سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو CAS

ترازو CAS ، ترازوی دیجیتال ساخت کره می باشد که دارای ظاهر مقاوم و فروشگاهی می باشد ، ترازو مدل cas دارای نمایشگر led سبز رنگ بوده که در محیط های تاریک نمایشگر ترازو به صورت کاملا واضح قابل رویت می باشد ، ترازوی فروشگاهی cas دارای کیفیت بالا بوده و ترازو قطعه شمار برند CAS در ابزار و یراق استفاده ی زیادی دارد .

دیجی اسکال نمایندگی ترازوی دیجیتال مدل cas دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید ، برای اطلاع از قیمت ترازو و جهت تعمیر ترازوی دیجیتال با مشاورین دیجی اسکال در مرکز تعمیرات ترازو تماس حاصل نمایید .

ترازوی دیجیتالی مدل Cas-AD

ترازوی دیجیتالی مدل Cas ساخت کشور کره با رعایت استاندارد های توزین دارای نمایشگر چراغی قابل استفاده در محیط های تاریک و کم نور می باشد ، ترازو دیجیتال بدون علمک بوده و نمایشگر در دو سمت دستگاه بر روی بدنه قرار دارد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو محصول را به مدت 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAS
مدل : CAS AD
ظرفیت : 2.5kg | 5kg | 10 kg | 30 kg
دقت در توزین : 0.5g | 1g | 2g
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 3,200,000 (تومان)

ترازو ضد اب CAS مدل SW II

ترازو ضد اب CAS مدل SW II ایده ال جهت استفاده در محیط های مرطوب ، خیس و یا توزین مایعات ، ماهی و شیلات می باشد ، ظرفیت توزین ترازو 6 کیلو گرم با دقت 1 گرم می باشد ، ترازو در مدل 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم و 15 کیلو گرم با دقت 2 گرم نیز تولید می گردد که در زمان خرید با قیمتی برابر همین دستگاه قابل انتخاب خواهد بود ، ساختار ترازو CAS مدل SW II کاملا ضد اب طراحی و ایزوله شده است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو صنعتی CAS دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAS
مدل : CAS SW II
ظرفیت : 6 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی ضد آب
گارانتی : 12 ماه

ترازو پرینتردار CAS مدل AP

ترازوی پرینتر دار Cas ساخت کره در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است که با ظرفیت 30 کیلو گرم و دقت 5 گرم توزین می نماید ، ساختار ترازو دیجیتالی cas بسیار کاربردی و مقاوم طراحی شده است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید . 

مشخصات کلی
برند : CAS
مدل : CAS AP
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 3,480,000 (تومان)

ترازوی لیبل زن Cas مدل CL-5200

ترازوی لیبل زن Cas مدل CL-5200 دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، ترازو دستگاه لیبل پرینتر بوده که علاوه چاپ بر روی رسید ، بر روی کاغذ پشت چسب دار نیز چاپ می نماید ، دستگاه ساخت cas در کشور کره بوده و دارای عمری بیش از 15 سال در کارکرد مدام دارد ، دیجی اسکال ترازو را دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Cas
مدل : CAS CL-5200
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 17,500,000 (تومان)

ترازو دیجیتالی 30 کیلویی CAS مدل CS

ترازوی دیجیتالی CAS مدل CS ساخت کره است این ترازو در گروه ترازوی قطعه شمار دقیق ایده ال جهت توزین قطعات ریز گرمی معرفی می گردد ، خرید ترازوی دیجیتال به دلیل عمر طولانی و کیفیت بی نظیر قطعات و طراحی کاربردی برای محیط های صنعتی توصیه می گردد ، دیجی اسکال ترازو را با 12 ماه گارانتی ارائه می دهد .

مشخصات کلی
برند : CAS
مدل : CAS CS
ظرفیت : 2500 گرم ، 5000 گرم ، 10 کیلو گرم ، 25 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/5 گرم ، 1 گرم ، 2 گرم ، 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 4,490,000 (تومان)

ترازوی دیجیتال کره ای CAS مدل CT100B

ترازوی دیجیتال کره ای CAS مدل CT100B در گروه ترازوی بدون علمک قرار گرفته است که دارای ظرفیت توزین 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، ترازو دارای قابلیت تولید بارکد واقعی در فرم های متفاوت بر روی لیبل یا رسید است ، ترازو دیجیتالی CAS کاربری ساده ای داشته و ایده ال جهت امر بسته بندی می باشد ، دیجی اسکال ترازو دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAS
مدل : CAS CT100B
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 9,900,000 (تومان)

ترازو دیجیتال پرینتر دار CAS مدل CT100

ترازو دیجیتال پرینتر دار CAS مدل CT100 علاوه بر تولید فاکتور و رسید فروش قابلیت ثبت و نگه داری و ارائه ی گزارش های متفاوتی از فروش می باشد و قادر به تولید بارکد واقعی برای کالا های توزین شده و کالا های غیر وزنی بر روی لیبل یا ورچسب و سرعت بخشیدن به امر بسته بندی می باشد ، ترازوی لیبل پرینتر بارکد دار CAS ساخت کشور کره با رعایت استاندارد های توزین می باشد ، دیجی اسکال ترازو را دارای 12 ماه گارانتی و خدمات 10 سال پس از فروش معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAS
مدل : CAS CT100
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی یک هزارم مدل CAS XE300

ترازو آزمایشگاهی یک هزارم مدل CAS ساخت کره با رعایت استاندارد های توزین در گروه ترازو حساس آزمایشگاهی قرار گرفته است ، محفظه ی توزین دستگاه به صورت شیشه ای بوده و کاربر به راحتی داخل ترازو را ملاحظه و توزین را زیر نظر خواهد داشت ، دقت ترازو یک هزارم گرم در ظرفیت 3500 گرم می باشد ، دیجی اسکال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و کیفیت توزین و عمر ترازو را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAS
مدل : CAS XE300H
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی CAS مدل CA

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی CAS ساخت کره با رعایت استاندارد های معتبر توزین در گروه ترازو آزمایشگاهی دقیق قرار گرفته است ، خرید ترازو CAS کره به دلیل کیفیت بی نظیر و توزین بسیار دقیق به آزمایشگاه های صنعتی و لابراتور ها توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو کره ای CAS دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAS
مدل : CAS CA
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه
6 / 10
از 1497 کاربر