سبد خرید 0
مدل ها
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو فروشگاهی برای توزین دقیق در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، موادی که در فروشگاه ها توزین می گردند با حجم کم و ظرفیت پایین بوده و از نظر گرمی نیز دارای ارزش مادی می باشند از این رو استفاده از ترازو با دقت بالا نیاز هر فروشگاهی می باشد ، امروزه علاوه بر دقیق بودن ترازو دیجیتال امکان صدور فاکتور و گزارش فروش به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه و از سویی دیگر هماهنگ شدن ترازو دیجیتالی با صندوق های فروشگاهی از نیاز های اساسی فروشگاه ها به شمار می رود که با پیشرفت صنعت ترازو در ایران به مقدار قابل توجهی تامین گردیده است و ترازو فروشگاهی معرفی شده با قابلیت های نرم افزاری مطابق نیاز کاربران می باشد .

ترازو فروشگاهی از سالیان دراز دغدغه ی کاربرانی ست که ارتباط مستقیم با ترازو دارند و نیاز اساسی فروشگاه های مواد غذایی است ، با توجه به ترازو های قدیمی و پیشرفت روز افزون این صنعت در سالیان متمادی به اهمیت دستگاه پی می بریم ، امروزه در صنعت ترازو فروشگاهی دستگاه هایی در حال تولید هستند که دارای کاربری فوق العاده و دقت توزین بالا می باشند که کاربر در زمان استفاده از ترازو با اطمینان خاطر و سرعت بالا موفق به جلب رضایت مشتری می گردد ، جدید ترین ترازو دیجیتال در گروه فروشگاهی با قابلیت تولید بارکد واقعی می باشد که بر روی لیبل نیز امکان چاپ دارد ، استفاده از ترازو بارکد زن لیبل پرینتر موجب سرعت کار در امور بسته بندی می گردد و امکان انبار داری را نیز ایجاد می نماید ، از این رو جهت انتخاب ترازوی فروشگاهی نیاز به مشاوره پیش می آید زیرا امروزه ترازوی دیجیتال باید بر اساس نوع مصرف انتخاب گردد تا با کاهش زمان و بازدهی بالا به کاربر را هدف مورد نظر نزدیک تر نماید .

در گروه فروشگاهی ساده می توان به ترازوی پند ، ترازوی محک اشاره نمود اما در گروه ترازوی فروشگاهی پیشرفته به ترازوی تکین ، ترازوی صدر و ترازوی دیجی اشاره نمود که جهت مکانیزه نمودن سیستم فروش ترازو با قابلیت های بسیار ویژه می باشند .

 

از توانائی‌های انواع ترازو فروشگاهی که بگذریم، سینی و بدنه و نمایشگر ترازوی فروشگاهی، قسمت‌های مشترک در انواع آنهاست. بدنه انواع ترازوی فروشگاهی معمولا از پلاستیک فشرده ساخته شده‌اند و سینی آنها فلزی و معمولا از استیل، و البته گاهی نیز از پلاستیک است. نمایشگر انواع ترازو فروشگاهی از نوع LED و یا LCD است و معمولا سه نمایشگر هستند و وزن، قیمت تکی، و قیمت کل را در سه قسمت نشان می‌دهند. بسیاری از انواع ترازو فروشگاهی نیز دارای نمایشگر دوطرفه هستند تا مشتری هم هم‌زمان از روند توزین و محاسبه قیمت‌ها آگاه باشد.

خرید ترازو فروشگاهی

خرید ترازو فروشگاهی مورد نیاز هر فروشگاهی است که چیزی برای وزن کردن و فروش به مشتری دارد. امروزه با توجه به رواج گسترده فروشگاه‌های اینترنتی، خرید ترازوی فروشگاهی بسیار آسان شده است و شما می‌توانید با دیدن عکس و ویژگی‌های انواع ترازوی فروشگاهی در وب‌سایت‌های فروش اینترنتی، به خرید ترازو فروشگاهی مورد نظر خود بپردازید. از طرف دیگر بسیاری از همین فروشگاه‌های اینترنتی، تعمیر ترازو فروشگاهی را نیز انجام می‌دهند و شما می‌توانید با اطمینان از اینکه اگر ترازوی شما زمانی به تعمیر نیاز داشت، به خرید ترازو فروشگاهی مورد نظرتان بپردازید. پیش از خرید ترازو فروشگاهی از هر برندی، توجه شما را به چند نکته مهم جلب می‌کنیم. ابتدا و پیش از تصمیم‌گیری برای خرید ترازوی فروشگاهی بهتر است بیشترین مقدار وزنی مورد نیاز خود را مشخص کنید که این مقدار در شغل‌های مختلف کاملا متفاوت است. پس از آن قابلیت‌های مورد نظر خود را مشخص کنید که عبارتند از توانایی‌هایی مانند اتصال به کارت‌خوان و بارکدخوان و صندوق پول و توانایی گزارش‌گیری و دیگر مواردی که در فروش و انبارداری به کمک شما می‌آیند. اگر شما ترازوی فروشگاهی مورد نظر را برای فروشگاهی با تعداد زیادی از انواع کالاهای مختلف می‌خواهید، پس باید به تعداد حافظه آن نیز توجه کنید تا بتوانید نام و قیمت همه کالاهای موجود در فروشگاه را در آن ثبت کنید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که کارشناسان فروش ما همیشه آماده گفتگو و همراهی با شما در انتخاب بهترین ترازوی فروشگاهی هستند. یکی دیگر از خدماتی که وب‌سایت فروشگاهی اسکیل به شما همراهان گرامی عرضه می‌کند، تعمیر ترازو فروشگاهی است که هر دارنده ترازو فروشگاهی ممکن است نیاز به آن پیدا کند و این نکته نیز باعث راحتی خیال مشتری از بابت تعمیر ترازوی فروشگاهی خریداری شده او در زمان مورد نیاز است.

فروش ترازو فروشگاهی

فروش ترازو فروشگاهی در فروشگاه اسکیل صورت می‌گیرد و شما می‌توانید نوع ترازو و برند دلخواه و مورد علاقه خود را با کمی جستجو در میان آنها بیابید. در کنار فروش ترازو فروشگاهی در این فروشگاه، شما می‌توانید خدمات مربوط به تعمیر ترازو فروشگاهی را نیز در همین وب‌سایت دریافت کنید و هر زمان که ترازوی شما نیاز به تعمیر داشت، با خیالی راحت آن را به ما بسپارید. در فروشگاه اینترنتی اسکیل فروش ترازو فروشگاهی از هر برندی و با هر قابلیتی که مورد نظر شماست انجام می‌گیرد و تنوع در ارائه انواع برندها و مدل‌ها، مجموعه‌ای غنی از انواع ترازوی فروشگاهی پدید آورده است که شما می‌توانید نوع ترازوی فروشگاهی مورد نیاز خود را در بین آنها پیدا کنید.

قیمت ترازو فروشگاهی

قیمت ترازو فروشگاهیهم از جمله مواردی است که ذهن هر خریداری را در هنگام خرید ترازوی فروشگاهی درگیر می‌کند. انواع ترازوی فروشگاهی با قیمت‌های مختلف موجود هستند که می‌توانید در بین آنها ارزان‌ترین قیمت ترازو فروشگاهی و همچنین گران‌ترین قیمت ترازو فروشگاهی را بیابید. اما قیمت، به‌خودی‌خود نمی‌تواند عامل تعیین کننده در خرید ترازوی فروشگاهی باشد، بلکه عوامل بسیار دیگری که به کیفیت ترازو فروشگاهی ربط دارند هم در آن دخیل هستند. از طرفی قیمت ترازوی فروشگاهی در هر برندی با برند دیگر متفاوت است؛ همچنین قیمت ترازوی فروشگاهی ساخت ایران می‌تواند با قیمت ترازوی فروشگاهی وارداتی و از برندهای معروف دنیا بسیار متفاوت باشد.

ترازوی فروشگاهی ارزان

ترازوی فروشگاهی ارزان را می‌توانید در فروشگاه اسکیل بیابید. البته توجه به این نکته بسیار مهم و ضروری است که تنها ملاک برای انتخاب، نباید ارزان بودن ترازوی فروشگاهی باشد، بلکه بسیاری ویژگی‌های دیگری در اولویت هستند و پس از آنها باید به قیمت ترازوی فروشگاهی و ترازوی فروشگاهی ارزان پرداخت. به همین منظور ما نظر شما را به ترازوی فروشگاهی ارزان در مقایسه قیمت ارائه شده فروشگاه ما با دیگر فروشگاه‌ها، و یا ترازوی فروشگاهی ارزان در مقایسه برندی با برندهای دیگر جلب می‌کنیم. در واقع ترازوی ارزان و با کیفیت فروشگاهی بهترین انتخاب برای هر کسی است که نیاز به ترازویی توانا و بادوام دارد.

ترازوی بارکد زن محک 35 کیلوگرم مدل BR15000AP

ترازوی دیجیتال بارکد پرینتر BR15000 محصولی جدید از محک ساخت کشور ایران با قابلیت اتصال ترازو به کامپیوتر ، پوز بانکی و ارتباط با بارکد خوان است ، سینی توزین ترازوی فروشگاهی در دو مدل سینی تخت و سینی لبه دار می باشد که به سلیقه ی مشتری قابل انتخاب می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی محک دستگاه را به مدت 25 ماه گارانتی و کیفیت ترازو را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS BR15000AP
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 8,650,000 (تومان)

ترازو بارکد پرینتر محک 50 کیلوگرم مدل BR15000AP

ترازوی فروشگاهی بارکد زن محک با قابلیت اتصال به پوز بانکی ، صندوق پول ، بارکد خوان و کامپیوتر ایده ال جهت استفاده در فروشگاه ها می باشد ، ترازو علاوه بر توزین امکان صدور و ثبت کالا های غیر وزنی را از طریق بارکد خوان دارد ، ترازوی فروشگاهی محک محصولی جدید با قابلیت های ویژه می باشد ، دیجی اسکال دستگاه را 25 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS BR15000AP
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 9,400,000 (تومان)

ترازو محک 35 کیلویی مدل 15000AP

ترازو محک با ظرفیت 35 کیلو گرم دارای دقت 2 گرم در توزین مواد می باشد ، متعلقات ترازو شامل دو عدد سینی تخت پلاستیکی و سینی لبه دار استیل است و جنس بدنه ی ترازو نیز از پلاستیک فشرده می باشد که در برابر نور خورشید تغییر رنگ نمی دهد ، دیجی اسکال ترازوی محک را به مدت 25 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 AP - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 8,650,000 (تومان)

ترازو محک 50 کیلویی مدل 15000AP

ترازو فروشگاهی محک مدل 15000 دارای ظرفیت 50 کیلو گرم می باشد که با رعایت حساسیت 2 گرم در این ظرفیت توزین می نماید ، ویژگی ترازو محک گارانتی 25 ماه می باشد که در اسرع وقت با کمترین هزینه جهت تعمیر ترازو آماده ی سرویس دهی می باشند .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 AP - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 9,400,000 (تومان)

ترازو محک 35 کیلویی مدل 15000BP

ترازو محک بدون علمک ، ترازو فروشگاهی است که با اشغال کمترین فضا و کاربری بالا موجب رضایت مشتریان گردیده است ، نمایشگر ترازو به صورت دو طرفه در دو سمت دستگاه قرار گرفته است که نوع نمایشگر ها نیز به رنگ قرمز و چراغی می باشد که در محیط های کم نور دید را افزایش می دهد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 BP - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 8,650,000 (تومان)

ترازو محک 50 کیلویی مدل 15000BP

ترازو فروشگاهی محک در مدل 15000bp به دلیل ظرفیت بالا و توزین دقیق و از سویی نیز ظاهر شکیل و بدون علمک با اشغال کمترین فضا در قنادی ها و کارگاه جهت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد ، این ترازو مجهز به سیستم چاپگر داخلی می باشد که موجب گزارش گیری فروش به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه می گردد  .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 BP - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 9,400,000 (تومان)

ترازو فروشگاهی محک مدل 14000

ترازو فروشگاهی محک با ظرفیت 70 کیلو گرم ، دقت 2 گرم توزین می نماید ، ابعاد دستگاه 64 × 42 سانتیمتر است که برای این ظرفیت بسیار مناسب می باشد ، سینی ترازو در دو مدل تخت و لبه دار قابل انتخاب است ، ترازو mds 14000 مناسب جهت استفاده در سوپر میوه و سوپر گوشت می باشد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 14000 P - 70 KG
ظرفیت : 70 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 10,250,000 (تومان)

ترازوی محک فروشگاهی مدل 14000

ترازوی محک مدل 14000 ترازوی فروشگاهی است که در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو محک خدمات گارانتی دستگاه را به مدت 25 ماه تضمین و 10 سال تعمیرات ترازو را تایید می نماید ، در پک خرید ترازوی محک دفترچه راهنمای استفاده نیز موجود است .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 14000 - 70 KG
ظرفیت : 70 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 10,250,000 (تومان)

ترازو محک 35 کیلویی مدل 11000

ترازو رومیزی محک مدل 11000 با ظرفیت 35 کیلو گرم تفاوت ظاهری و داخلی با ترازو 50 کیلویی این مدل ندارد ، ابعاد ترازو یکی می باشد و تنها لودسل متفاوت می باشد ، کاربری ترازو محک بسیار ساده می باشد که جهت استفاده از این دستگاه نیاز به سواد چندانی نیست .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 11000 - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 7,000,000 (تومان)

ترازو محک 50 کیلویی مدل 11000

ترازو فروشگاهی محک مدل mds 11000 در گروه بهترین ترازو دیجیتالی قرار گرفته است که در چندین سال اخیر پر فروش ترین محصول بوده است ، این ترازو با ظرفیت 50 کیلو گرم و دقت 2 گرم توزین می نماید و دارای 35 حافظه مستقیم جهت ثبت قیمت کالا می باشد ، خدمات ترازو به مدت 25 ماه به صورت مداوم می باشد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 11000 - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 7,600,000 (تومان)

ترازو محک 35 کیلویی مدل 15000B

ترازو رومیزی محک مدل 15000b ، بدون علمک بوده و نمایشگر ترازو به صورت دو سمت بر روی بدنه قابل رویت می باشد ، حداقل ظرفیت ترازو ساده 15000 - 10 گرم می باشد که از این ظرفیت تا 35 کیلو گرم را با حساسیت 2 گرم توزین می نماید و این مناسب جهت مصارفی می باشد که از مواد گران قیمت استفاده می نمایند و گرم مواد حائز اهمیت می باشد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 B - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 7,000,000 (تومان)

ترازو محک 50 کیلویی مدل 15000B

ترازو دیجیتال محک با ظرفیت 50 کیلو گرم و حساسیت توزین 2 گرم در گروه بهترین ترازو با مناسب ترین قیمت قرار گرفته است ، با در نظر گرفتن کیفیت دستگاه و کارایی بالا در می یابیم که قیمت ترازو با کیفیت واقعی ، بسیار مناسب بوده و با گارانتی 24 ماه این مسئله تصدیق شده است .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 B - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 7,600,000 (تومان)

ترازو پند 30 کیلویی مدل 7500

ترازو پرینت دار پند ، ترازو فروشگاهی می باشد که در 10 سال اخیر بهترین ترازوی دیجیتال جهت استفاده در تره بار معرفی گردیده است ، ترازو با سرعت بالا عملیات وزن کشی را انجام داده و بدون فاصله پس از فشردن دکمه چاپ فاکتور صادر می گردد ، digi scale با 14 ماه گارانتی عرضه می نماید . 

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7500 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 11,200,000 (تومان)

ترازو فروشگاهی پند 50 کیلویی مدل 7500

ترازو پرینتر دار پند مدل 7500 با ظرفیت 50 کیلو گرم امکان گزارش گیری به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه را ایجاد می نماید و علاوه پرینت اقلام وزنی این امکان را ایجاد می نماید تا با ثبت اقلام غیر وزنی اطلاعات فروش کالا های غیر وزنی نیز فراهم گردد ، digi scale با گارانتی 14 ماهه عرضه می نمایید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7500 - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 12,400,000 (تومان)

ترازو پند 30 کیلویی مدل 7500S

ترازو فروشگاهی پند مدل PX7500 S با بدنه ی فلزی مقاوم مناسب جهت محیط های صنعتی و با جواب دهی بالا و دوام فوق العاده پیشنهاد دیجی اسکال برای مصارف صنعتی می باشد ، عمر ترازو به مدت 15 سال تضمینی بوده و کیبرد دستگاه در قسمت بالا قرار گرفته که موجب جلوگیری از خرابی صفحه کلید می گردد .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7500 S - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو پند 50 کیلویی مدل 7500S

ترازو پند 7500 امکان اتصال به چاپگر و کامپیوتر نداشته و در مصارف فروشگاهی مانند سوپر میوه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، digi scale این محصول را با 14 ماه گارانتی و 1 ماه گارانتی تعویض عرضه می نماید ، ظرفیت ترازو 50 کیلو گرم بوده که با دقت وزن کشی 10 گرم توزین می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7500 S - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو پند 30 کیلویی مدل 6000

ترازو فروشگاهی پند مدل 6000 سالهای زیادی ست که در گروه ترازو پند قرار گرفته و به صورت مداوم در حال تولید و عرضه می باشد ، ماشین حساب ترازو از ویژگی های مهم می باشد که در زمان خرید ترازو بر ذهن خریدار تاثیر گذاشته و حائز اهمیت است ، دیجی اسکال ترازو دیجیتال پند را با گارانتی 14 ماه عرضه می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 6000 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 6,700,000 (تومان)

ترازو بارکد زن پند مدل PX6500L

ترازو بارکد زن پند مدل PX6500L با قابلیت تولید بارکد واقعی ، ارتباط ترازو به بارکد خوان و پوز بانکی محصولی جدید از شرکت پند می باشد که با بیش از 3 دهه ی سابقه ی درخشان در گروه بهترین ترازوی فروشگاهی قرار دارد ، عملکرد ترازوی پند در سالیان گذشته و عمر طولانی ترازو تایید انتخاب و خرید ترازوی فروشگاهی خواهد بود ، ظرفیت توزین ترازو 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد که دقت ذکر شده را می توان دقیق تر نیز در ترازو تعیین نمود ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی پند دستگاه را به مدت 14 ماه گارانتی می نماید و قیمت ترازوی پند را با در نظر داشتن قابلیت های سیستم ویژه معرفی می کند .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PAND 6500L
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازوی فروشگاهی پند بارکد زن مدل PX6500P

ترازوی فروشگاهی پند بارکد زن مدل PX6500P محصولی جدید از شرکت پند توسط مهندسین ایرانی می باشد ريال ترازو پند در مدل PX6500P قابلیت تولید بارکد واقعی را دارد و از این طریق ارتباط ترازو با کامپیوتر قابل اجرا است از قابلیت های دیگر ترازوی پند اتصال به پوز بانکی ، اتصال به بارکد خوان می باشد ، ترازو علاوه بر صدور فاکتور کالا های وزنی قادر است تا کالا های غیر وزنی نظیر کالا های بسته بندی شده را نیز ثبت و فاکتور نماید و در گزارش گیری های متنوعی که در سیستم طراحی شده است به دلخواه کاربر گزارش نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی پند دستگاه را به مدت 14 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PAND PX 6500P
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو بارکد زن توزین صدر مدل ویستا

ترازو باکد زن فروشگاهی ویستا دارای قدرت تحمل وزن کالا تا 35 کیلو گرم می باشد و دقت ترازو 2 گرم در این ظرفیت تنظیم گردیده است ، گارانتی ترازو ویستا به مدت 12 ماه تعیین گردیده و digi scale صحت عملیات توزین را در این دستگاه تایید نموده و بارکد تولید شده توسط ترازو را استاندارد اعلام می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : VISTA P - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 9,350,000 (تومان)

ترازو فروشگاهی ویستا

ترازو فروشگاهی ویستا دارای دقت 2 گرم در توزین مواد با ظرفیت 60 کیلو گرم می باشد ، متاسفانه امکان اتصال به چاپگر در این ترازو وجود نداشته و بعنوان ترازو ساده قابل استفاده می باشد ، digi scale دستگاه معرفی شده را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .قیمت ترازو فروشگاهی ویستا b با ظرفیت 50 کیلوگرم می باشد .آپشن Wifi در صورت در خواست  و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : VISTA B - 60 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 7,550,000 (تومان)

ترازو توزین صدر مدل آزما

ترازوی دیجیتال توزین صدر مدل آزما نزدیک به 10 سال است که در حال تولید بوده و در بازار مصرفی ترازو مشتریان خود را دارد ، ترازوی فروشگاهی آزما با ظرفیت 50 کیلو گرم همراه با دقت توزین 10 گرم عملیات توزین را به نتیجه می رساند ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : AZMA - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 7,550,000 (تومان)

ترازو بارکد زن توزین صدر مدل صدرا

ترازوی دیجیتال صدرا ساخت ایران توسط کارخانه ی توزین صدر می باشد ، ظاهر ترازو در ترکیب ترازوی پند مدل 7500 تولید شده و بدنه ی مقاوم ترازو موجب می گردد تا ترازو در محیط ها با فشار کاری بالا مورد استفاده گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 1 ماه گارانتی می نماید .نام دستگاه از ترازو بارکد زن توزین صدر مدل صدرا به ترازو بارکد زن توزین صدر مدل صدرا 60  ارتقا یافته است و قیمت مربوط به این دستگاه می باشد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : SADRA 75 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو کمری

ترازو دیجیتال کمری مناسب جهت استفاده در بسته بندی است ، دقت 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم و باتری پشتیبان به مدت 48 ساعت به صورت مداوم از ویژگی های خاص دستگاه می باشد که در خرید ترازو بر انتخاب کاربر تاثیر می گذارد ، گارانتی دیجی اسکال برای این محصول 24 ماه می باشد .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 2,200,000 (تومان)

ترازوی کمری اصل بدون علمک 30 کیلویی مدل JC11

ترازوی کمری اصل بدون علمک 30 کیلویی مدل JC11 دارای بدنه ی مستحکم و صنعتی بوده و دارای دقت توزین 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم است ، از ترازو در فروشگاه ها ، رستوران ها ، کبابی ها ، عطاری ها و کارگاه های بسته استفاده ی وافر می گردد و به دلیل دقت فوق العاده ی 1 گرم که از ابتدای توزین آغاز می شود و تا 30 کیلو گرم پایدار است بسیار برجسته شده است ، ترازو کمری اصل توسط برق و باتری پشتیبان تغذیه شده و دارای کیفیت بسیار بالایی در توزین و بازدهی می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی کمری اصل دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می باشد .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY SCALE 30 KG MODEL JC11
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 2,200,000 (تومان)

ترازوی کمری اصل بدون علمک 30 کیلویی مدل JE11

ترازوی کمری اصل بدون علمک 30 کیلویی مدل JE11 با بدنه ای پوشیده شده از پلاستیک نشکن و ساختار قوی و صنعتی دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 1 گرم است ، ترازوی کمری اصل توسط برق و باتری پشتیبان تغذیه ی گردد و ترازو توان کارکرد بیش از یک هفته بدون نیاز به برق را دارد ، نمایشگر ترازوی دیجیتال از جنس LED بوده که به نمایشگر چراغی معروف می باشد و دید بسیار مناسبی را برای کاربر ایجاد می نماید ، نمایشگر ترازو کمری اصل به صورت دو طرفه بر روی بدنه تعبیه شده است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی دیجیتال کمری اصل دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی نموده و یک ماه گارانتی تعویض را به خریدار هدیه می دهد .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY SCALE JE11
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
قیمت : 2,200,000 (تومان)

ترازو کمری اصل بدون علمک 50 کیلویی مدل JE11

ترازو کمری اصل بدون علمک 50 کیلویی مدل JE11 با دقت 1 ایده ال برای امور بسته بندی می باشد ، قیمت ترازو کمری در قیاس کیفیت و عمر طولانی ترازو بسیار ناچیز و کاملا اقتصادی تعیین شده است ، استفاده از ترازو به صورت برق و باتری امکان پذیر بوده و حالت اماده به کار ترازو موجب می گردد انرژی بیشتر از برق ذخیره شود و به صورت طولانی مدت از ترازو در حالت باتری استفاده نمود ، دستگاه به صورت بدون علمک طراحی شده است و در قسمت جلوی دستگاه و همچنین در قسمت پشت ترازو ، نمایشگر وزن ، قیمت و قیمت کل تعبیه شده است که دید کاربر و مشتری را تکمیل می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کمری دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY JE11 50KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
گارانتی : 24 ماه گارانتی
قیمت : 2,200,000 (تومان)

ترازو کمری اصل بدون علمک 50 کیلویی مدل JC11

ترازو کمری اصل بدون علمک 50 کیلویی مدل JC11 ایده ال برای استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های صنعتی می باشد که نیاز به ترازوی دیجیتالی با دقت بسیار بالا و ظرفیت توزین حداکثری دارند ، ترازوی کمری اصل دارای دقت 1 گرم در ظرفیت 50 کیلو گرم دارای نمایشگر دو طرفه از جنس lcd بوده و در محیط های تاریک و یا با شدت نور بالا ایده ال می باشد ، سیستم باتری ترازوی کمری قابل شارژ بوده و بیش از 7 روز با کارکرد نسبی بازدهی می دهد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کمری اصل دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات ترازو را در مدت گارانتی به صورت رایگان و پس از اتمام مدت گارانتی بر اساس تعرفه ی مصوب انجام می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY JC11 50KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
قیمت : 2,200,000 (تومان)

ترازوی کمری اصل علمک دار 30 کیلویی مدل JC11A

ترازوی کمری اصل علمک دار 30 کیلویی مدل JC11 دارای علمک نمایشگر بوده و حالت ترازو را به بیشتر به حالت ترازوی فروشگاهی نزدیک می نماید ، ظرفیت ترازوی دیجیتال 30 کیلو گرم با دقت توزین فوق العاده ی 1 گرم است که توزین مواد ارزشمند گرمی را با دقت بسیار بالا فراهم می نماید ، ترازو توسط سیستم برق و باتری پشتیبان تغذیه می گردد و به مدت طولانی بدن نیاز به برق شهر به صورت پرتابل قابل استفاده است ، از ترازو در رستوران ها ، کبابی ، کارگاه های بسته بندی و فروشگاه های کوچک و عطاری ها استفاده می گردد به دلیل رضایت کاربران به عنوان بهترین ترازوی دیجیتال با قیمت اقتصادی شناخته شده است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کمری اصل ، دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید و یک ماه گارانتی تعویض را به همراه پک خرید ترازو به مشتری هدیه می دهد .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY SCALE 30 KG MODEL JC11A
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
گارانتی : 24 ماه گارانتی
قیمت : 2,300,000 (تومان)

ترازو کمری اصل علمک دار 30 کیلویی مدل JE11A

ترازو کمری اصل علمک دار 30 کیلویی مدل JE11A در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است که دارای بدنه ی مستحکم و ساختار کاربردی است ، ترازو کمری اصل به دلیل کیفیت بالا و پلمپ بدنه و طراحی و تولید منحصر آن با ترازوی های کمری موجود در بازار قابل مقایسه نبوده و در درجه ی ممتاز قرار گرفته است ، ترازوی کمری توسط کمپانی اصلی کمری تولید شده و دارای 24 ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ترازو می باشد ، تعمیرات ترازوی دیجیتال در مدت گارانتی به صورت رایگان و با اتمام این دوره با تعرفه ی مصوب انجام می گردد و تعمیر ترازوی دیجیتال و خدمات ارائه شده دارای گارانتی مجدد می باشند ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو کمری ، کیفیت ترازو را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY SCALE 30 KG MODEL JE11A
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 2,300,000 (تومان)

ترازوی کمری اصل بدون علمک مدل JE11

ترازوی کمری اصل بدون علمک مدل JE11 در گروه ترازوی فروشگاهی و ترازوی بسته بندی قرار گرفته است که با ساختار نیرومند و بازدهی بالا محبوب ترین ترازو در گروه ترازوی پرتابل و بدون علمک شناخته شده است ، با توجه به قابلیت های بیشمار ترازو ، قیمت ترازوی دیجیتال کمری بسیار ایده ال و مناسب تعیین شده است که در مقایسه با کیفیت و عمر طولانی دستگاه ، بسیار اندک است ، ترازوی کمری دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 1 گرم بوده و برای توزین مواد ارزشمند کاربرد بسیار دارد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی کمری دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی و یک ماه گارانتی تعویض می دهد .

مشخصات کلی
برند : ترازو کمری
مدل : CAMRY JE11
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی - فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه گارانتی
قیمت : 2,200,000 (تومان)

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG

ترازوی فروشگاهی با قابلیت لیبل پرینتر توزین صدر مدل lsg یک ترازوی دیجیتال با قابلیت تولید بارکد واقعی بر روی لیبل می باشد و در گروه ترازوی پرینتر دار بارکد زن قرار گرفته است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی توزین صدر دستگاه مورد تایید قرار داده و کیفیت ترازو را تضمین می نماید .قیمت دستگاه LSG17 A  می باشد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : TOZIN SADR LS G
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 2-10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 14,800,000 (تومان)

ترازو توزین صدر بارکد پرینتر و لیبل زن مدل LSG15A

ترازو توزین صدر بارکد پرینتر و لیبل زن مدل LSG15A با ظاهر علمک دار که نمایشگر دو طرفه ی ترازو بر روی ستون نمایشگر در دو سوی ترازو طراحی شده است در گروه ترازوی فروشگاهی لیبل پرینتر بارکد زن قرار گرفته است.  امروزه گزینه تولید بارکد واقعی و بارکد تجمیعی به یک درخواستی اصلی و اساسی تبدیل شده است که یکی از اولیت های خرید ترازوی فروشگاهی و خرید ترازوی بسته بندی است ، ترازو LSG15A دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم است که توسط برق تامین انرژی می نماید و دارای باتری پشتیبان نمی باشد ، زیرا مکانیزم چاپگر لیبل پرینتر در حالت باتری به دلیل حجم برق مصرفی غیر فعال می گردد از این رو این ترازو بدون باتری طراحی شده است البته این در مورد تمامی ترازو های لیبل زن صدق می نماید ، ترازو توزین صدر قادر است در دو مکانیزم رسید پرینتر و برچسب پرینتر فعالیت داشته باشد که این امر توسط کاربر با سهولت قابل اجرا است.  آپشن Wifi در صورت در خواست  و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد . دیجی اسکال نمایندگی ترازوی توزین صدر LSG15A ، دستگاه را با 12 ماه گارانتی و 10 سال تعمیرات و خدمات پس از فروش ترازو ارائه می نماید برای خرید ترازو فروشگاهی معرفی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

مشخصات کلی
برند : ترازو توزین صدر
مدل : LSG15A
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه گارانتی
قیمت : 15,400,000 (تومان)

ترازوی توزین صدر لیبل پرینتر مدل LSG15B

ترازوی توزین صدر لیبل پرینتر مدل LSG15B با ظاهری بدون علمک و کاربردی در فروشگاه ها و هایپر مارکت برای امور بسته بندی استفاده می گردد ، نداشتن علمک توزین برای کاربر ، عملکرد سریع تر را فراهم می اورد این در حالی است که نمایشگر دو طرفه ی وزن ، قیمت و قیمت کل در دو سمت ترازو با دید بسیار عالی فراهم می باشد ، توزین دقیق و سرعت عمل ترازوی دیجیتال بارکد پرینتر ، یکی از دلایل پر فروش بودن این ترازو است ، تولید بارکد حقیقی و بارکد تجمیعی با قابلیت رد یابی بر روی کاغذ حرارتی و برچسب یا لیبل از ویژگی های ترازو دیجیتالی است که دو مکانیزم رسید پرینتر و لیبل پرینتر را به صورت انتخابی برای کاربر فراهم می نماید ، ظرفیت توزین ترازوی توزین صدر مدل LSG15B برابر با 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو لیبل پرینتر توزین صدر ، تعمیرات ترازو را در گارانتی به مدت 12 ماه و تعمیر ترازوی دیجیتال با اتمام مدت گارانتی 15 سال با قطعات فابریک و بر اساس تعرفه ی مصوب توسط تعمیرکاران مجرب تضمین می نماید .آپشن Wifi در صورت در خواست  و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد .

مشخصات کلی
برند : ترازو توزین صدر
مدل : LSG15B
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه گارانتی
قیمت : 16,150,000 (تومان)

ترازو بارکد پرینتر توزین صدر مدل LSG12A

ترازو بارکد پرینتر توزین صدر مدل LSG 12A دارای ظرفیت 30 کیلو گرم می باشد که قادر است امور یک فروشگاه را پشتیبانی نماید ، دقت بالا در توزین و ثابت وزنی با سرعت ، ترازو را برای استفاده در امور بسته بندی در کارگاه های تولید نیز ایده ال می نماید ، از قابلیت های برجسته ی ترازوی دیحیتالی به تولید بارکد واقعی ، بارکد تحمیعی و هماهنگی با سیستم های انبار داری و خسابداری می توان اشاره نمود ، ترازوی فروشگاهی توزین صدر در دو حالت رسید پرینتر و لیبل پرینتر قابل استفاده بوده و بیشتر این ترازو رو برای قابلیت برچسب پرینتر انتخاب می نمایند از این رو به ترازوی لیبل پرینتر یا لیبل زن نیر مطرح می گردد ، جهت خرید ترازوی پرینتر لیبل توزین صدر با نمایندگی ترازو ( دیحی اسکال ) مشاوره نمایید ، ترازوی توزین صدر توسط دیحی اسکال به مدت 12 ماه گارانتی شده و تعمیرات ترازوی دیجیتالی در این مرکز در مدت گارانتی به صورت رایگان صورت می پذیرد .

 

مشخصات کلی
برند : ترازو توزین صدر
مدل : LSG12A
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه گارانتی

ترازوی لیبل زن توزین صدر مدل LSG12B

ترازوی لیبل زن توزین صدر مدل LSG12B با ظاهر بدون علمک یک ترازوی دیجیتال ایده ال جهت استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های بسته بندی به شمار می رود ، ظرفیت توزین ترازو 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، تولید بارکد در فرمت های دلخواه و طراحی اطلاعات در خواستی و چاپ آنها بر روی برچسب کاغذی و کاغذ حرارتی از قابلیت های ترازوی دیجیتال توزین صدر به شمار می رود ، تولید بارکد واقعی و نیز بارکد تجمیعی به کاربر این امکان را می دهد که اطلاعات ترازو را به سیستم های دیگر انتقال داده و امور انبار داری و حسابداری را به صورت کامل انحام نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو فروشگاهی توزین صدر با قابلیت لیبل و رسید دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات ترازو را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : ترازوی توزین صدر
مدل : LSG12B
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه گارانتی

ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6

ترازو فروشگاهی LS6 با امکان تولید بارکد واقعی بر روی لیبل و فاکتور ، جدید ترین ترازو دیجیتال توزین صدر می باشد که شباهت زیادی به مدل LS2 داشته و با امکانات ویژه پیشنهاد digi scale می باشد که با 12 ماه گارانتی در حال عرضه می باشد ، ترازو ls6 به دلیل سرعت بالا در وزن کشی و ثابت شدن وزن در بسته بندی نیز قابل استفاده می باشد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : LS6 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال بارکد زن توزین صدر مدل TSG

ترازوی دیجیتال بارکد زن توزین صدر مدل TSG با امکان تولید بارکد واقعی و چاپ رسید در گروه ترازوی فروشگاهی توزین صدر قرار گرفته است ، تغذیه ی ترازوی دیجیتال توسط برق و باتری پشتیبان می باشد و باتری ترازو به مدت 24 ساعت قادر است که بدون نیاز به برق شارژ نگه داشته و چاپ رسید انجام دهد ، ظرفیت توزین ترازو دیجیتالی 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی توزین صدر دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : TOZIN SADR TSG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 11,600,000 (تومان)

ترازو وایرلس فروشگاهی توزین صدر مدل Vista Plus W

ترازو وایرلس فروشگاهی توزین صدر مدل Vista Plus W دارای ظرفیت توزین 35 کیلو گرم با دقت 2 گرم می باشد که به راحتی قابل ارتباط با پوز بانکی برای انتقال بدون واسطه رقم بر روی پوز بانکی است که موجب خرید و فروش آسان می گردد ، امکان اتصال ترازو از طریق سیستم WIFI ، وایرلس با کامپیوتر و ارتباط مستقیم با بارکد خوان و کشوی و نیز قرار گیری در سیستم شبکه توسط نرم افزار واسط از ویژگی های برجسته ی ترازو دیجیتال می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو صدر دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی می نماید و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو را تایید می نماید .

مشخصات کلی
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو علمک دار
گارانتی : 18 ماه گارانتی
قیمت : 11,600,000 (تومان)

ترازو لیبل پرینتر تکین مدل تارو

ترازو بارکد زن تارو با امکان تولید بارکد بر روی لیبل ( کاغذ چسب دار ) برای بسته بندی در فروشگاه و حتی در کارخانه ها مناسب می باشد ، دقت توزین ترازو 5 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم است که با امکان اتصال ترازو به کامپیوتر ویژگی های ترازو فروشگاهی تکمیل گردیده است .

مشخصات کلی
برند : تکین
مدل : TARO BCS-100 PE
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی فروشگاهی MTH-40BA

ترازوی چینی با ظرفیت 40 کیلو گرم توزین نموده و دارای دقت فوق العاده 2 گرم در ظرفیت ذکر شده می باش این ترازوی دیجیتال در گروه ترازوی بدون علمک رومیزی قرار گرفته است و دارای بدنه ی پوشیده از پلاستیک abs می باشد که دارای 12 ماه گارانتی می باشد .

مشخصات کلی
برند : MTH
مدل : MTH 40 KG BA
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو لیبل زن بارکد دار صبا BCS-100PEA

ترازو لیبل زن بارکد دار صبا BCS-100PEA در گروه ترازو لیبل پرینتر با قابلیت تولید بارکد واقعی قرار گرفته است که با اتصال به بارکد خوان امکان مدیریت کالا های وزنی و غیر وزنی را ایجاد می نماید ، ترازوی لیبل زن صبا با طراحی شکیل ایده ال جهت استفاده در فروشگاه ها و سوپرمارکت ها با عنوان ترازوی فروشگاهی با قابلیت اتصال به پوز بانکی می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو چاپگر لیبل صبا را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش ترازو 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : تکین
مدل : SABA BCS 100PEA
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 16,087,500 (تومان)

ترازوی فروشگاهی پوز اسکیل تکین مدل TA8000

ترازوی فروشگاهی پوز اسکیل تکین مدل TA8000 یک پکیج کامل جهت تجهیز فروشگاه ها به ترازوی دیجیتال و صندوق فروشگاهی می باشد ، ترازوی پوز تکین با نمایشگر رنگی تمام تاچ علاوه بر انجام عملیات توزین توسط ترازو قادر به انبار داری ، حسابداری و انجام عملیات فروش می باشد ، ساختار ترازو فروشگاهی تکین به صورت علمک دار است و کیبرد علمیاتی توزین و فروش به صورت لمسی در قسمت صفحه نمایشگر تمام TOUCH طراحی شده است ، ظرفیت توزین 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد .

مشخصات کلی
برند : تکین
مدل : POS SCALE TA8000
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو لیبل پرینتر تکین مدل دیبال TOWER

ترازوی دیجیتال لیبل پرینتر یک ترازوی فروشگاهی با امکانات بالای نرم افزاری می باشد که قابل استفاده در فروشگاه ها و کارخانه ها است ، ترازو دارای بدنه ی مقاوم صنعتی و کیفیت بالا در توزین و سرعت بی نظیر در ثابت شدن وزن می باشد که دارای قابلیت تولید بارکد بر روی لیبل است ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : تکین دیبال
مدل : DIBAL TOWRE
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 26,881,250 (تومان)

ترازو لیبل پرینتر تکین مدل دیبال FLAT

ترازوی لیبل زن دیبال دارای امکان تولید بارکد واقعی بر روی لیبل و رول حرارتی برای هر کالا به صورت تکی و تجمعی می باشد ، خرید ترازوی دیجیتال معرفی شده برای فروشگاه ها و کارخانه جهت امر بسته بندی توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو کیفیت و عمر دستگاه را تضمین و تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : تکین دیبال
مدل : DIBAL FLAT
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 26,056,250 (تومان)

ترازو تکین مدل دیبال DOUBLE BODY

ترازوی لیبل پرینتر دیبال دبل بادی عرضه شده توسط ترازوی تکین می باشد ، ترازوی دیجیتال بارکد زن با امکان تولید فاکتور بر روی لیبل بوده که دارای بالاترین امکانات نرم افزاری است که یک ترازوی دیجیتال می تواند قابلیت آن را داشته باشد ، ترازوی دیجیتال اسپانیایی بوده و یکی از برترین برند های ترازوی پرینتر لیبل بارکد زن در ایران می باشد .

مشخصات کلی
برند : تکین دیبال
مدل : DIBAL DOUBLE BODY
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 28,462,500 (تومان)

ترازو فروشگاهی لمسی دیبال مدل D900

ترازو فروشگاهی لمسی دیبال مدل D900 ساخت کشور اسپانیا ، با طراحی صفحه نمایش لمسی و قابلیت صندوق فروشگاهی محصولی جدید جهت مکانیزه نمودن فروشگاه است ، بدنه ی مستحکم ، ساختار نیرومند و قابلیت های سیستم فروشگاهی و نیز امکان سرویس دهی آسان و سریع به مشتری موجب می گردد تا با توجه به قیمت ترازوی لمسی دیبال فروش ترازو به بالاترین سقف ممکن رسیده و توجه زیادی را به خود جلب نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی دیبال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین نماید .نمایشگر مشتری و نمایشگر اصلی 12/12 می باشد .

مشخصات کلی
برند : دیبال
مدل : DIBAL D900
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 ، 10 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 65,175,000 (تومان)

ترازوی لیبل پرینتر لمسی دیبال مدل D900B

ترازوی لیبل پرینتر دیبال مدل D900B ساخت کشور اسپانیا تمام تاچ ( لمسی ) طراحی شده است ، سیستم ترازو D900 دارای قابلیت صندوق فروشگاهی است که به همراه چاپگر داخلی در ساختار بدنه تعبیه شده است و ترازو قادر است از دو طریق به صورت لیبل و یا رسید اطلاعات را چاپ نماید و برای هر کالای وزنی یا تعداد که به ثبت می رساند بارکد واقعی تولید نماید ، ترازوی دیبال با ترکیب صندوق فروشگاهی و ترازوی دیجیتال در تلاش است تا با کمترین قیمت و اشغال فضا در فروشگاه ، نیاز کاربران را بر طرف نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی دیبال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش ترازوی دیجیتال را 10 سال تضمین می نماید .نمایشگر مشتری و نمایشگر اصلی 12/7 می باشد .

مشخصات کلی
برند : دیبال
مدل : DIBAL D900B
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 ، 10 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 50,737,500 (تومان)

ترازو لیبل زن دیجی مدل SM 100 EV

ترازو لیبل پرینت و بارکد زن دیجی با پیشرفته ترین متدد روز دنیا در حال عرضه می باشد ، این دستگاه که در گروه ترازو فروشگاهی قرار گرفته است دارای 72 عدد حافظه ی داخلی می باشد و قابلیت ارتقاء حافظه ترازو تا 2 مگابایت است ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی و تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI SM100 EV
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو فروشگاهی پوز اسکیل فراسو FSP-1515

مشخصات کلی
برند : ترازوی فراسو
مدل : FARASOO FSP-1515
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی و پایانه ی فروش
گارانتی : 24 ماه گارانتی

ترازو بارکد زن دیجی مدل SM100 P

ترازو پرینتر دار دیجی با امکان تولید بارکد واقعی بر روی لیبل ترازو فروشگاهی محسوب می گردد که قابلیت های نرم افزاری ترازو در صورت درخواست مشتری به سیستم ترازو افزوده می گردد ، گزارش فروش ترازو به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه قابل دسترس می باشد digi scale دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی نموده و ترازو را دارای استاندارد جهانی می داند .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI SM100 P
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 27,500,000 (تومان)

ترازو دیجی مدل SM100 B

ترازو فروشگاهی دیجی دارای امکان تولید بارکد واقعی برای هر کالای توزین شده و از سویی نیز امکان بسته بندی کالا را برای فروشگاه ایجاد می نماید و می توان با عنوان بارکد زن نیز از ترازو برای امر بسته بندی نیز استفاده نمود ، ترازو digi دارای سرعت فوق العاده ای در توزین و چاپ لیبل می باشد ، digi scale دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI SM100 B
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 27,500,000 (تومان)

ترازو دیجی مدل SM100 H

ترازوی دیجیتال آویزی دیجی ساخت ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر جهانی می باشد ، ظاهر شکیل و کاربری فوق العاده ی ترازو آویزی دیجی یک اتفاق نو در صنعت ترازوی دیجیتال می باشد ، دیجی اسکال ترازو ژاپنی digi را به مدت 12 ماه گارانتی و کیفیت کارکرد دستگاه را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI SM100 H
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو بارکد خوان دیجی مدل RM 40

ترازو بارکد پرینتر و لیبل زن دیجی مدل rm 40 قابل اتصال به بارکد خوان جانبی می باشد که موجب می گردد کالا های بسته بندی شده نیز از طریق بارکدی که بر روی پاکت می باشد توسط بارکد خوان وارد ترازو شده و در فاکتور نهایی صادر شده توسط ترازو اطلاعات وزنی و غیر وزنی ذکر گردد ، digi scale دستگاه معرفی شده را به مدت 12 ماه گارانتی و تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI RM 40
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی بارکد خوان پرینتر دار دیجی RM60

ترازوی دیجیتال دیجی ساخت کشور ژاپن جدید ترین ترازوی فیش پرینتر دیجی میباشد که با طراحی فوق العاده دارای امکان اتصال ترازو به سیستم بارکد خوان امکان فروش تعدادی و تهیه گزارش فروش را دارد ، خرید ترازو دیجی به دلیل کیفیت و کارایی بی نظیر ترازو توصیه ی دیجی اسکال است .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : RM 60 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو رومیزی کمری

ترازوی فروشگاهی مدل کمری دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 1 گرم می باشد ، باتری ترازو قادر به نگه داری و ذخیره ی برق به مدت 48 ساعت است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال کمری ، دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی نموده و کیفیت کار ترازو را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 2,300,000 (تومان)

ترازوی دیجیتال بارکد زن سوما مدل str101-p

ترازوی دیجیتال سوما ساخت ایران با امکان تولید بارکد واقعی بر روی رول حرارتی و صفحه ی کاملا لمسی جدید ترین ترازوی فروشگاهی می باشد ، قیمت ترازوی دیجیتال در قیاس با قابلیت های بی نظیر ترازو بسیار مناسب می باشد ، دیجی اسکال ترازوی بارکد زن سوما را 24 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات ترازو را پس از گارانتی به مدت محدود تایید می نمایید .

مشخصات کلی
برند : سوما الکترونیک
مدل : soma str 101-p
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه

ترازوی دیجیتال رادین مدل 8800 plus

ترازوی بارکد خوان رادین یک ترازوی فروشگاهی با سیستم فروش می باشد ، ترازو با امکان اتصال به بارکد خوان ، لیبل پرینتر جانبی و کامپیوتر نیاز یک فروشگاه را به صورت کامل تامین می نماید ، قیمت ترازو در مقایسه با کاربری و قابلیت های سیستم بسیار مناسب و به صرفه می باشد .

مشخصات کلی
برند : رادین
مدل : Radin 8800 40kg
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 12,200,000 (تومان)

ترازو دیجیتال رادین با قابلیت پوز بانکی مدل 8800

ترازو دیجیتال رادین با قابلیت پوز بانکی مدل 8800 دارای ظرفیت 40 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد که قابلیت اتصال ترازو به پوز بانکی را به همراه کابل اتصال فراهم نموده است ، تولید بارکد واقعی برای هر کالا به صورت تفکیک شده و بارکد تجمیعی برای تمامی کالا های یک فاکتور و امکان گزارش گیری به صورت مجزا و موردی از قابلیت های ویژه ی ترازوی رادین می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی دیجیتال رادین دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی می نماید و ترازو را با پورت ارتباط پوزبانکی و کابل اتصال ترازو به کامپیوتر ارائه می دهد .

مشخصات کلی
برند : رادین
مدل : Radin 8800 Pos 40kg
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 18 ماه
قیمت : 12,200,000 (تومان)

ترازو دیجیتال بارکد زن رادین مدل 8800

ترازوی رادین مدل 8800 با قابلیت ارتباط به پوز بانکی و اتصال به بارکد خوان در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است ، ظرفیت ترازو 70 کیلو گرم با دقت 10 گرم می باشد ، گزارش گیری به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه از قابلیت های ترازوی دیجیتال رادین می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو رادین دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : رادین
مدل : Radin 8800 70kg
ظرفیت : 70 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 13,700,000 (تومان)

ترازوی فروشگاهی رادین مدل 6700PLUS

ترازوی فروشگاهی رادین مدل 6700PLUS ساخت کشور ایران با قابلیت تولید بارکد واقعی و صدور فاکتور فروش برای کالا های وزنی و کالا های تعدادی می باشد ، ترازو رادین قابلیت اتصال به پوز بانکی و بارکد خوان را داشته و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی رادین کیفیت و عمر طولانی دستگاه را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : رادین
مدل : Radin 6700PLUS 30kg
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 10,800,000 (تومان)

ترازو دیجیتال رادین مدل P1230

ترازو دیجیتال رادین مدل P1230 ، ترازو ساده ی فروشگاهی رادین است که دارای 30 کیلو گرم ظرفیت با دقت قابل تنظیم در 2 ، 5 و 10 گرم می باشد ، ترازو رادین ساخت ایران بوده و در مدل P1230 دارای چاپگر داخلی نمی باشد و قابلیت اتصال به چاپگر جانبی را دارد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو رادین دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش ترازو و همچنین کیفیت توزین و عمر ترازو را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : رادین
مدل : Radin P1230
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 18 ماه

ترازوی لیبل پرینتر رادین مدل MK II

ترازوی لیبل پرینتر رادین مدل MK II در گروه ترازو بارکد پرینتر و لیبل زن قرار گرفته است که با تولید بارکد واقعی و بارکد تجمیعی شرایط قرار گیری در سیستم فروش را ایجاد می نماید ، ترازوی رادین اولین ترازوی لیبل زن تمام ایرانی است که مشابه سازی با مدل خارجی نداشته و تولید و طراحی ترازو کاملا مختص به مهندسین ایرانی ست ، ظرفیت توزین ترازوی بارکد پرینتر رادین 40 کیلو گرم با دقت قابل تنظیم بوده و مجهز به دو مکانیزم چاپ برچسبی و چاپ بر روی رول حرارتی می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی رادین دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Radin
مدل : Radin MK II
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 ، 5 ، 10 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 21,500,000 (تومان)

ترازو لیبل پرینتر رادین مدل MK II B

ترازو لیبل پرینتر رادین مدل MK II B جدیدترین ترازوی رادین به شمار می رود که برای استفاده در امور بسته بندی و توزین در فروشگاه ها مناسب است ، ظرفیت توزین ترازو دیجیتال رادین 40 کیلو گرم بوده که با طراحی بدون علمک یا بدون ستون فضای کمتری را اشغال می نماید و مجهز به دو سیستم چاپگر به صورت رسید پرینتر و لیبل پرینتر است و در حالت بسته بندی می توان مکانیزم چاپ را روی لیبل یا برچسب قرار داد و در زمان فروش فروشگاهی در حالت رسید پرینتر یا رول حرارتی قرار داد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو رادین لیبل زن بارکد پرینتر دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات ترازو را در مدت گارانتی به صورت رایگان انجام می نماید .

مشخصات کلی
برند : Radin
مدل : Radin MK II B
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 ، 5 ، 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 21,200,000 (تومان)

ترازوی محک بدون علمک 15 کیلویی مدل MDS9800

ترازوی محک بدون علمک 15 کیلویی مدل mds9800 با ظاهر پرتابل و صنعتی در گروه ترازوی کارگاهی و یا ترازوی بسته بندی قرار گرفته است ، ظرفیت توزین ترازوی دیجیتال محک برابر با 15 کیلو گرم با دقت 2 گرم است ، ترازوی محک دارای باتری داخلی بوده و در صورت عدم دسترسی به برق شهر با باتری پشتیبان بازدهی خواهد داشت ، 

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS 9800 30KG
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و ترازوی بسته بندی
گارانتی : 24 ماه گارانتی
قیمت : 4,500,000 (تومان)

ترازوی محک پرینتر دار بارکد زن 50 کیلویی مدل 15000PLUS

ترازوی محک پرینتر دار بارکد زن 50 کیلویی مدل 15000PLUS نامی آشنا و درخشان در صنایع توزین می باشد . شرکت محک با تولید ترازوی 15000 پلاس باری دیگر کیفیت و قدرت خود را به رخ بازار توزین کشانده و با قرار دادن مزیت و ویژگی های منحصر به فرد در ترازوی فروشگاهی خود توانسته رضایت بسیاری از کاربران را به دنبال داشته باشد . محک در ترازوی مدل 15000 پلاس قابلیت اتصال به بارکد خوان ، کارتخوان بانکی و صندوق پول را قرار داده که هر کدام به تنهایی ویژگی بسیار قابل اهمیتی می باشند . افزودن ارقام به قیمت واحد و قیمت کل نیز از مزایای قابل اهمیت ترازو می باشد . دیجی اسکال ترازوی 50 کیلویی 15000 پلاس محک را به همراه 24 ماه ضمانت عرضه می کند .

مشخصات کلی
برند : ترازو محک
مدل : MDS 15000PLUS
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی محک
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 12,100,000 (تومان)

ترازو محک بارکد پرینتر 35 کیلویی پلاس مدل 15000

ترازو محک بارکد پرینتر 35 کیلویی پلاس مدل 15000 دارای ظرفیت توزین 35 کیلو گرم است . ترازو توزین را با دقت 2 گرم انجام می دهد و با داشتن مزیت های افزوده شده به ترازوی دیجیتال محک در مدل 15000 پلاس توانسته در دسته ترازو دیجیتالی منحصر به فرد و بینظیر فروشگاهی قرار بگیرد . امکان اتصال به بارکد خوان و همچنین افزایش ارقام در نمایشگر از مهم ترین ویژگی های ترازو می باشد . موارد بی شمار دیگری نیز در ترازوی محک پلاس وجود دارند که هر کاربری را تشویت و ترغیب به استفاده از تراوز یمحک مدل 15000 پلاس می کند . دیجی اسکال ترازو را به عنوان یک ترازوی فروشگاهی قدرتمند معرفی و با مدت 24 ماه ضمانت ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : ترازو محک
مدل : MDS 15000PLUS
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی محک
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 11,600,000 (تومان)

ترازوی فروشگاهی محک مدل 14000 پلاس

ترازوی فروشگاهی محک مدل 14000 پلاس یک ترازوی منحصر به فرد با کاربرد آسان می باشد که با برخورداری از بدنه ی مقاوم از طول عمر مفید و بلندی برخوردار است . ترازوی محک با اضافه کردن بسیاری از قابلیت ها در این مدل ترازو دایره ی استفاده از ترازو را وسیع تر کرده و افراد بسیار را مشتاق به استفاده از مدل محک 14000 پلاس کرده است . افزوده شدن LCD  نمایشگر ، بیشتر شدن ارقام مبلغ کل و مبلغ واحد ، امکان اتصال مستقیم بارکد به ترازو و... از ویژگی های مهم افزوده شده به ترازوی فروشگاهی محک است .دیجی اسکال نمایندگی محک ترازو را با مدت زمان 24 ماه ضمانت ارائه می دهد .

مشخصات کلی
برند : ترازو محک
مدل : MDS 14000PLUS
ظرفیت : 70 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی محک
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 13,400,000 (تومان)

ترازوی فروشگاهی JADEVER مدل JPL

ترازوی فروشگاهی جادور ساخت تایوان با رعایت استاندارد های توزین است ، ظرفیت توزین ترازو 30 کیلو گرم با دقت 1 گرم می باشد که علاوه بر توزین ترازوی دیجیتال امکان محاسبه ی قیمت را نیز دارد ، گارانتی ترازو 12 ماه با خدمات پس از فروش 10 ساله است .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jpl
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی فروشگاهی جادور مدل JPG

ترازوی فروشگاهی جادور جهت استفاده در فروشگاه ها طراحی شده است و علاوه بر توزین کالا قیمت کل را نیز محاسبه می نماید ، ترازو فروشگاهی ساخت تایوان بوده و دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو توسط دیجی اسکال می باشد .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jpg
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال استیل MTH-40S

ترازوی دیجیتال استیل MTH دارای بدنه ی کاملا استیل با طراحی شکیل می باشد و برای محیط های مرطوب و یا اموری که ارتباط مستقیم با آب وجود دارد توصیه می گردد ، ترازوی استیل معرفی شده دارای قیمت بسیار مناسب با کیفیت و عمر طولانی می باشد که توسط دیجی اسکال تضمین و تایید می گردد .

مشخصات کلی
برند : MTH
مدل : MTH 40 KG S
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی چینی بدون علمک MTH-40-B

ترازوی چینی معرفی شده عرضه شده توسط شرکت MTH می باشد که دارای دقت بالا در توزین با رعایت استاندارد های توزین می باشد ، خدمات و تعمیرات ترازو توسط دیجی اسکال با قطعات فابریک صورت می پذیرد ، ترازو چینی کمری دارای ظرفیت 40 کیلو گرم با دقت 2 گرم است که به دلیل ظاهر بدون علمک در کارگاه ها و کارخانه ها و نیز فروشگاه ها جهت امور بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد .

مشخصات کلی
برند : MTH
مدل : MTH 40 KG B
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : فاقد گارانتی

ترازوی فروشگاهی علمک دار MTH-50A

ترازوی علمک دار دیجیتال مدل MTH در گروه ترازوی فروشگاهی با دقت 5 گرم در توزین با ظرفیت 50 کیلو گرم است ، 40 حافظه ی داخلی جهت ثبت قیمت کالا در قسمت کیبرد ترازو قرار گرفته است ، ترازو دارای 12 ماه گارانتی و خدمات 10 ساله ی پس از فروش ترازوی دیجیتال می باشد .

مشخصات کلی
برند : MTH
مدل : MTH 50 KG A
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی اکسل مدل EXCELL GE30

ترازوی اکسل مدل EXCELL GE30 دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد که در گروه ترازو بدون علمک قرار گرفته است ، ترازو دارای سه نمایشگر وزن ، قیمت و قیمت کل می باشد که قیمت کالا را علاوه بر وزن محاسبه می نماید ، ترازو دارای 12 ماه گارانتی بوده و ساخت کره می باشد .

مشخصات کلی
برند : اکسل
مدل : EXCELL- GE30
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو لیبل پرینتر ای کلاس مدل LS2

ترازو فروشگاهی ls2 با ثبت و نگه دارای 10224 قلم کالا در حافظه دستگاه و گزارش دهی فروش روزانه ، هفتگی و ماهانه بوده است ، متاسفانه ترازو ls 2 دارای باتری داخلی نبوده و در زمان قطع یا عدم دسترسی به برق دستگاه قطع شدن و قادر به ادامه ی کار نمی باشد ، digi scale ترازو را با 12 ماه گارانتی عرضه می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : TOZIN SADR LS 2
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی لیبل زن Cas مدل CL-5200

ترازوی لیبل زن Cas مدل CL-5200 دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، ترازو دستگاه لیبل پرینتر بوده که علاوه چاپ بر روی رسید ، بر روی کاغذ پشت چسب دار نیز چاپ می نماید ، دستگاه ساخت cas در کشور کره بوده و دارای عمری بیش از 15 سال در کارکرد مدام دارد ، دیجی اسکال ترازو را دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Cas
مدل : CAS CL-5200
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 21,500,000 (تومان)

ترازو پرینتردار CAS مدل AP

ترازوی پرینتر دار Cas ساخت کره در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است که با ظرفیت 30 کیلو گرم و دقت 5 گرم توزین می نماید ، ساختار ترازو دیجیتالی cas بسیار کاربردی و مقاوم طراحی شده است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید . 

مشخصات کلی
برند : CAS
مدل : CAS AP
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 4,750,000 (تومان)

ترازوی رادین 70 کیلویی مدل 8800 WiFi

ترازوی رادین 70 کیلویی مدل 8800 WiFi بزرگ ترین نوع ترازوی وای فای رادین است. این ترازوی فروشگاهی توانمند با حفظ مشخصه های خود در نوع معمولی، با تجهیز شدن به قابلیت اتصال به بستر بی سیم یا WiFi توانسته گستره امکانات و بهره وری های خود را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش دهد. این امر می تواند در اتصال بی سیم به لپ تاپ یا شبکه شدن به صورت بی سیم جلوه کند. در عین حال داشتن چاپگر و امکان چاپ بارکد سطری و تجمیعی و چاپ لیبل، همچنان از برتری ها و قابلیت های این مدل از ترازوی فروشگاهی رادین است. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی رادین
مدل : 8800 WiFi
ظرفیت : 70 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم (قابل تنظیم به 2 و 5 و 20 گرم)
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 15,000,000 (تومان)

ترازوی 35 کیلویی محک مدل MDS15000A

ترازوی 35 کیلویی محک مدل MDS15000A نمونه ای از ترازوی علمک دار محک است که بدون چاپگر طراحی شده است. در عوض امکان اتصال آن به کامپیوتر و چاپگر جانبی میسر است. داشتن حافظه مستقیم 35 تایی و حافظه غیرمستقیم 1015 تایی، دقت 2 گرم، امکان شمارش اقلام هموزن و برخورداری از قابلیت پارسنگ این مدل از ترازوی محک را به یک ترازوی فروشگاهی قابل و توانمند بدل کرده است که می تواند نیاز فروشگاه های کوچک و سوپرمارکت های محلی را مرتفع کند. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی محک
مدل : MDS15000A
ظرفیت : 35 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 7,000,000 (تومان)

ترازوی 50 کیلویی محک مدل MDS15000A

ترازوی 50 کیلویی محک مدل MDS15000A دومین نمونه از مدل 15000A است که با حفظ قابلیت ها و توانمندی ها، ظرفیت توزین را در خود افزایش داده است. دقت همچنان 2 گرم است و امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی، برخورداری از پارسنگ و امکان توزین اقلام غیر وزنی فراهم است. این مدل از ترازوی محک از حافظه مستقیم 35 تایی و حافظه غیرمستقیم 1015 تایی برخوردار است و از باتری قابل شارژ داخلی نیز بهره می برد. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی محک
مدل : MDS15000A
ظرفیت : 50 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 7,600,000 (تومان)

ترازوی 70 کیلویی محک مدل MDS14000SPBR

ترازوی 70 کیلویی محک مدل MDS14000SPBR نمونه ای از سری MDS14000 است که تمامی قابلیت های یک ترازوی کامل و مطابق با نیاز اکنونی بازار را دارد. این مدل از ترازوی محک می تواند با دقت 2 گرم توزین را انجام دهد. امکان اتصال به دستگاه های جانبی از قبیل کامپیوتر و چاپگر، صندوق فروشگاهی و کارت خوان و بارکد خوان نیز میسر است. ترازوی 70 کیلویی محک علاوه بر چاپ فاکتور فروش، بارکد و لیبل نیز چاپ می کند.

مشخصات کلی
برند : ترازوی محک
مدل : MDS14000SPBR
ظرفیت : 70 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 10,250,000 (تومان)

ترازوی هفتاد کیلوگرمی وای فای دار محک مدل MDS 14000 SPBR

ترازوی هفتاد کیلوگرمی وای فای دار محک مدل MDS 14000 SPBR را عین حال که می توان پرطرفیت ترین ترازوی فروشگاهی این شرکت دانست، مجهزترین آنها نیز هست. ترازوی 14000 70 کیلویی محک دارای چاپگر داخلی است و به واسطه آن می تواند علاوه بر چاپ فاکتور، بارکد چاپ کند. امکان اتصال به کامپیوتر و بارکد خوان و کارت خوان و صندوق فروشگاهی میسر است. برخورداری از 1015 عدد حافظه غیرمستقیم، داشتن باتری داخلی، امکان گزارش گیری های روزانه و هفتگی و ماهانه، پارسنگ و شمارش اقلام هموزن از جمله قابلیت های این مدل از ترازوی محک به شمار می آید.

مشخصات کلی
برند : ترازوی محک
مدل : WIFI MDS14000SPBR
ظرفیت : 70 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 10,750,000 (تومان)

ترازوی محک 17000 پلاس 70 کیلوگرم

ترازو محک 17000 پلاس 70 کیلو گرم 

مشخصات کلی
برند : ترازو محک
مدل : MDS17000 PLUS 70KG
ظرفیت : 70 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 13,750,000 (تومان)

ترازوی دیجیتال اشل مدل ECHELLE P50

ترازوی دیجیتال اشل P50 محصولی جدید از ترازو سوما الکترونیک با کارایی بالا و کاربر پسند می باشد ، ترازو قابلیت اتصال به بارکد خوان را داشته و از سویی نیز در فاکتور صادر شده بارکد واقعی ایجاد می نماید که موجب هماهنگی آسان ترازو را با کامپیوتر و صندوق های فروشگاهی ایجاد می نماید ، دیجی اسکال ترازو را تایید و گارانتی دستگاه را به مدت 24 ماه ثبت می نماید .

مشخصات کلی
برند : اشل - سوما الکترونیک
مدل : SOMA ECHELLE P50
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو پند 30 کیلویی مدل 8600

ترازو فروشگاهی پند مدل 8600 دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد که قابلیت تنظیم دقت ترازو در 1 گرم نیز امکان پذیر می باشد ، ثبت و نگه داری اقلام وزنی و اقلام غیر وزنی از ویژگی های برجسته ی ترازوی پند می باشد که حدود 400 قلم به صورت مستقیم و 1000 قلم به صورت غیر مستقیم در حافظه قابل ذخیره می باشد .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 8600 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو پرینت دار پند 50 کیلویی مدل 8600

ترازو پرینت دار پند با امکانات ویژه در گروه ترازو فروشگاهی قرار گرفته است که نیاز فروشگاه را از نظر توزین مواد و محاسبه مبلغ تامین می نمایید ، گارانتی ترازو به مدت 14 ماه تعیین گردیده است ، digi scale ترازوی پند معرفی شده را به عنوان ترازو فروشگاهی معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 8600 - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو پند 30 کیلویی مدل 8600S

ترازو فروشگاهی پند دارای بدنه ی سفید رنگ با ظرفیت 30 کیلو گرم و دقت 5 گرم بوده که سالهای متمادی در حال تولید و عرضه می باشد ، سینی ترازو نیز در دو مدل تخت و لبه دار از جنس استیل می باشد ، digi scale با 14 ماه این محصول را گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 8600 S - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو پند 50 کیلویی مدل 8600S

ترازو ساده پند مدل 8600S در ظرفیت 50 کیلو گرم با دقت توزین 10 گرم قابل عرضه می باشد ، ترازو با سه نمایشگر کاملا واضح جهت نمایش وزن و محاسبه دقیق قیمت کالا قابل رویت جهت مشتری و فروشنده می باشد ، digi scale محصول معرفی شده را به مدت 14 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 8600 S - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازوی پند تک مدل pt206-pf

ترازوی دیجیتال پند تک دارای 30 کیلو گرم ظرفیت و دقت 5 گرم در توزین است ، ترازو دارای قابلیت ویژه ی کارکرد طولانی مدت بدون برق است که از طریق سه باتری قلمی تغذیه نموده و بسیار کم مصرف می باشد ، دیجی اسکال برای فروشگاه هایی که به برق دسترسی کمتری دارند این ترازوی فروشگاهی را پیشنهاد می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند تک عضو گروه صنعتی پند
مدل : PT206 - B
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو پند تک مدل PT206F

ترازوی فروشگاهی پند تک قابل استفاده در فروشگاه ها با امکان محاسبه ی حساب مشتری و ذخیره ی و ثبت نام کالا ها بسیار کم جا بوده و قیمت ترازو نسبت به کیفیت و کارایی خوب ترازو بسیار مناسب می باشد ، دیجی اسکال ترازوی دیجیتال را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند تک عضو گروه صنعتی پند
مدل : PT260 - F
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال پند تک مدل PT206B

ترازوی فروشگاهی مدل pt206b محصولی از پند تک با امکان استفاده ی طولانی مدت از ترازوی دیجیتال بدون برق یک انتخاب استثایی و فوق العاده برای کاربرانی است که به برق دسترسی نداشته و ترازو را بدون برق با باتری استفاده می نمایند ، دیجی اسکال ترازو را با 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند تک عضو گروه صنعتی پند
مدل : PT206 - F
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو صاایران مدل DS9000

ترازوی دیجیتال صاایران ساخت ایران بوده و در گروه ترازو های توزین صدر قرار گرفته است ، ترازو DS9000 یک ترازوی فروشگاهی است که دارای امکان محاسبه ی مبلغ کالا می باشد ، خرید ترازو انتخاب مناسب برای فروشگاه هایی است که نیاز به صدور فاکتور ندارند .

مشخصات کلی
برند : صا ایران
مدل : DS 9000 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو توزین صدر مدل کارا

ترازوی دیجیتال کارا دارای ظرفیت 40 کیلو گرم با دقت 5 گرم در توزین است و دارای پوشش پلاستیکی نشکن می باشد و در برابر ضربه و فشار دوام بالایی دارد ، خرید ترازو برای فروشگاه های معمولی توصیه می گردد که نیاز به تولید فاکتور ندارند .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : CARA - 40 KG
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو توزین صدر مدل DS8000

ترازوی توزین صدر مدل 8000 ساخت ایران دارای بدنه ی مقاوم بوده و در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال توزین صدر کیفیت توزین ترازو را تایید و گارانتی دستگاه را به مدت 12 ماه تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : DS 8000 - 30 KG
ظرفیت : 5 کیلو گرم - 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم - 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو توزین صدر مدل DS7003

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : DS 7003 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو پند مدل براوو

ترازو براوو محصول جدید ترازو پند می باشد که در گروه دستگاه بدون علمک قرار گرفته است ، بدنه ی ترازو محکم بوده و در برابر ضربه و فشار مقاومت دارد ، سینی قابل انتخاب در دو مدل تخت و لبه دار است ، نمایشگر نشان دهنده lcd با زمینه ی روشن می باشد که قابل تنظیم جهت تایین مقدار نور می باشد ، ترازو پند براوو دارای استاندارد بین المللی است .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PAND BRAVO
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازوی بارکد خوان ای کلاس مدل CS2

ترازوی بارکد خوان یک پک کامل از سیستم فروش شامل ترازوی پرینتر دار بارکد زن ، بارکد خوان دیتالاجیک و کشوی پول می باشد که به صورت کلی علاوه بر مبلغ 2400000 تومان قیمت ترازو ، مبلغ کشوی پول 650000 تومان و بارکد خوان دیتالاجیک به مبلغ 800000 تومان به مبلغ ترازوی دیحیتال اضافه می گردد که به صورت کلی 3890000 تومان با تخفیف پک عرضه می گردد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : ACLAS CS 2
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل T-PLUS

مشخصات کلی
برند : ترازو توزین صدر
مدل : Tozin Sadr T-PLUS
ظرفیت : 40 کیلوگرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 18 ماه
قیمت : 13,050,000 (تومان)

ترازوی لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG18A

مشخصات کلی
برند : ترازو توزین صدر
مدل : LSG18A Towzin Sadr
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 16,700,000 (تومان)

ترازوی چینی کمری بدنه سبز 40 کیلو گرم

ترازوی چینی کمری بدنه سبز 40 کیلو گرم محصولی از کشور چین بوده که دارای ساختار نیمه صنعتی و زیره ی آهنی است ، سینی توزین ترازو استیل بوده و مقداری لبه ی کوتاه دور تا دور سینی را تشکیل داده است ، ظرفیت توزین ترازوی فروشگاهی برابر با 40 کیلو گرم بوده که با دقت توزین فوق العاده ی 1 گرم توزین می نماید و با توجه به قابلیت ها و عمر دستگاه قیمت ترازو بسیار مناسب است و ترازو ارزان قیمت تعین شده است ، خرید ترازو چینی کمری به فروشگاه ها ، رستوران ها توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی کمری چین دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAMARY
مدل : CAMARY SCALE 40 KG
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 990,000 (تومان)
4 / 10
از 3 کاربر