سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو ساتریو

ترازو ساتریو تولید کننده ی ترازوی صنعتی و ترازوی فروشگاهی می باشد که بیشترین تلاش خود را در تولید ترازوی قطعه شمار یا ترازوی شمارشگر قرار داده است ، ترازوی ساتریو با دقت 1 گرم عمل شمارش قطعه را انجام داده و بهترین ترازوی قطعه شمار شناخته شده است .

قیمت ترازوی دیجیتال در قیاس با کیفیت ترازو بسیار عادلانه بوده و ترازو ساتریو دارای حساسیت بالایی در حالت قطعه شمار می باشد ، ترازو ساخت تایوان بوده و دارای بدنه ی مقاوم و ظاهر صنعتی می باشد .

دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال ساتریو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش را به مدت 10 سال تضمین می نماید ، برای اطلاع از قیمت ترازو به صفحه ی ترازو دیجیتال مورد نظر مراجعه نمودن و مشخصات کلی دستگاه را ملاحظه نمایید .

کلمه SO TRUE در زبان تایوانی به معنای دقت بسیار است و ما آن را ساتریو می‌خوانیم. انواع ترازو ساتریو موجود در سایت اسکیل را می‌توان به دو گروه ترازوی صنعتی ساتریو و ترازوی فروشگاهی ساتریو گروه‌بندی کرد. انواع ترازوی صنعتی ساتریو به ترازوهای قطعه شمار ساتریو معروف هستند، چرا که شمارش قطعه را با سرعت و به دقت زیاد انجام می‌دهند. شمارش قطعه قابلیتی صنعتی است که در شمارش مواد ریز هم‌وزن که شمارش دستی آنها، هم سخت است و هم ممکن است شخص را دچار اشتباه کند، کمک می‌کند. توانایی‌های مختلف دیگری را نیز می‌توانید در ترازوی صنعتی ساتریو ببینید که جمع چند کالای مختلف یکی از آنهاست. از آنجا که انواع ترازوی صنعتی در کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی در بسته‌بندی کالاها و کنترل کیفیت و وزن آنها مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، نیاز به توانایی‌های فروشگاهی ندارند و بهترین ویژگی برای آنان قطعه شمار بودن ترازوها، و داشتن ساختاری محکم برای بدنه، و ضد آب و رطوبت بودن آنهاست که ترازوی صنعتی ساتریو به همه این هدف‌ها دست یافته است. ترازوی فروشگاهی ساتریو نیز با داشتن برخی قابلیت‌ها مانند توانایی ذخیره و نگهداری انرژی، و خاموشی خودکار، توانایی کار کردن تا مدت یک ماه بدون شارژ دوباره را دارد، که این ویژگی یکی از برتری‌های ترازو ساتریو است. انواع ترازوی دیجیتال ساتریو دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است، اما در نظر داشته باشید در صورت نیاز به تعمیر ترازوی ساتریو آن را به دست افراد ناوارد ندهید و فقط از اشخاص دوره‌دیده و کارآزموده در این زمینه استفاده کنید.

خرید ترازو ساتریو فروشگاهی نیاز شما را به یک ترازوی خوب و کارآمد در فروشگاه شما برطرف می‌سازد. ترازوی فروشگاهی ساتریو با دقت بالا که در حال حاضر نمونه علمک‌دار آن در بازار موجود است، ساخته شده و صفحه کلید در دسترس کاربر، و نمایشگرهای واضح و گویای آن نیز کار فروش را برای فروشنده آسان می‌کند. خرید ترازوی ساتریو فروشگاهی شما را پس از هر شارژ کامل، تا یک ماه از انرژی برق بی‌نیاز می‌کند. اگر خرید ترازو ساتریو صنعتی مورد نظر شماست که ترازوهای قطعه شمار صنعتی ساتریو با بدنه محکم و مقاوم در برابر آسیب‌های محیطی در دسترس شماست و می‌توانید بهترین استفاده را از آنها بکنید.

فروش ترازو ساتریو و تعمیر ترازوی ساتریو را در سایت ما دنبال کنید و چنانچه پرسشی درباره هر یک از ترازوها داشتید با ما در میان بگذارید. فروش ترازوی ساتریو صنعتی در چند مدل و در ظرفیت‌ها و دقت‌های مختلف در سایت فروشگاهی اسکیل صورت می‌گیرد. یکی از ویژگی‌های بارز ترازوی صنعتی ساتریوی 30 کیلویی و 60 کیلویی، دقت بسیار زیاد آنهاست. فروش ترازوی ساتریو صنعتی با دقت 1 گرم، خیال شما را در سنجش مقدار و کیفیت مواد در کارگاه‌های صنعتی و خوراکی آسوده می‌سازد. از طرفی فروش ترازو ساتریو فروشگاهی با توانایی نگه داشتن انرژی تا مدت‌های طولانی، یکی از بهترین انتخاب‌ها را برای شما رقم می‌زند. یکی دیگر از امکان‌هایی که سایت فروشگاهی اسکیل در اختیار شما می‌گذارد، تعمیر ترازوی ساتریو در کنار خرید و فروش ترازوی ساتریوست، تا ترازوی خود را به دست افراد ناوارد نسپارید.

قیمت ترازو ساتریو به نسبت بسیاری دیگر از ترازوهای فروشگاهی و صنعتی ارزان‌تر است. البته به‌طور طبیعی قیمت ترازوی دیجیتال ساتریو از هر نوعی با نوع دیگر و از هر مدلی با مدل دیگر متفاوت است. قیمت ترازو ساتریو را هم مثل هر کالای دیگری باید با توجه با نوع و مدل و توانایی‌های آن ارزیابی کرد. اصولا قیمت کالاهای تایوانی پایین‌تر از کالاهای مشابه تولید کشورهای دیگر است، از آن نمونه، قیمت ترازوی دیجیتال ساتریوست که به نسبت قیمت ترازوهایی از برندهای دیگر موجود در بازار، پایین‌تر و مناسب‌تر است. اما در هر صورت باید توجه داشت قیمت ترازو ساتریو صنعتی با داشتن توانایی‌های برتر و بدنه مقاوم‌تر، و مناسب محیط‌های مرطوب و آسیب‌زا بالاتر از قیمت ترازوی ساتریوی فروشگاهی با قابلیت‌های پایین‌تر است.

ترازو ساتریو ارزان است. قیمت ترازوی دیجیتال ساتریو به نسبت بسیاری دیگر از انواع برندهای ترازوی فروشگاهی و صنعتی ارزان‌تر است و ازین‌رو انواع ترازوی دیجیتال ساتریو را می‌توانیم ترازو ساتریو ارزان بنامیم. در بین انواع ترازو ساتریو نیز ترازوی فروشگاهی ساتریو در برابر ترازوی صنعتی ساتریو ، ترازو ساتریو ارزان است. برای انتخاب و خرید ترازوی ساتریو از هر نوعی، علاوه بر اینکه می‌توانید ویژگی‌های ترازوها و قیمت آنها را در سایت ما ببینید، امکان تماس با ما و مشورت درباره خرید انواع ترازوی دیجیتال ساتریو هم در اختیار شماست و همکاران ما همواره آماده پاسخ‌گویی به شما هستند.

ترازو فروشگاهی ساتریو

ترازوی فروشگاهی ساتریو دارای ظرفیت 60 کیلو گرم با دقت 1 گرم می باشد ، دستگاه دارای سه نمایشگر وزن ، قیمت و قیمت کل بوده و قابل استفاده فروشگاه ها می باشد ، ترازو قابلیت اتصال به پرینتر جانبی را نداشته و در گروه ترازوی ساده فروشگاهی قرار گرفته است ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : SATRUE
مدل : SATRUE
ظرفیت : 60 کیلو گرم
دقت در توزین : 1گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 7,700,000 (تومان)قیمت نهایی : 7,700,000 (تومان)

ترازو قطعه شمار ساتریو 30 کیلو گرم

ترازو قطعه شمار به ترازو با امکان شمارش اطلاق می گردد ، شمارش قطعات به این روش می باشد که ابتدا قطعه ای به عنوان نمونه معرفی ترازو گشته سپس با قرار دادن چندین قطعه ، تعداد دقیق قطعات مشخص می گردد درستی شمارش قطعات در کارخانه ها و فروشگاه های ابزار و یراق بسیار اهمیت داشته و از این جهت برای شمارش از ترازو تعداد شمار ساتریو استفاده می گردد .

مشخصات کلی
برند : ساتریو
مدل : SATRUE 30 KG
ظرفیت : 60 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 7,700,000 (تومان)قیمت نهایی : 7,700,000 (تومان)

ترازو قطعه شمار ساتریو 60 کیلو گرم

ترازو دیجیتال ساتریو دارای قطعه شمار داخلی می باشد که به همراه توزین امکان شمارش قطعات را نیز دارد ، قیمت ترازو ساتریو نسبت به کیفیت و کاربری دستگاه بسیار مناسب می باشد و شمارش توسط ترازو ساتریو دقیق و با کمترین خطا می باشد ، این ترازو طراحی و تولید شده توسط کشور تایوان با رعایت کیفیت و استاندارد جهانی می باشد .

مشخصات کلی
برند : ساتریو
مدل : SATRUE 60 KG
ظرفیت : 60 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 7,700,000 (تومان)قیمت نهایی : 7,700,000 (تومان)
6 / 10
از 1646 کاربر