سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو AND

ترازو AND بهترین ترازوی آزمایشگاهی شناخته شده که با رعایت استاندارد های معتبر جهانی و کیفیت بالای توزین و بدنه ی مقاوم در تمامی دنیا مورد استفاده است ، ترازوی آزمایشگاهی AND یک برند جهانی است و ترازوی دیجیتالی با برند AND به کشور های جهان صادر می گردد .

در صنعت ترازو آزمایشگاهی حساسیت توزین اهمیت زیادی دارد و خرید ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی بر اساس حفظ حساسیت تعیین شده در تمام مدت توزین صورت می پذیرد ، ترازو آزمایشگاهی AND تمام شرایط آزمایشگاهی را در تمام مراحل توزین حفظ می نمایید و با کار بردن بهترین قطعات و پیشرفته ترین تکنولوژی در تولید ترازوی آزمایشگاهی توانسته بهترین ترازو آزمایشگاهی را در سراسر جهان ارائه دهد و با استفاده از تجربه ی دیرین و مطالعات دقیق ابزار های آزمایشگاهی در تلاش برای بر طرف نمودن نیاز آزمایشگاه ها در تمام مصارف است و امروزه ترازوی دیجیتالی را از AND شاهد هستیم که علاوه بر توزین مواد ، امکان محاسبات دقیق آزمایشگاهی مانند مقایسه ، محاسبه ی وزن جرمی بر حسب زمان و سنجش رطوبت مواد را فراهم نموده است و این مهم در آزمایشگاه ها کاربری بالایی دارد .

دیجی اسکال نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را ساخت ژاپن با استاندارد های معتبر جهانی تایید می نماید  و ترازو خریداری شده از این مرکز را دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش معرفی می نمایید . 

همان‌گونه که اشاره شد شرکت AND انواع ترازو AND آزمایشگاهی و گرمی را در ظرفیت‌ها و مدل‌های مختلف، با دقت و حساسیت‌های متفاوت ساخته است. از انواع ترازوی دیجیتال AND می‌توان ترازوی گرمی AND و ترازوی آزمایشگاهی AND که دو مورد بسیار پرکاربرد و همگانی انواع ترازوی دیجیتال هستند را نام برد که استفاده از آنها رواج بسیاری در بین تاجران و کاربران آزمایشگاهی دارد و خرید ترازو AND برای هر دوی این زمینه‌های شغلی می‌تواند موثر باشد و هر کدام از این دو گروه می‌توانند ترازوی مناسب خود را از بین انواع ترازو AND پیدا کنند و مورد استفاده قرار دهند. انواع ترازوی آزمایشگاهی و گرمی از هر برندی که باشند، ساختاری ثابت و شبیه به هم دارند که عبارت از بدنه و سینی و نمایشگر آنهاست. جنس بدنه انواع ترازوی AND از پلاستیک فشرده ساخته شده و سینی همه آنها از استیل است. نمایشگر به کار رفته در آنها نیز از نوع LCD و یا از نوع LED است و معمولا همه آنها دارای نور پس‌زمینه هستند تا دیدن عددها در هر شرایط نوری برای کاربران آنها آسان باشد.
خرید ترازو AND برای آزمایشگاه‌های مختلفی که در زمینه شیمی و فیزیک و بیولوژی و دیگر رشته‌ها فعالیت دارند، خریدی به‌صرفه و ارزان است. بعضی از انواع ترازوی دیجیتال AND با قابلیت‌های مختلف آزمایشگاهی، همچون توانایی نصب کیت دانسیته و زیرکشی و محاسبه درصدی ساخته می‌شوند تا نیازهای کاربران آزمایشگاهی را به خوبی برآورده سازند. تاجران سنگ‌ها و فلزهای قیمتی نیز خرید ترازوی AND را در خدمت شغل و کاروکسب خود قرار داده‌اند و با خرید مدل مناسب آن، به خریدوفروش طلا و نقره و سنگ‌های گران‌قیمت می‌پردازند. معمولا ظرفیت انواع ترازوهای آزمایشگاهی و گرمی از چند گرم تا چندصد گرم است، اما برخی از انواع ترازوی دیجیتال AND آزمایشگاهی با ظرفیت بالاتر نیز ساخته می‌شوند و خرید ترازو AND با ظرفیت بالاتر مناسب عطاری‌ها و فروشندگان زعفران و دیگر گیاه‌های قیمتی است که از آنها برای بسته‌بندی و فروش کالاهای خود بهره می‌برند. بسیاری از قابلیت‌های انواع ترازو AND هم مورد نیاز ترازوهای گرمی و استفاده در تجارت، و هم مورد نیاز علمی و استفاده آزمایشگاهی است، که از بین آنها می‌توان به بهره‌گیری از واحدهای مختلف وزنی اشاره کرد. توانایی شمارش قطعه، پارسنگ، ارتباط با چاپگر و رایانه، و داشتن حافظه از جمله توانایی‌هایی است که مورد نیاز هر دو زمینه تجارت و دانش است. داشتن سرپوش هم می‌تواند به کار هر دو حیطه بیاید. از انواع ترازو AND نوع رطوبت سنج آن نیز ساخته می‌شود که فقط در آزمایشگاه‌ها کاربرد دارد و دارای روش‌های مختلف در تعیین رطوبت اجسام است. در خرید ترازوی AND به این نکته هم دقت کنید که ترازویی با کالیبراسیون دیجیتال مورد نظر شماست، یا نوع کالیبراسیون ترازو برای شما در درجه اول اهمیت قرار ندارد. تعمیر ترازوی AND هم شاید مشغولیت دیگر ذهنی شما باشد که آن را هم می‌توانید به ما بسپارید.
فروش ترازو AND در وب‌سایت اسکیل و با بهترین قیمت انجام می‌گیرد. با نگاهی به لیست انواع ترازو AND در وب‌سایت اسکیل ملاحظه می‌کنید خرید و فروش ترازوی دیجیتال AND در مدل‌ها و انواع مختلف صورت می‌گیرد و با کمی جست‌وجو در بین آنها می‌توانید ترازوی گرمی یا آزمایشگاهی مورد نیاز خود را پیدا کنید و آن را سفارش بدهید. فروش ترازو AND با یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت سازنده همراه است که خیال شما را درباره آسیب‌های احتمالی و مشکلات مختلف آن آسوده می‌سازد. خرید و فروش ترازوی دیجیتال AND در وب‌سایت اسکیل برتری دیگری نیز برای شما به همراه دارد و آن تعمیر ترازوی AND در صورت نیاز است. ما در فروشگاه اینترنتی اسکیل از تعمیرکاران آموزش‌دیده و باتجربه‌ای استفاده می‌کنیم تا چنانچه ترازوی حساس و قیمتی شما دچار آسیب شد، آن را به تعمیرکاران متفرقه و غیرحرفه‌ای نسپارید و تعمیر ترازوی AND خود را به کارشناسان آن واگذار کنید.
قیمت ترازو AND با توجه به قابلیت‌های آن کاملا متفاوت است. در ابتدا باید به نکته‌ای اشاره داشته باشیم و آن کشور تولیدکننده انواع ترازو AND است. ترازوی AND ساخت ژاپن است، اما اکنون بعضی از انواع آن در ژاپن ساخته می‌شود و برخی دیگر در چین و تحت لیسانس شرکت AND ژاپن ساخته می‌شود. قیمت ترازو AND ساخت ژاپن بالاتر از قیمت ترازو AND ساخت چین است، بنابراین تفاوت بالا در قیمت ترازوی دیجیتال AND می‌تواند ناشی از این مسئله باشد. مورد دیگر تاثیرگذار در قیمت ترازو AND توانایی‌های ترازوست. داشتن سرپوش و امکان نصب کیت دانسیته و توانایی زیرکشی نیز روی قیمت ترازوی دیجیتال AND تاثیر مستقیم می‌گذارد. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم و تاثیرگذار بر روی قیمت ترازو AND شیوه کالیبراسیون آن است. قیمت ترازوی دیجیتال AND با کالیبراسیون خودکار معمولا بالاتر از قیمت ترازوی با کالیبراسیون دستی است. خرید و فروش ترازوی دیجیتال AND با هر دو نوع کالیبراسیون در وب‌سایت اسکیل صورت می‌گیرد.
ترازوی AND ارزان و با کیفیت را هم در بین انواع ترازوی AND می‌توانید پیدا کنید. اصولا انواع ترازوی AND ارزان‌تر از برخی دیگر از برندهای ترازو آزمایشگاهی هستند و ارزان‌تر بودن آنها به دلیل تولید شدن تحت لیسانس آنهاست، و کیفیت آنها با بسیاری از انواع ترازوهای آزمایشگاهی و گرمی ساخته شرکت‌های دیگر برابری می‌کند. البته اختلاف قیمتی هم که در بین انواع ترازوی AND می‌بینید، علاوه بر آنچه درباره کشور تولید کننده گفته شد، ربط مستقیم به کیفیت و کارایی هر ترازو دارد و هرچه کارایی ترازو AND بالاتر باشد و قابلیت‌های بیشتری داشته باشد، قیمت ترازوی دیجیتال AND هم طبیعتا بالا‌تر است. به‌صورت کلی نسبت به بسیاری از برندهای ترازوی آزمایشگاهی و گرمی، انواع ترازوی AND ارزان و با کیفیت گزینه‌های خوبی برای شغل شما هستند. 

ترازوی زعفران AND مدل SF400D

ترازوی زعفران AND مدل SF400D ترازویی منحصر به فرد است. از آن رو که می تواند در 4 ظرفیت وزنی توزین کند. همه این ظرفیت های توزینی از 100 گرم تا 600 گرم با دقت توزین 0.01 گرم اندازه گیری می شود که دقت بسیار کارامدی به شمار می رود. از این دقت می توان در آزمایشگاه ها و عطاری و طلا فروشی ها به عنوان دقت ایده ال استفاده کرد. این مدل از ترازوی گرمی AND را می توان به سبب قیمت، دقت و نوع کاربری از محبوب ترین انواع ترازوی AND نام برد.

مشخصات کلی
برند : AND (تحت لیسانس)
مدل : SF400D
ظرفیت : 100 و 300 و 500 و 600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی، عطاری، طلافروشی
قیمت : 890,000 (تومان)

ترازو سه صفر AND مدل LT5000

ترازو سه صفر AND مدل LT5000 در ظرفیت از مدل LT3000 قوی تر است و چنان که در عنوان مدل پیداست، قادر به توزین 5000 گرم یا 5 کیلوگرم با دقت مثال زدنی 0.01 گرم است. این ظرفیت و این دقت امکان استفاده از این مدل از ترازوی AND را برای گستره بزرگی از مشاغل مهیا می کند. در عین حال داشتن قابلیت هایی مانند توزین در واحدهای وزنی دیگر و امکان محاسبه دانسیته مواد و شمارش قطعه را نیز باید در اثرگذاری بر نظر خریداران یادآور شد.

مشخصات کلی
برند : AND
مدل : LT5000
ظرفیت : 5 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی

ترازو آزمایشگاهی AND مدل LT3000

ترازو آزمایشگاهی AND مدل LT3000 می تواند ترازویی ایدئال برای استفاده در آزمایشگاه ها، طلافروشی ها و عطاری ها باشد. با داشتن ظرفیت توزین 3 کیلوگرم و دقت 0.01 گرم، می توان آن را ترازویی بسیار دقیق برای کاربری های نام برده قلمداد کرد. این مدل از ترازوی طرح AND می تواند گستره وسیعی از نیازهای وزن کشی را پوشش دهد و به همین دلیل از مدل های مهم در میان انواع ترازوی گرمی یا آزمایشگاهی AND به حساب می آید. 

مشخصات کلی
برند : AND
مدل : LT3000
ظرفیت : 3 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل EJ303

ترازو حساس آزمایشگاهی AND مدل EJ303 ساخت کشور ژاپن محصولی جدید با دقت یک میلی گرم در ظرفیت 300 گرم می باشد ، خرید ترازو به آزمایشگاه ها و کارگاه های صنعتی جهت توزین مواد ارزشمند گرمی مانند برلیان ، طلا و غیره توصیه می گردد ، قیمت ترازوی آزمایشگاهی در مقایسه نمونه های دیگر ترازو ای ان دی مناسب و با صرفه ی اقتصادی می باشد ، دیجی اسکال ترازو را با 12 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EJ303
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال AND مدل HL2000I

ترازوی دیجیتال AND مدل HL2000I ایده ال جهت توزین به صورت ترازوی بدلیجات ، ترازوی گرمی دیجیتال می باشد ، دستگاه دارای دقت 0.1 معادل یک دهم گرم با ظرفیت 2 کیلو گرم است ، ترازو HL2000I محصولی از AND ژاپن می باشد که به صورت تحت لیسانس در کشور چین تولید می گردد ، و دارای کیفیت و عمر بسیار طولانی میباشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو ژاپنی AND کیفیت توزین ، سرعت بالا در پایدار شدن وزن و گارانتی 12 ماه و خدمات پس از فروش 10 ساله ی ترازوی دیجیتال حساس آزمایشگاهی را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HL2000I
ظرفیت : 2 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی AND مدل HL-I

ترازوی گرمی مدل HL-I تحت لیسانس می باشد ، ساختار نیرومند ترازو AND یکی از ویژگی های برجسته ی دستگاه می باشد ، دیجی اسکال ترازوی دیجیتال AND را با گارانتی 12 ماه ارائه می نماید و کیفیت و عمر طولانی ترازو را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HL - I
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمیAND مدل SK-WP

ترازوی دیجیتالی معرفی شده ساخت کمپانی AND در ژاپن می باشد ، دقت ترازو 0.5 گرم در توزین مواد تا ظرفیت 15 کیلو گرم می باشد ، بدنه ی دستگاه استیل و ضد زنگ است ، دیجی اسکال ، ترازو دیجیتال AND را به مدت 12 ماه گارانتی و کیفیت دستگاه را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND SK - WP
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/5
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل HL

ترازو آزمایشگاهی AND یکی از برترین دستگاه ها در صنعت توزین می باشد و دیجی اسکال نمایندگی ترازو AND ژاپن ، ارائه ی محصولات اصلی و ژاپنی AND کیفیت و عمر طولانی ترازو دیجیتالی AND مدل تحت لیسانس را تایید می نماید و گارانتی 12 ماهه و 10 خدمات پس از فروش ترازو را تضمین می نماید و تعمیرات ترازو دیجیتال AND را در مرکز خدمات توسط پرسنل مجرب با قطعات اصلی انجام می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HL
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی AND مدل SK-EHX

ترازو گرمی AND با ساختار نیرومند و قدرت بدنه ی بالا قابل استفاده در فروشگاه و کارخانه ها جهت شمارش دقیق قطعات می باشد ، دقت توزین ترازوی دیجیتال 1 گرم و دارای سرعت بسیار بالا در توزین است ، دیجی اسکال ترازو قطعه شمار AND را 12 ماه گارانتی نموده و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND SK - EHX
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی یک صدم AND مدل GF4000

ترازو آزمایشگاهی و گرمی AND مدل GF4000 در گروه ترازوی زرگری و صنعتی نیز قرار دارد و برای توزین مواد ارزشمند در کارگاه های طلاسازی ایده ال می باشد ، ترازوی دیجیتالی با دقت 0.01 گرم در ظرفیت 4100 گرم توزین می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی رسمی AND ژاپن دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF4000
ظرفیت : 4100 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل HT

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل HT دارای ظرفیت 500 گرم با حساسیت توزین 0/1 گرم می باشد ، ترازوی دیجیتال ساخت ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر جهانی است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HT
ظرفیت : 500 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازوی گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال یک صدم AND مدل HT120

ترازوی حساس AND مدل HT با ظرفیت 120 گرم و دقت 0.01 گرم به دلیل سبک و قابل حمل بودن و امکان استفاده از ترازو به حالت برق و باتری به ترازوی قابل حمل معرفی می گردد ، توزین طلا توسط ترازوی گرمی دقیق HT بسیار ایده ال بوده و در طلاسازی ها و کارگاه های زرگری مورد استفاده قرار می گیرد ، دیجی اسکال نمایندگی رسمی AND ژاپن دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HT120
ظرفیت : 120 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی AND مدل HL

ترازو گرمی مدل HL دارای دقت 0/1 گرم در ظرفیت 600 گرم می باشد ، دیجی اسکال ترازو دیجیتال گرمی AND را دقیق ترین ترازو با عمر طولانی و تحمل حجم کاری بالا معرفی نموده و خدمات ترازو را پس از مدت گارانتی 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HL
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال صنعتی AND مدل EK-30KL

ترازوی دیجیتال صنعتی AND مدل EK-30KL ساخت کشور ژاپن دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 1 گرم دارای بدنه ی مقاوم و ظاهر بسیار شکیل می باشد که جهت استفاده در آزمایشگاه های صنعتی و کارخانه به عنوان ترازوی آزمایشگاهی مناسب می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : EK-30KL
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال AND مدل SK-20KG

ترازوی آزمایشگاهی و صنعتی AND مدل SK-20KG در گروه محصولات AND قرار گرفته است که دارای کیفیت بالا و عمر طولانی بوده و برند شناخته شده در صنعت ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی صنعتی است ، دقت ترازو در توزین برابر با 0/1 گرم در ظرفیت 20 کیلوگرم بوده و پیشنهاد دیجی اسکال است ، گارانتی ترازو 12 ماه می باشد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND SK - 20KG
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل SK-30KG

ترازوی آزمایشگاهی و صنعتی مدل SK ساخت شرکت معتبر AND می باشد که دارای کیفیت بالا و عمر طولانی می باشد ، ترازو دارای قطعه شمار داخلی است و با دقت 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم توزین نموده و در ظرفیت 15 کیلو گرم نیز تولید می گردد ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND SK - 30KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل EK

ترازوی دقیق آزمایشگاهی برای توزین مواد ارزشمند گرمی به کار می رود ، ترازو دارای دقت 0/01 گرم در توزین مواد تا ظرفیت 3200 گرم می باشد ، پس از خرید ترازوی آزماشگاهی جهت تعمیر ترازو می توانید با مرکز خدمات دیجی اسکال تماس حاصل نمایید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی AND کیفیت ترازو را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK
ظرفیت : 3200 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی AND مدل EK

ترازوی آزمایشگاهی یا ترازوی گرمی AND یکی از بهترین ترازو دیجیتالی موجود در این زمینه می باشد و دارای بدنه ی بسیار قوی می باشد ، ترازو دارای ظرفیت 2200 گرم می باشد و با دقت 0/01 گرم توزین را به نتیجه می رساند ، دیجی اسکال تعمیرات ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK2200
ظرفیت : 2200 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دقیق گرمی AND مدل EK15KL

ترازوی دیجیتال AND مدل EK15KL ساخت کشور ژاپن توسط کمپانی AND دارای ظرفیت 15 کیلو گرم با دقت یک دهم گرم می باشد ، نمایشگر ترازو LCD با پشت زمینه ی چراغی دارای کلید عملیاتی و توزین در واحد های وزنی متفاوت است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK-15KL
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی - صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی 0/1 گرم AND-EK2000I

ترازوی دیجیتالی AND مدل EK2000I ساخت کشور ژاپن دارای ساختاری نیرومند و ظاهری فوق العاده شکیل می باشد ، در تولید محصولات AND رعایت استاندارد ها شرط اول بوده و می توان ترازو دیجیتال AND را برترین برند در این صنعت معرفی نموده ، ترازو دارای ظرفیت 2 کیلو گرم با دقت 0/1 گرم همراه با 12 ماه گارانتی دیجی اسکال می باشد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK2000I
ظرفیت : 2000 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال ای ان دی مدل AND EK1200I

ترازوی حساس آزمایشگاهی AND در گروه ترازو گرمی و صنعتی نیز قرار دارد ، توزین دقیق ، سرعت در پایدار شدن وزن و ظاهر بسیار مقاوم دستگاه موجب می گردد که ترازو AND به عنوان یک برند مطرح در سراسر دنیا شناخته شود ، خرید ترازو جهت استفاده در طلا سازی و زرگری ها توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK1200I
ظرفیت : 1200 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی آزمایشگاهی AND-EK3000I

ترازو دیجیتالی 0/1 گرم AND ساخت کشور ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر توزین بوده ، خرید ترازوی دیجیتال با برند AND خرید موفق خواهد بود زیرا کیفیت ترازو بی نظیر بوده و ساختار دستگاه کاملا نیرومند طراحی شده است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو ، دستگاه 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK3000I
ظرفیت : 3000 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازوی گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتالی آزمایشگاهی AND-EK6000I

ترازوی دیجیتالی یک دهم گرم در گروه ترازوی گرمی AND قرار گرفته است ، ترازو دیجیتال معرفی شده ساخت ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر توزین بوده و یکی از مطرح ترین برند های ترازوی دیجیتال می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK6000I
ظرفیت : 6000 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازوی گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل EK-I

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی مدل EK-I معمولا در طلا فروشی مورد استفاده قرار می گیرد ، ظاهر ترازوی گرمی بسیار شکیل می باشد و عمر ترازو را فشار کاری بالا می توان تا 10 سال تضمین نمود ، دیجی اسکال ترازوی دیجیتال را 2 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK - 600I
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی 0/01 گرم AND-EK300I

ترازوی دیجیتالی یک صدم گرم با ظرفیت 300 گرم در گروه ترازوی آزمایشگاهی قرار گرفته و نمایشگر ترازو به صورت lcd back light با امکان تنظیم شدت نور نمایشگر می باشد ، کیفیت و عمر طولانی ترازو مورد تایید دیجی اسکال بوده و دیجی اسکال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK300
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال 0/01 گرم AND-EK200I

ترازوی دیجیتالی یک صدم گرم AND با ظرفیت 200 گرم در گروه ترازوی آزمایشگاهی قرار گرفته است که بدون محفظه ی توزین آزمایشگاهی توزین می نماید و دارای ساختاری نیرومند و مقاوم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتالی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK200I
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی اتوکالیبره AND مدل GR200

ترازوی آزمایشگاهی AND در گروه بهترین ترازوی دیجیتال در اکثر نقاط جهان شناخته شده است و تولیدات این شرکت به بیشتر کشور ها صادر می گردد ، کیفیت ترازو بینظیر بوده و دقت در توزین کاملا واقعی می باشد ، ترازو دارای 12 ماه گارانتی بوده و دارای دقت 0/0001 گرم در توزین مواد تا ظرفیت 200 گرم می باشد و کالیبره ی ترازو به صورت کاملا دیجیتال توسط خود ترازو انجام می گردد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GR200
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل GR300

ترازوی آزمایشگاهی مدل GR300 دارای ظرفیت 300 گرم با دقت 0/0001 گرم می باشد ، ترازو دارای ویژگی برجسته کالیبره ی دیجیتال بوده که به صورت کاملا اتوماتیک در صورت خارج شدن از حالت کالیبره ی استاندارد توسط سنگ کالیبره ی داخلی به حالت استاندارد باز می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GR300
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GR

ترازوی آزمایشگاهی AND ساخت ژاپن می باشد که دارای بالاترین کیفیت ممکن است بدنه ی مقاوم و ظاهر شکیل ترازو یکی از ویژگی هایی است موجب برجسته شدن ترازو AND در  مقایسه با نمونه های مشابه است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو آزمایشگاهی AND دستگاه را با 12 ماه گارانتی نموده و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GR - 202
ظرفیت : 42 گرم - 210 گرم
دقت در توزین : 0/00001 گرم - 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتالی AND مدل EK4100I

ترازوی گرمی آزمایشگاهی AND محصولی از کشور ژاپن بوده و دارای ظرفیت 4 کیلو گرم با دقت 0.1 گرم می باشد که می توان ترازو را به عنوان ترازوی زعفران کش و نقره و زیورآلات قیمتی معرفی نمود ، توزین ترازوی دیجیتال بدون نیاز به محفظه و کابین صورت می گیرد و کالیبراسیون نیز خارجی توسط کلید های عملیاتی در قسمت کیبرد صورت می پذیرد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK4100I
ظرفیت : 4 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل EK410I

ترازوی حساس آزمایشگاهی جهت توزین مواد ارزشمند آزمایشگاهی و صنعتی طراحی شده است ، ترازو AND ساخت کشور ژاپن در ظرفیت 400 گرم و دقت توزین یک صدم گرم ایده ال جهت توزین مواد بر اساس دقت یک صدم گرم می باشد ، کالیبراسیون ترازو به صورت خارجی بوده و سیستم قابلیت ارتباط با کامپیوتر را در صورت درخواست دارد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو AND ژاپن دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK410I
ظرفیت : 400 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو یک هزارم گرم AND مدل GF400

ترازو یک میلی گرم AND ساخت کشور ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر توزین به عنوان برترین برند ترازو آزمایشگاهی در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد ، ظرفیت توزین ترازو در مدل GF400 دارای ظرفیت 400 گرم و دقت در توزین 0.001 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF410
ظرفیت : 410 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو یک میلی گرم AND مدل GF200

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GF200 به همراه محفظه ی توزین است ، ظرفیت توزین ترازو 200 گرم با حساسیت 0.001 گرم می باشد و قابل استفاده در صنعت آزمایشگاهی و جواهر سازی ها جهت توزین مواد ارزشمندی مانند قیرات ، انواع سنگ های قیمتی و طلا می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی AND ژاپن دستگاه را همراه با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF200
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GE

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND تحت لیسانس دارای محفظه ی توزین با دقت 0.001 گرم در ظرفیت توزین مواد تا 300 گرم می باشد ، کالیبراسیون ترازو AND دیجیتال است و با سنگ توزینی که در پک خرید ترازو آزمایشگاهی وجود دارد به راحتی می توان با فشردن یک دکمه ، ترازو را به حالت استاندارد قرار داد ، دیجی اسکال ترازو دیجیتالی را به مدت 36 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GE
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR120

ترازوی فوق حساس AND ساخت کشور ژاپن در گروه ترازوی آزمایشگاهی با دقت بسیار بالا قرار گرفته که حساسیت توزین ترازو یک دهم میلی گرم برابر با یک صد هزارم گرم است ، پک خرید ترازو شامل دفترچه ی راهنمای استفاده از ترازو ، محفظه ی توزین آزمایشگاهی ، سینی توزین ، زیر سینی و دور سینی ، اطلاعات تنظیم  می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو دستگاه را با 12 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GR120
ظرفیت : 120 گرم
دقت در توزین : 0.0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال AND مدل EK2200

ترازوی دیجیتال AND مدل EK2200 دارای ظرفیت توزین 2200 گرم و دقت وزن کشی یک صدم گرم می باشد ، خرید ترازوی یک صدم گرم AND به طلا فروشی ها ، کارگاه های تولیدی و آزمایشگاه های صنعتی توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK2200
ظرفیت : 2200 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی زرگری
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال AND مدل EK3200

ترازو یک صدم گرم AND مدل EK3200 به ترازوی زرگری یا ترازو طلاکشی نیز معروف می باشد که با ظرفیت 3200 گرم و دقت یک صدم گرم ایده ال جهت استفاده در طلا فروشی ها ، آزمایشگاه های صنعتی یا کارگاه ها جهت بسته بندی و مواد ارزشمند گرمی مورد استفاده قرار می گیرد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات ترازو پس از اتمام گارانتی با قطعات فابریک به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : AND
مدل : AND EK3200I
ظرفیت : 3200 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل MX-MF

ترازوی آزمایشگاهی رطوبت سنج AND مدل MX-MF برای محاسبه میزان رطوبت مواد ریز آزمایشگاهی در آزمایشگاه ها به کار می رود و تنها ترازو استفاده ی آزمایشگاهی جهت تجزیه و تحلیل مواد را دارد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND MX - MF
ظرفیت : 50 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GH202

ترازوی آزمایشگاهی مدل GH202 به دلیل داشتن محفظه ی توزین آزمایشگاهی در گروه ترازو آزمایشگاهی قرار گرفته است که دارای 0.00001 گرم در توزین مواد تا ظرفیت 200 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GH 202
ظرفیت : 210 گرم
دقت در توزین : 0/00001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GH

ترازوی آزمایشگاهی AND برای استفاده در آزمایشگاه ها مناسب می باشد ، ترازوی دیجیتال GH در ظرفیت های دیگری نیز تولید می گردد و بالاترین دقت ترازو 0.00001 گرم در ظرفیت 100 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و کیفیت و عمر ترازو را 10 تا 15 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GH
ظرفیت : 100 گرم
دقت در توزین : 0/00001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل HR

ترازوی آزمایشگاهی AND قدرتمند ترین ترازوی دیجیتالی است که در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، ساختار ترازو فوق العاده شکیل و نیرومند بوده و قابل استفاده در آزمایشگاه ها جهت توزین مواد بسیار حساس گرمی است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : AND
مدل : AND HR
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل GE200

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل GE220  تحت لیسانس با ظرفیت 220 گرم با دقت 0/001 گرم در توزین یکی در گروه ترازوی آزمایشگاهی قرار گرفته است که دارای نمایشگر واضح بوده و به دلیل داشتن محفظه ی توزین امکان تاثیر هوای محیط را کاهش داده و توزین بسیار دقیق دارد ، قیمت ترازوی آزمایشگاهی GE نسبت به مدل های دیگر پایین بوده و دیجی اسکال خرید ترازو را توصیه می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GE220
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی زرگری AND مدل GF6000

ترازوی آزمایشگاهی و گرمی GF6000 دارای ظرفیت 6 کیلو گرم با دقت توزین 0/01 گرم است خرید ترازوی دیجیتال معرفی شده به دلیل کیفیت و عمر بی نظیر ترازو AND برای استفاده در طلا فروشی ها توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF6000
ظرفیت : 6000 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی زرگری AND مدل GF3000

ترازوی زرگری AND مدل GF ساخت کمپانی AND در ژاپن می باشد ، ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی معرفی شده دارای محفظه ی توزین است که امکان دخل و تاثیر هوای محیط را کاهش می دهد ، خرید ترازوی زرگری AND با دقت 0/01 گرم در ظرفیت 3000 گرم توصیه دیجی اسکال می باشد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF3000
ظرفیت : 3000 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی زرگری
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل GF600

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل GF600 در گروه ترازوی آزمایشگاهی و گرمی قرار گرفته است که دارای محفظه توزین جهت دقیق تر شدن توزین می باشد ، خرید ترازوی آزمایشگاهی AND به دلیل دقت بالا در توزین و ساختار نیرومند ترازو توصیه دیجی اسکال می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF600
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GF

ترازوی آزمایشگاهی AND ساخت ژاپن توسط کارخانه ی تولید AND است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را با 12 ماه و گارانتی اصلی ارائه می نماید ، ترازوی دیجیتال GF با حساسیت توزین 0.001 گرم با ظرفیت 300 گرم در حال تولید می باشد و دارای تنوع وزنی می باشد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF300
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل FX300I

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND ساخت کمپانی AND است ترازو AND دارای کیفیت بی نظیر در ساختار و روش توزین می باشد ، و دارای کالیبره ی خارجی توسط سنگ کالیبره با فشردن یک کلید جهت تنظیم و استاندارد توزین پس از هر بار روشن نمودن ترازوی آزمایشگاهی است ، دیجی اسکال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND FX 300 I
ظرفیت : 300 گرم - 320 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه
6 / 10
از 1692 کاربر