021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

ترازو CAS

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو CAS ، ترازوی دیجیتال ساخت کره می باشد که دارای ظاهر مقاوم و فروشگاهی می باشد ، ترازو مدل cas دارای نمایشگر led سبز رنگ بوده که در محیط های تاریک نمایشگر ترازو به صورت کاملا واضح مشاهده شدنی ، ترازوی فروشگاهی cas دارای کیفیت بالا بوده و ترازو قطعه شمار برند CAS در ابزار و یراق استفاده ی زیادی دارد .

دیجی اسکال نمایندگی ترازوی دیجیتال مدل cas دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید ، برای اطلاع از قیمت ترازو و جهت تعمیر ترازوی دیجیتال با مشاورین دیجی اسکال در مرکز تعمیرات ترازو تماس حاصل نمایید .

انواع ترازو CAS را می‌توان در چند گروه بزرگ ترازوی آزمایشگاهی CAS و ترازوی صنعتی CAS و ترازوی فروشگاهی CAS دسته‌بندی کرد که هر کدام گوناگونی بسیاری در شکل و رنگ و مدل و قابلیت‌ها دارند.

خرید ترازو CAS از هر نوعی که باشد، باید توانایی‌های آن نوع ترازو را در نظر داشت. برای خرید ترازوی CAS صنعتی باید به استحکام بدنه و ظرفیت و دقت آن توجه کرد. از آنجا که انواع ترازوی صنعتی باید دارای مقاومت بسیار باشند، یکی از مهم‌ترین عوامل در انتخاب و خرید ترازو CAS صنعتی مقاومت آنها در برابر رطوبت و گردوغبار و شرایط نامساعد محیطی است. البته قابلیت‌های پارسنگ و شمارش قطعه و دیگر توانایی‌های آن را هم نمی‌توان نادیده گرفت. برای خرید ترازو CAS فروشگاهی نیز گزینه‌های بسیاری همچون ظرفیت و دقت ترازو و قابلیت‌هایی که کار فروش و حسابداری را آسان می‌کند را باید در نظر داشت. در خرید ترازوی CAS فروشگاهی توانایی‌های مختلفی مانند یک‌طرفه یا دوطرفه بودن نمایشگر، داشتن ستون یا بدون ستون بودن آن، منبع انرژی و میزان مصرف آن، داشتن صفحه کلید بزرگ و آسان برای کار، و چاپگردار بودن آن بسیار مهم است. از دیگر گزینه‌های مهم در خرید ترازوی CAS فروشگاهی ، قابلیت اتصال آنها به رایانه و چاپگر خارجی است. ارتباط با صندوق پول و دستگاه کارت خوان و بارکد خوان نیز چند توانایی دیگر در خرید ترازوی فروشگاهی CAS است. بعضی از انواع ترازو CAS فروشگاهی نیز قابلیت چاپ بارکد و لیبل دارند که خرید آنها در بسیاری موارد ضروری است. برای خرید ترازوی آزمایشگاهی CAS نیز ظرفیت و دقت و سرپوش‌دار بودن یا نبودن آن بسیار مهم است. نکته مهم دیگر در خرید ترازو CAS از هر نوعی، گارانتی و خدمات پس از فروش آن و همچنین توجه به امکان تعمیر ترازوی CAS در تعمیرگاه مجاز آن است که سایت اسکیل این امکان را هم در اختیار شما قرار می‌دهد.

فروش ترازو CAS در کنار تعمیر ترازوی CAS در انواع گوناگون و با توانایی‌های بسیار در سایت فروشگاهی اسکیل انجام می‌شود که ابتدا و پیش از هر تصمیمی برای تهیه آن، باید نوع ترازوی CAS مشخص شود. فروش ترازو CAS آزمایشگاهی در مدل‌های مختلف و با کارایی‌ها و قابلیت‌های متفاوت انجام می‌گیرد. به‌طورکلی در خریدوفروش ترازو CAS آزمایشگاهی توانایی‌های مختلفی مانند ظرفیت و دقت در مرحله اول توجه قرار می‌گیرد. در مرحله بعد توجه به قابلیت‌هایی مثل داشتن قطعه‌شمار و پارسنگ، صفر کننده خودکار، توزین درصدی، داشتن سنسور IR، و نمایشگر ترازو و توانایی‌های مختلف آن، مانند نور پس‌زمینه در خریدوفروش ترازوی آزمایشگاهی CAS شایان توجه است. در فروش ترازوی CAS فروشگاهی نیز توانایی‌های بسیار آن، در کنار شکل ظاهری و ستون‌دار بودن یا نبودن آن مدنظر است. در خریدوفروش ترازوی صنعتی CAS نیز به ضدآب بودن و داشتن بدنه محکم و حتی فلزی آن توجه میشود.

قیمت ترازو CAS مانند انواع مختلف آن بسیار متفاوت است، و بدیهی است که قیمت ترازوی CAS فروشگاهی با قیمت ترازو CAS آزمایشگاهی و همچنین با قیمت ترازوی CAS صنعتی متفاوت باشد. درمرحله اول همان‌گونه که اشاره شد، نوع ترازو، قیمت ترازو CAS را تعیین می‌کند و در مرحله بعد قابلیت‌ها و کارایی هر کدام از مدل‌ها تعیین کننده قیمت ترازوی CAS هستند. قیمت انواع ترازوی آزمایشگاهی CAS با توجه به مقدار حساسیت و داشتن یا نداشتن سرپوش و نوع کالیبراسیون آن تعیین می‌شود. همچنین قیمت ترازوی فروشگاهی CAS نیز با توجه به قابلیت‌های حسابداری و ارتباط آن با دستگاه‌های مختلفی که کار فروش و حسابداری را آسان می‌کنند، مشخص می‌شود. قیمت ترازوی صنعتی CAS نیز با توجه به میزان مقاومت و قطعه شمار بودن و جنس بدنه آن تعیین کننده است.

ترازوی CAS ارزان و با کیفیت را هم می‌توان در بین انواع ترازوی دیجیتال CAS یافت. انواع ترازوی دیجیتال CAS با توجه به گوناگونی در نوع و شکل و کارایی، دارای قیمت‌های مختلفی است، اما در بین هر کدام از انواع ترازو CAS ترازوهایی وجود دارند که قابلیت‌های کمتری دارند و در مقایسه با دیگر ترازوهای CAS می‌توان آنها را ترازوی CAS ارزان نامید. مثلا در بین انواع ترازوی فروشگاهی CAS آنها که کمترین قابلیت‌ها را دارند، قیمت پایین‌تری هم دارند و ترازوی CAS ارزان در بین انواع ترازوی فروشگاهی CAS هستند. در بین انواع ترازوی صنعتی CAS نیز می‌توان همین مسئله را به چشم دید و ترازوی CAS ارزان را در بین آنها هم انتخاب کرد.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 28 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()