سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو بالاس

ترازو بالاس در گروه ترازوی صنعتی قرار گرفته است که در صنعت ترازو و باسکول پزشکی در حال فعالیت می باشد ، بیشتر تولیدات ترازو بالاس جهت سنجش سلامتی و توزین نفر می باشد و تولیدات این گروه ترازو صنعتی با گواهینامه و در راستای حصول سلامتی افراد به کار می رود ، برای نمونه ترازو بالاس تجهیز باسکول ویلچر بیمارستان ، باسکول تخت بیمارستانی را بر عهده دارد . ظاهر باسکول نیز برای رعایت بهداشت به صورت استیل با امکان ایزوله شدن آسان طراحی شده است ، باسکول استیل به راحتی قابل شست شو و ضد عفونی نمودن است .

ترازوی دیجیتال نوزادی بالاس NICU

ترازوی دیجیتال نوزادی بالاس NICU در گروه ترازوی پزشکی قرار دارد که در جهت تامین سلامت جامعه مورد استفاده قرار می گیرد ، ترازو نوزادی بالاس ساخت کشور ایران با استاندارد های جهانی می باشد ، ظرفیت 20 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی بالاس دستگاه را با 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : بالاس
مدل : BALAS NICU
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو نوزادی
گارانتی : 24 ماه

ترازوی دیجیتالی نوزاد مدل بالاس

ترازوی دیجیتال نوزاد بالاس جهت توزین نوزاد به صورت گهواره طراحی شده است ، نوزاد پس از قرار گیری بر روی صفحه ی گهواره ای به شکل خوابیده در فسمت نمایشگر وزن نوزاد بعد از چند ثانیه ثابت می گردد ، دیجی اسکال ترازو نوزاد بالاس کیفیت توزین و عمر طولانی دستگاه را تایید و به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Balas
مدل : Balas Baby
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو نوزاد
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 3,700,000 (تومان)
6 / 10
از 1477 کاربر