سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازوی دیجیتال MTH

ترازوی دیجیتال MTH ارائه شده توسط شرکت ایرانی می باشد که سالیان درازیست در صنعت توزین در حال فعالیت می باشد ، ترازو MTH در مدل های گوناگون با کاربری متفاوت در حال عرضه می باشد که بیشتر در گروه ترازوی فروشگاهی ، ترازوی صنعتی و گرمی در حال فعالیت می باشد و دارای 12 ماه گارانتی است .

ترازوی دیجیتال MTH با تنوع محصولی مناسب با توجه به نیاز بازار طراحی و انتخاب شده اند ، این در حالی است که قیمت ترازو در قیاس با کیفیت توزین و عمر ترازو کاملا عادلانه تعیین گردیده است ، دیجی اسکال نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش ترازو معرفی شده کیفیت و عمر ترازو را تضمین می نماید .

انواع ترازو MTH موجود در سایت اسکیل در چند نمونه خلاصه شده که همه آنان از نوع ترازوی فروشگاهی MTH هستند. انواع ترازو MTH فروشگاهی در دو ساختار مختلف ستون دار و بدون ستون ساخته شده که هر یک از ظرفیت‌های مختلف و دقت بسیار خوب بهره می‌برند. انواع ترازو MTH فروشگاهی مانند هر ترازوی فروشگاهی دیجیتال از بدنه و نمایشگر تشکیل شده و از توانایی‌های مختلفی که یک ترازوی فروشگاهی می‌تواند داشته باشد بهره می‌برد. بعضی از انواع ترازوی MTH فروشگاهی دارای چاپگر هستند و توانایی‌های مختلفی مانند اتصال به چاپگر خارجی و رایانه هم آنها را تا سطح یک ترازوی حرفه‌ای بالاتر برده است. از نکته‌هایی که هر خریدار ترازوی دیجیتال باید به آن توجه کند، احتمال آسیب به ترازو و نیاز به تعمیر آن است که در این صورت تعمیر ترازوی MTH باید به دست افراد وارد و ماهر سپرده شود و فروشگاه اینترنتی اسکیل این کار را هم برای شما انجام خواهد داد.

خرید ترازو MTH از فروشگاه اسکیل به همراه تعمیر ترازوی MTH در صورت نیاز، سرویس دهی خوب و مطمئنی برای شما ایجاد می‌کند تا از خرید ترازوی دیجیتال MTH بهترین بهره را ببرید. در خرید ترازوی دیجیتال MTH به نکته‌های مختلفی دقت کنید که نخستین آن، نیاز شما به داشتن چاپگر است که در این صورت ترازوی فروشگاهی MTH چاپگردار را تهیه و خریداری کنید. همچنین بعضی از انواع ترازو MTH توانایی چاپ بارکد و لیبل را نیز دارد که در صورت نیاز به آن، خرید ترازو MTH فروشگاهی بهتر است از چنین نوعی باشد. قابلیت‌های شمارش قطعه و محاسبه درصدی نیز از توانایی‌هایی است که ممکن است نیاز شغل شما باشد که در این صورت نیز در هنگام خرید ترازو MTH به داشتن آنها در ترازوی مدنظرتان دقت کنید.

فروش ترازو MTH با قابلیت شمارش قطعه کاربرد صنعتی و فروشگاهی دارد و فروش ترازو MTH با توانایی محاسبه درصدی، بیشتر کاربرد صنعتی و آزمایشگاهی دارد. در صورت نیاز به این دو قابلیت، در هنگام خرید ترازو MTH به داشتن این ویژگی‌ها در ترازو نیز دقت کنید. از نظر ساختار ظاهری ترازو MTH در دو شکل علمک دار و بدون علمک تولید می‌شود. فروش ترازوی MTH فروشگاهی از نوع علمک دار و بدون علمک، با ویژگی‌های مختلف در اختیار سایت اسکیل است و هر کدام از آنها برای خرید و فروش کالاهای خاصی مناسب است. برای مشورت درباره انتخاب ترازوی علمک دار یا بدون علمک برای کار و کسب خود می‌توانید با کارشناسان فروش ما در این فروشگاه مشورت کنید، اما به عنوان نکته کلی بهتر است این مطلب را بدانید که ترازو MTH با نمایشگر بر روی علمک برای خریدوفروش کالاهایی که با آب سروکار دارند بهتر است. از طرفی فروش ترازوی MTH در فروشگاه اینترنتی اسکیل به دو شیوه حضوری و اینترنتی صورت می‌گیرد که فروش ترازو MTH به شکل اینترنتی، تحویل کالای سالم به شما را بر عهده ما قرار خواهد داد.

قیمت ترازو MTH چندان گران نیست و این نکته یکی از برتری‌های ترازوی فروشگاهی MTH است. قیمت ترازوی دیجیتال MTH در کنار ویژگی‌های آن در سایت ما نوشته شده است، اما اگر به دلیل ناموجود بودن کالا یا نوسان در قیمت کالا، قیمت ترازو MTH مشخص نشده بود، تماس با ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با آگاهی کامل از قیمت و ویژگی‌های انواع ترازو MTH اقدام به خرید آن کنید. قیمت ترازوی دیجیتال MTH هم مانند هر کالای دیجیتال دیگر از توانایی‌های آن تاثیر می‌گیرد و هر چه قابلیت‌های ترازو MTH بیشتر باشد، قیمت آن هم بالاتر خواهد بود.

ترازوی MTH ارزان و با کیفیت را از ما بخواهید، و با خرید اینترنتی ترازوی دیجیتال MTH آن را در محل کار خود دریافت کنید. نسبت به قیمت بسیاری از برندهای ترازوی دیجیتال، قیمت ترازوی دیجیتال MTH ارزان است و این ویژگی در کنار کیفیت و کارایی ترازو، باعث می‌شود تا بسیاری از افراد خرید انواع ترازوی MTH فروشگاهی را برای رونق دادن به کسب و کارشان انتخاب کنند.

ترازوی چینی بدون علمک MTH-40-B

ترازوی چینی معرفی شده عرضه شده توسط شرکت MTH می باشد که دارای دقت بالا در توزین با رعایت استاندارد های توزین می باشد ، خدمات و تعمیرات ترازو توسط دیجی اسکال با قطعات فابریک صورت می پذیرد ، ترازو چینی کمری دارای ظرفیت 40 کیلو گرم با دقت 2 گرم است که به دلیل ظاهر بدون علمک در کارگاه ها و کارخانه ها و نیز فروشگاه ها جهت امور بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد .

مشخصات کلی
برند : MTH
مدل : MTH 40 KG B
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : فاقد گارانتی

ترازوی فروشگاهی علمک دار MTH-50A

ترازوی علمک دار دیجیتال مدل MTH در گروه ترازوی فروشگاهی با دقت 5 گرم در توزین با ظرفیت 50 کیلو گرم است ، 40 حافظه ی داخلی جهت ثبت قیمت کالا در قسمت کیبرد ترازو قرار گرفته است ، ترازو دارای 12 ماه گارانتی و خدمات 10 ساله ی پس از فروش ترازوی دیجیتال می باشد .

مشخصات کلی
برند : MTH
مدل : MTH 50 KG A
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال استیل MTH-40S

ترازوی دیجیتال استیل MTH دارای بدنه ی کاملا استیل با طراحی شکیل می باشد و برای محیط های مرطوب و یا اموری که ارتباط مستقیم با آب وجود دارد توصیه می گردد ، ترازوی استیل معرفی شده دارای قیمت بسیار مناسب با کیفیت و عمر طولانی می باشد که توسط دیجی اسکال تضمین و تایید می گردد .

مشخصات کلی
برند : MTH
مدل : MTH 40 KG S
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی فروشگاهی MTH-40BA

ترازوی چینی با ظرفیت 40 کیلو گرم توزین نموده و دارای دقت فوق العاده 2 گرم در ظرفیت ذکر شده می باش این ترازوی دیجیتال در گروه ترازوی بدون علمک رومیزی قرار گرفته است و دارای بدنه ی پوشیده از پلاستیک abs می باشد که دارای 12 ماه گارانتی می باشد .

مشخصات کلی
برند : MTH
مدل : MTH 40 KG BA
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
6 / 10
از 1646 کاربر