوق پول یکی دیگر از عوامل موثر بر روی قیمت باسکول دنا توزین است. اصولا می‌توان گفت در کنار داشتن ساختاری محکم و مطمئن، بودن یا نبودن برخی توانایی‌ها در قیمت باسکول دیجیتال دنا توزین موثر است.

باسکول دنا توزین ارزان و یا بهتر است گفته شود باسکول باشگاهی دنا توزین با قیمت‌های متفاوت را در فروشگاه اینترنتی اسکیل می‌یابید که قیمت برخی از آنها نسبت به دیگر انواع باسکول داروخانه ای دنا توزین پایین‌تر است. البته پایین نگاه داشتن سود حاصل از فروش در فروشگاه اسکیل منجر به ارائه باسکول دنا توزین ارزان نسبت به دیگر فروشگاه‌ها شده است. از طرفی به دلیل بدون واسطه بودن خرید و فروش باسکول دنا توزین قیمت آن نیز در فروشگاه اسکیل از بسیاری دیگر از فروشگاه‌ها ارزان‌تر است و گارانتی و خدمات پس از فروش آن نیز باسکول نفر کش دنا توزین را تبدیل به باسکولی ایدئال برای همه ساخته است.

باسکول قد و وزن دنا توزین مدل HBMI-R

مشخصات کلی
برند : دنا توزین
مدل : HBMI-R
ظرفیت : 300 کیلوگرم , 200 سانتی متر
دقت در توزین : 0.5 سانتی متر، 20 گرم
نوع کاربری : نفرکش، داروخانه ای و باشگاهی
قیمت : 10,170,000 (تومان)

باسکول نفرکش دنا توزین مدل همراه بدون کیف

مشخصات کلی
برند : دنا توزین
مدل : همراه
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول نفرکش
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 5,800,000 (تومان)

باسکول سکه ای نفرکش دنا توزین مدل DT-101

باسکول سکه ای نفرکش دنا توزین مدل DT-101 در گروه باسکول داروخانه ای قرار گرفته است که علاوه بر مزیت توزین افراد برای فروشگاه ها و داروخانه ها سود اوری نیز دارد ، باسکول دنا توزین دارای محفظه ی سکه برای دریافت مبلغ سپس توزین دارد که در طولانی مدت هزینه باسکول دیجیتال را جبران و سود اوری نیز خواهد داشت ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول دنا توزین نفرکش در مدل سکه و غیر سکه ای ، باسکول سکه ای DT101 را تضمین و با 36 ماه گارانتی ارائه می نماید ، تعمیرات باسکول دنا توزین نیز در مرکز خدمات پس از فروش با گارانتی و ضمانت صورت می پذیرد .

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : DT-101 Dena Towzin Scale
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - داروخانه و فروشگاهی
گارانتی : 36 ماه

باسکول قد و وزن دنا توزین HBMI PLUS

باسکول قد و وزن دنا توزین HBMI PLUS با ظرفیت 300 کیلو گرم و سنجش قد 200 سانتیمتر از دسته ترازوهای نفر کش باشگاهی به حساب می آید . در باسکول مورد نظر امکان افزودن ورودی سکه ، پرینتر و ریموت کنترل از راه دور وجود دارد که همین امر استقبال افرادی را که به دنبال خرید یک نفرکش باشگاهی خوب هستند به دنبال داشته است . دیجی اسکال باسکول را برای مصارفی چون باسکول داروخانه ای و نصب در مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان ها مناسب می داند . ترازوی دیجیتال موجود با 36 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر توسط نمایندگی دنا توزین عرضه می گردد . قیمت ذکر شده برای باسکول قد و وزن دنا توزین HBMI می باشد . 

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : HBMI PLUS
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول نفرکش
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 9,470,000 (تومان)

باسکول باشگاهی دنا توزین مدل HBMI-CR

باسکول باشگاهی دنا توزین مدل HBMI-CR با کفی مسطح و مقاوم و ظرفیت اندازه گیری وزن 300 کیلوگرم و قد 200 سانتیمتر از دسته ترازوهای نفرکش با دقت فوق العاده می باشد که برای استفاده در داروخانه ها و باسکول های باشگاهی پیشنهاد می شود . باسکول دنا ساخت کشور ایران و دارای گارانتی 36 ماهه دیجی اسکال است .

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : HBMI-CR
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - باسکول داروخانه ای
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 10,800,000 (تومان)

ترازوی نفرکش دنا توزین مدل HBMI-C

ترازوی نفرکش دنا توزین مدل HBMI-C ساخت ایران با میزان دقت 20 گرم در اندازه گیری وزن و دقت 0,5 سانتیمتر در سنجش قد مناسب برای استفاده به عنوان ترازوهای باشگاهی می باشد . نفرکش دیجیتالی دارای یک نمایشگر چهار ردیفه است که نمایانگر وزن ، قد ، MBI ، اضافه وزن و یا کمبود وزن می باشد . ترازوی نفرکش مدل HBMI-C با 36 ماه گارانتی توسط شرکت دیجی اسکال عرضه می گردد .

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : HBMI-C
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - باسکول داروخانه ای
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 10,200,000 (تومان)

باسکول نفرکش دنا توزین مدل HBMI

باسکول نفرکش دنا توزین مدل HBMI ترازوی نفرکشی با قابلیت افزودن پرینتر و ورودی سکه می باشد . ترازوی دیجیتال نفرکش HMBI ساخت کشور ایران است و ظرفیت وزن 300 کیلو گرم و میزان سنجش قد 200 سانتیمتر را دارا می باشد . کفی بزرگ و مسطح ساخته شده از جنس فولاد 5 میلیمتری باسکول باشگاهی دنا توزین به کیفیت و ماندگاری آن کمک قابل توجهی کرده است . شرکت دیجی اسکال به عنوان نمایندگی فروش باسکول نفر کش دنا توزین ترازو را 36 ماه گارانتی می کند .

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : HBMI
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - باسکول داروخانه ای
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 9,470,000 (تومان)

ترازوی باشگاهی دنا توزین مدل HBMI-CRP

ترازوی باشگاهی دنا توزین مدل HBMI-CRP از انواع ترازوهای نفرکش دارای چاپگر می باشد که از میزان دقت 20 گرم در اندازه گیری وزن و دقتی برابر با 0,5 در سنجش قد برخوردار می باشد . نفرکش 300 کیلوگرمی فوق مجهز به چاپگر و ورودی سکه است . منبع تغذیه در باسکول باشگاهی دنا توزین یک آداپتور 9 ولتی می باشد . باسکول ساخت ایران و دارای 36 ماه گارانتی معتبر نمایندگی دنا توزین است .

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : HBMI-CRP
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - باسکول داروخانه ای
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 12,300,000 (تومان)

باسکول نفرکش دنا توزین مدل HBMI PLUS-C

باسکول نفرکش دنا توزین مدل HBMI PLUS-C ساخت کشور ایران است که با توزین 300 کیلوگرمی و سنجش قد 200 سانتیمتری در بازار عرضه می شود . یکی از بارزترین ویژگی های نفرکش دیجیتال دنا توزین دارا بودن ورودی سکه است که به نحوی کسب درآمد نیز محسوب می شود و استقبال بسیاری از افرادی که در صدد خرید نفر کش باشگاهی هستند را به دنبال داشته است . دیجی اسکال نمایندگی شرکت دنا توزین ترازو را به مدت 36 ماه گارانتی می کند . قیمت ذکر شده برای باسکول نفرکش دنا توزین مدل HBMI -Cمی باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : HBMI PLUS-C
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - باسکول داروخانه ای
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 10,200,000 (تومان)

باسکول قد و وزن دنا توزین مدل HBMI PLUS-P

باسکول باشگاهی دنا توزین مدل HBMI PLUS-P یک باسکول سنجش قد و وزن مجهز به چاپگر می باشد که با ظرفیت توزین 300 کیلو گرم و سنجش قد تا 200 سانتیمتر برای مورد استفاده قرار گرفتن به عنوان یک باسکول باشگاهی و همچنین نفر کش دارو خانه ای مناسب می باشد . دیجی اسکال این محصول را به مدت 36 ماه گارانتی می کند .قیمت ذکر شده برای باسکول باشگاهی دنا توزین مدل HBMI -P می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : HBMI PLUS-P
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - باسکول داروخانه ای
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 11,170,000 (تومان)

ترازو نفرکش دنا توزین مدل DT-102B

ترازوی نفرکش دنا توزین مدل DT-102B برای انداه گیری وزن افراد در نظر گرفته شده است که به همین منظور باسکول نفرکش نامیده می شود . باسکول ساخت کشور ایران است و قابلیت اندازه گیری وزن تا 300 کیلوگرم با میزان دقت 20 گرم را  دارا می باشد . دیجی اسکال این ترازو را 36 ماه گارانتی می کند .باطری در صورت درخواست و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد . 

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : DT-102B
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - باسکول داروخانه ای
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 6,470,000 (تومان)

باسکول نفر کش دنا توزین مدل DT-102

باسکول نفر کش دنا توزین مدل DT-102 ترازوی دیجیتالی است که تنها وزن را اندازه گیری می نماید . باسکول مجهز به سیستم کاهش انرژی می باشد و با تغذیه از یک آداپتور 9 ولتی یک باسکول نفر کش کاملا کم مصرف محسوب می شود که توصیه برای استفاده از آن به صورت باسکول های باشگاهی و یا باسکول داروخانه ای می باشد . شرکت دیجی اسکال ، نمایندگی شرکت دنا توزین ترازو را به مدت 36 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : DT-102
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - باسکول داروخانه ای
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 6,470,000 (تومان)

باسکول باشگاهی دنا توزین مدل DT-102BH

باسکول باشگاهی دنا توزین مدل DT-102BH یک ترازوی اندازه گیری وزن نفر است که با دارا بودن مزیتی چون کم وزن بودن می تواند یک ترازوی باشگاهی مناسب باشد . منبع تغذیه ی باسکول از آداپتور می باشد که از این رو می توان گفت که از مصرف بسیار کمی برخوردار است . باسکول دیجیتال بررسی شده ساخت ایران و دارای گارانتی 36 ماه از دیجی اسکال به عنوان نمایندگی دنا توزین می باشد .باطری در صورت در خواست و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد.

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : DT-102
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - باسکول داروخانه ای
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 7,370,000 (تومان)

باسکول باشگاهی دنا توزین مدل HBMI-P

باسکول باشگاهی دنا توزین مدل HBMI-P نوعی ترازوی دیجیتال چاپگر برای توزین و اندازه گیری قد می باشد که مورد استفاده به عنوان باسکول نفرکش باشگاهی و باسکول داروخانه ای قرار میگیرد . ترازوی نفرکش دنا توزین با دارا بودن  ظرفیت وزن 300 کیلوگرمی و سنجش قد 200 سانتیمتری از دقت فوق العاده ای برخوردار است . دیجی اسکال ترازو را با گارانتی 36 ماهه عرضه میکند .

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : HBMI-P
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - باسکول داروخانه ای
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 11,170,000 (تومان)

باسکول داروخانه ای دنا توزین مدل HBMI PLUS-CR

باسکول داروخانه ای دنا توزین مدل HBMI PLUS-CR ترازویی مجهز به ورودی سکه است که از  مزیت ریموت کنترل از راه دور نیز برخوردار است که ویژگی بسیار مناسبی برای استفاده ی آسان تر از باسکول می باشد . علاوه بر اینکه باسکول 300 کیلویی دنا توزین یک باسکول باشگاهی می باشد از آن می توان در داروخانه ها و مراکز مختلف بهداشتی درمانی نیز به بهترین نحو استفاده کرد . ترازو ساخت ایران بوده و با مدت زمان 36 ماه توسط دیجی اسکال نمایندگی دنا توزین عرضه می گردد .قیمت ذکر شده برای باسکول داروخانه ای دنا توزین مدل HBMI -CR می باشد .  

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : HBMI PLUS –CR
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - باسکول داروخانه ای
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 10,800,000 (تومان)

ترازو قد و وزن کشی دنا توزین مدل DT-102-H

ترازو قد و وزن کشی دنا توزین مدل DT-102-H با دقت 20 گرمی در اندازه گیری وزن از با دقت ترین ترازوهای قد و وزن به شمار می آید . باسکول با وزن کم که قابلیت جا به جایی آسان را فراهم می سازد می تواند به عنوان باسکول باشگاهی و یا باسکول داروخانه ای مورد استفاده قرار گیرد . باسکول نفر کش 300 کیلویی ساخت کشور ایران و تولید شرکت دنا توزین است که دیجی اسکال نمایندگی دنا توزین ترازوی دیجیتال  فوق را 36 ماه گارانتی کرده است  .باطری در صورت در خواست و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد.

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : DT-102H
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - باسکول داروخانه ای
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 7,370,000 (تومان)

ترازوی باشگاهی دنا توزین مدل HMBI PLUS-CRP

ترازوی باشگاهی دنا توزین مدل HMBI PLUS-CRP یک باسکول نفرکش با دقت فوق العاده می باشد که از این رو استفاده از آن را به عنوان ترازوی باشگاهی و همچنن ترازوهای داروخانه ای بسیار گسترده کرده است . باسکول نفرکش 300 کیلویی دنا توزین مجهز به ورودی سکه و کنترل از راه دور می باشد که استفاده از ترازو را آسان تر می کند . دیجی اسکال نمایندگی دنا توزین باسکول مورد بررسی را به عنوان باسکول دیجیتال با کیفیت به افرادی که قصد خرید ترازو های قد و وزن را دارند معرفی می کند و با گارانتی 36 ماهه به خریداران عرضه می نماید .قیمت ذکر شده برای ترازوی باشگاهی دنا توزین مدل HMBI -CRP  می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول دنا توزین
مدل : HMBI PLUS-CRP
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - باسکول داروخانه ای
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 12,300,000 (تومان)

باسکول ورزشی دنا توزین مدل dt 5000w

باسکول ورزشی دنا توزین مدل dt 5000 w ، باسکول سکه ای می باشد که تنها وزن نفر را محاسبه می نماید ، ظرفیت باسکول 200 کیلو گرم با حساسیت توزین 50 گرم می باشد ، دیجی اسکال باسکول نفرکش دنا را مناسب جهت استفاده در فروشگاه ها معرفی نموده و دستگاه را 36 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش باسکول را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : دنا توزین
مدل : dena towzin dt 5000w
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول نفرکش
گارانتی : 34 ماه

باسکول باشگاهی دنا توزین مدل پریسا

باسکول ورزشی دنا توزین ، باسکول نفرکش قد سنج می باشد که علاوه بر توزین اندازه ی قد را نیز محاسبه می نماید ، باسکول دنا دارای 36 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش باسکول می باشد ، دیجی اسکال باسکول دناتوزین جهت توزین نفر استاندارد و مناسب علام می نماید .

مشخصات کلی
برند : دنا توزین
مدل : Dt 5000hw
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول نفرکش
گارانتی : 36 ماه

باسکول نفرکش پرینتر دار دنا توزین مدل hbmi

باسکول نفرکش پرینتر دار دنا توزین مدل hbmi-RP ، جهت توزین وزن ، محاسبه قد و محاسبه ی bmi بدن مورد استفاده قرار می گیرد ، باسکول داروخانه ای یا باشگاهی دنا توزین در گروه باسکول پزشکی قرار دارد و که جهت سنجش سلامت افراد به کار می رود ، استفاده از باسکول به حالت باسکول سکه ای ، بدون سکه و ریموت دار قابل انتخاب می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول دیجیتال دنا توزین ، دستگاه را به مدت 36 ماه گارانتی نموده و خدمات پس از فروش باسکول دیجیتال را 15 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : دنا توزین
مدل : scale hbmi
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی - داروخانه ای
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 11,870,000 (تومان)

باسکول باشگاهی دنا توزین مدل hbmi

باسکول باشگاهی دنا توزین ، دستگاهی جهت توزین نفر می باشد از این رو به باسکول نفرکش نیز معرفی می گردد ، ظرفیت باسکول 250 کیلو گرم با دقت 20 گرم می باشد ، ابعاد کفه ی توزین نیز 45 × 28 سانتی متر می باشد ، دیجی اسکال باسکول دیجیتال دنا را به مدت 36 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : دنا توزین
مدل : Dena towzin hbmi
ظرفیت : 250 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول نفرکش
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 9,470,000 (تومان)

باسکول باشگاهی دنا توزین مدل پارسا DT1200

باسکول باشگاهی دنا توزین پارسا DT1200 محصولی جدید مناسب برای استفاده در داروخانه و باشگاه ها است ، ظرفیت توزین باسکول 250 کیلو گرم و دقت توزین در مدل باسکول سکه ای 50 گرم و در مدل باسکول بدون سکه 20 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول دنا توزین دستگاه را به مدت 36 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : دنا توزین
مدل : Dena towzin DT 1200
ظرفیت : 250 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی
گارانتی : 36 ماه
6 / 10
از 1646 کاربر