سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول کارا توزین

باسکول کارا توزین ، باسکول دیجیتالی است که در مدل باسکول زمینی فعالیت دارد ، نمایشگر باسکول از جنس led واضح چراغی می باشد و ظاهر باسکول به صورت تقریبا نزدیک به باسکول های قدیمی می باشد ، باسکول در مدل کاراتوزین دارای 12 ماه گارانتی می باشد .

دیجی اسکال نمایندگی باسکول ، با ثبت قیمت باسکول امکان محاسبه ی محصولات را ایجاد نموده و با ذکر مشخصات و قابلیت های باسکول بهترین مشاور شما در زمینه ی خرید باسکول و تعمیر باسکول می باشد .

انواع باسکول کارا توزین بسیار و گوناگون هستند. از انواع باسکول دیجیتال کارا توزین می‌توان به نمونه‌های باسکول فروشگاهی کارا توزین اشاره کرد که در ظرفیت‌های مختلف تولید شده‌اند. انواع باسکول فروشگاهی کارا توزین به شکل ستون‌دار و با نرده محافظ ساخته می‌شوند و نمایشگر سه قسمتی مبلغ‌دار آنها مشخص کننده فروشگاهی بودن این گروه از باسکول‌هاست. باسکول صنعتی کارا توزین هم از دیگر ساخته‌های این شرکت است و در چند مدل ثابت و کفی ساخته می‌شود. انواع باسکول کفی کارا توزین و هر برند دیگری فقط از یک سینی صاف تشکیل شده‌اند و نمایشگر آنها بر روی پایه‌ای قرار گرفته و با کابلی به بدنه باسکول وصل می‌شود. باسکول دامی کارا توزین هم یکی دیگر از انواع باسکول کارا توزین است و نمونه‌های آن دارای تحمل وزن متفاوت هستند تا برای انواع دامداری‌ها قابل استفاده باشند. یکی از انواع باسکول دیجیتال کارا توزین هم باسکول لاشه کش سقفی است که مناسب کشتارگاه‌هاست و باید در جای لازم در محل مورد نیاز نصب شود.

نوع دیگر باسکول صنعتی کارا توزین که باسکول ثابت است با بدنه‌ای محکم و با قدرت تحمل بالای وزن در خدمت کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی قرار می‌گیرد. باسکول ثابت به باسکولی گفته می‌شود که نمایشگر آن به‌طور ثابت بر روی ستون باسکول قرار گرفته است. بیشتر نمونه‌های باسکول ثابت صنعتی کارا توزین به صورت میدانی ساخته می‌شوند، یعنی چهار چرخ محکم در زیر آنها قرار می‌گیرد و حرکت دادن باسکول با وجود این چرخ‌ها آسان می‌شود. گوناگونی ظرفیت انواع باسکول صنعتی کارا توزین انتخاب و خرید آن را برای بسیاری از صنعتگران و مدیران کارخانه‌ها آسان ساخته است. از دیگر انواع باسکول این برند می‌توان به باسکول باشگاهی کارا توزین اشاره کرد. باسکول باشگاهی کارا توزین در مدل‌های مختلف و با قدسنج مکانیکی و قدسنج الکترونیکی ساخته شده است. از نمونه باسکول‌های سنگین این کارخانه تولیدی هم می‌توان به باسکول محور کش کارا توزین اشاره کرد که با قابلیت تحمل وزن چندصد تن ساخته شده است. انواع باسکول کپه کش و باسکول‌های تمام فلز جاده‌ای هم از نمونه‌های دیگر انواع باسکول کارا توزین هستند.

خرید و فروش باسکول کارا توزین هم مانند بسیاری دیگر از انواع باسکول‌ها در فروشگاه اینترنتی اسکیل انجام می‌گیرد. با در نظر گرفتن انواع گوناگون باسکول کارا توزین، تصمیم به خرید باسکول کارا توزین انتخاب‌های بسیاری در اختیار خریداران قرار می‌دهد. اگر شما در جست‌وجوی باسکول فروشگاهی کارا توزین و یا باسکول صنعتی کارا توزین هستید، نمونه‌های بسیاری در اختیار شماست تا از بین آنها بهترین مدلی که با خواست شما مطابقت دارد را تهیه و خریداری نمایید. خرید و فروش باسکول کارا توزین از نوع باشگاهی مناسب مرکزهای پزشکی و ورزشی است و خرید انواع باسکول دامی کارا توزین هم برای دامداری‌ها و کشتارگاه‌ها ثمربخش است. خرید و فروش باسکول کارا توزین سنگین جاده‌ای و محور کش فلزی و بتنی هم طبیعتا مخصوص کارخانه‌های صنعتی بزرگ است. تعمیر باسکول کارا توزین هم از نمونه فعالیت‌های فروشگاه اسکیل است تا دارندگان باسکول، تعمیر باسکول کارا توزین خود را با اطمینان به دست افراد ورزیده و دوره‌دیده بسپارند.

قیمت باسکول کارا توزین بستگی به انتخاب شما دارد. طبیعی است قیمت باسکول کارا توزین هر چه کوچک‌تر و دارای قدرت تحمل وزن کمتر باشد، ارزان‌تر و پایین‌تر است، و هم‌زمان که قدرت و وزن و اندازه باسکول بزرگ‌تر می‌شود، قیمت باسکول دیجیتال کارا توزین هم بیشتر می‌شود. نوع لودسل و تعداد آنها در هر باسکول هم در قیمت باسکول کارا توزین موثر است. بعضی از انواع باسکول کارا توزین با یک ساختار ساخته شده‌اند اما تعداد لودسل یا حسگر وزن آنها با همدیگر متفاوت است و این مسئله یعنی حساس‌تر شدن باسکول در وزن کردن مواد روی قیمت باسکول دیجیتال کارا توزین نیز موثر بوده است.

باسکول کارا توزین ارزان و باسکول کارا توزین با قیمت‌های متفاوت را در بین انواع باسکول کارا توزین می‌توانید ببینید و انتخاب کنید. قیمت باسکول کارا توزین همان‌طور که در بالا اشاره شد، بستگی به نوع و کارایی آن دارد و در بین هر کدام از انواع باسکول کارا توزین آنکه قابلیت‌های کمتری دارد، قیمت پایین‌تری هم دارد که می‌توانیم آن را باسکول کارا توزین ارزان بنامیم. یکی دیگر از نکته‌هایی که پس از خرید باسکول کارا توزین بهتر است در نظر داشته باشید، تعمیر باسکول کارا توزین است که ممکن است به دلیل‌های مختلف نیاز به آن پیدا کنید که در آن صورت هم فروشگاه اینترنتی اسکیل این کار را برای شما انجام خواهد داد.

باسکول کارا توزین 500 کیلویی مدل L4N

باسکول کارا توزین 500 کیلویی مدل L4N یکی از انواع باسکول صنعتی این شرکت ایرانی است که تمامی مشخصه های مدل L4N را دارد و در عین حال از سینی بزرگ تری هم برخوردار است. باسکول صنعتی کارا توزین با توان توزین 500 کیلوگرم و دقت 100 گرم طراحی شده است و با قابلیت هایی همچون مقاومت در برابر رطوبت و گردوغبار، پایه قابل تنظیم، برخورداری از باتری داخلی قابل شارژ، امکان پارسنگ و قابلیت های درخواستی دیگر به دلخواه مشتری، می تواند از نمونه های ارزشمند باسکول صنعتی باشد.

مشخصات کلی
برند : کارا توزین
مدل : L4N
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول کارا توزین 3200 کیلویی مدل L4N

باسکول کارا توزین 3200 کیلویی مدل L4N نمونه ای دیگر از مدل L4N است که با حفظ مشخصات، با توان اندازه گیری 3 تن و 200 کیلوگرم و با دقت 500 گرمی راهی بازار شده است. این باسکول از انواع کفی است و با قابلیت هایی از جمله سینی ورقه فولادی، لودسل زمیک، برخورداری از درجه حفاظتی IP68، امکان شست و شوی باسکول، بهره بردن از باطری داخلی و حالت استند بای، در کنار قابلیت هایی که می توان به دلخواه به آن افزود، به نمونه ای ارزشمند از یک باسکول صنعتی میان رده بدل می شود. 

مشخصات کلی
برند : باسکول کارا توزین
مدل : L4N
ظرفیت : 3200 کیلوگرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 700 کیلویی کارا توزین مدل E700M

باسکول 700 کیلویی کارا توزین مدل E700M یکی از باسکول های کفی و صنعتی است که با دقت 100 گرمی در توان توزینی مشخص، قادر است به کمک صنایع و واحدهای تولیدی بسیاری بیاید. از جمله برجسته ترین مزیت های باسکول کارا توزین این است که می توان به دلواه خریدار قابلیت هایی را به آن اضافه کرد. در عین حال داشتن باطری داخلی و بردنه مستحکم و ضربه گیر و امکان محاسبه مجموع مقاید وزن شده و پارسنگ می تواند این محصول را به صورت پیش فرص نمونه ای ارزشمند از یک باسکول صنعتی به شمار آورد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول کارا توزین
مدل : E700M
ظرفیت : 700 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 500 کیلویی کارا توزین مدل L4N

باسکول 500 کیلویی کارا توزین مدل L4N در دو نمونه طراحی شده است که در اندازه سینی با هم تفاوت دارند. سینی 100×100 سانتیمتری و سینی 125×125 سانتیمتری انواعی از مدل 500 کیلویی باسکول صنعتی کارا توزین هستند که با دقت 100 گرم اقلام و اجناس گوناگون را خواهند سنجید. قابلیت ها و امکانات قابل توجهی بر روی این باسکول تعبیه شده است که در قیاس با قیمتش ارزشمند طلقی می شود. 

مشخصات کلی
برند : باسکول کارا توزین
مدل : L4N
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول کفی کارا توزین 1200 کیلوگرم مدل L4N

باسکول کفی کارا توزین 1200 کیلوگرم مدل L4N نمونه ای از انواع باسکول صنعتی است که با دقت 200 گرم طراحی شده است. باسکول کارا توزین از لحاظ کیفیت و کارایی و قابلیت ها بسیار پیشرو است. و در مواردی که از عهده تعبیه قابلیتی برای باسکول به صورت پیش فرض برنیامده است، آن را به صورت درخواستی برای مشتری در نظر گرفته است. با توجه به داخلی بودن این باسکول صنعتی می توان قیمت آن را نیز از جمله مزایایش دانست.

مشخصات کلی
برند : باسکول کارا توزین
مدل : L4N
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 4 لودسل 1500 کیلویی کارا توزین مدل L4D

باسکول 4 لودسل 1500 کیلویی کارا توزین مدل L4D نمونه کم توان تری است که با حفظ ویژگی ها و قابلیت های سودمند مدل L4D، برای جلب نظر متقاضیان متفاوت طراحی شده است. این باسکول میدانی با دقت 200 گرم، اندازه سینی 125×125 سانتیمتر، باطری داخلی و قابل شارژ، توزین چندی مرحله ای، پارسنگ الکترونیکی، حالت استند بای و امکان شست و شوی باسکول، شرایطی را فراهم کرده است که استفاده از آن را در صنایع و مشاغل فراوانی توجیه می کند. 

مشخصات کلی
برند : باسکول کارا توزین
مدل : L4D
ظرفیت : 1500 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 4 لودسل 2200 کیلویی کارا توزین مدل L4D

باسکول 4 لودسل 2200 کیلویی کارا توزین مدل L4D یکی از دو نمونه مدل L4D است. باسکولی میدانی با چرخ پاترولی که می تواند تا وزن 2200 کیلوگرم را با دقت 500 گرم بسنجد. این باسکول به امکانات بسیاری مجهز شده است و در صورت نداشتن امکانی مطابق نیاز شما، فراهم کردن آن در صورت درخواست برای تولیدکننده میسر خواهد بود. بدنه فلزی، پوشش رنگ الکترواستاتیک، داشتن نمایشگر LED و LCD، برخورداری از لودسل زمیک، داشتن درجه حفاظتی Ip68 و باتری داخلی قابل شارژ برخی از مزیت های باسکول کارا توزین است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول کارا توزین
مدل : L4D
ظرفیت : 2200 کیلوگرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی
6 / 10
از 1689 کاربر