021-6123
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 8 تير 1393 در ساعت 6 : 18 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )
تعمیر ترازوی دیجیتال

تعمیر ترازوی دیجیتال مهم ترین مسئله در زمان خرید ترازوی دیجیتال است ، برای خرید ترازو باید به نکات زیادی مانند : کیفیت ترازو ، ظاهر و نوع بدنه ، قیمت ترازوی دیجیتال ، تطابق دستگاه با فروشگاه توجه کرد و پس از خرید باید به تعمیرات ترازوی دیجیتال اهمیت داد .

در انواع ترازوی دیجیتال از نظر خدمات پس از فروش ترازو می توان بهترین ترازو را ترازوی محک و ترازوی پند معرفی نمود که در حالت خرید کیفیت و ظاهر فوق العاده ای دارند و در زمان خدمات پس از فروش ترازوی دیجیتال بهترین خدمات را ارائه می دهند .

کارخانه ی محک و کارخانه ی پند در زمینه ی خدمات در تمام نقاط ایران به صورت کاملا دقیق در حال فعالیت می باشند و فعالیت های خود را در تمام زمینه های توزین الکترونیک با برنامه ای دقیق مدیریت می نمایند ، شهرت امروز ترازوی محک و ترازوی پند نتیجه ی تلاش بی وقعه ی مدیران و تمامی پرسنل این دو شرکت مطرح در زمینه ی سیستم های توزین می باشد .

تعمیرات ترازو به دلیل حساسیت قطعات توزین باید توسط افرادی انجام پذیرد که اطلاعات کاملی در مورد تمامی قطعات ترازوی دیجیتالی داشته باشند و دوره ی خدمات ترازو را به صورت کامل پشت سر گذاشته باشند و از کارکرد و نحوه ی تعمیر قطعات ترازو شناخت داشته باشند .

معمولا کاربران ترازو در زمان استفاده به دلیل عدم نصب صحیح و استفاده ی نادرست از دستگاه دچار مشکلاتی می گردند که با مراجعه به دفترچه راهنمای ترازوی دیجیتال می توانند به سادگی مشکل دستگاه را بر طرف نمایند .

به صورت متداول در زمان خرید ترازو ، نفری تحت عنوان نصاب ترازو به محل خرید اعزام می گردد که دستگاه را آماده و برای مشتری نصب می نماید و سپس ترازو دیجیتال را به صورت کامل به مشتری آموزش می دهد در مواردی که این امکان فراهم نیست ، مشتری با مطالعه ی دفترچه راهنمای ترازو دستگاه را نصب و راه اندازی می نماید که اگر تمام مطالب دفترچه به صورت دقیق انجام گیرد مشکلی برای کاربر پیش نمی آید .

تعمیرات ترازوی دیجیتال در دیجی اسکال توسط افرادی آموزش دیده و مجرب صورت می گیرد که  با تکیه به تکنولوژی روز و به کارگیری جدید ترین روش های تعمیر ترازوی دیجیتال آماده خدمات رسانی به مشتریان گرامی می باشد ، خدمات انجام شده توسط این مرکز در زمان گارانتی ترازو به صورت رایگان می باشد و در صورت اتمام مدت گارانتی ، تعمیرات ترازوی دیجیتالی شامل هزینه می باشد که بر حسب تعرفه ی مشخص کارخانه تعیین می گردد .

دیجی اسکال تعمیر ترازوی دیجیتال را با ارائه ی سه ماه گارانتی تعمیر مجدد انجام می دهد و با تماس یک تماس خدمات را به محل مشتری ارسال می نماید .

در زمان تحویل ترازو دیجیتال تعمیر شده کارت گارانتی تعمیر ترازو را از تعمیر کار دریافت نمایید تا در زمان بروز مشکل مجدد بدون هزینه کار انجام گردد .ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()