سبد خرید 0
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


بهترین ترازوی فروشگاهی ، ترازوی بارکد پرینتر و لیبل زن ls6 می باشد که با تولید بارکد واقعی بر روی لیبل بهترین ترازوی دیجیتال در گروه فروشگاهی بوده و با قیمت مناسب امر بسته بندی را آسان تر نموده و ترازو در مکانیزه شدن سیستم فروش تاثیر بسزایی دارد .

ترازوی بارکد زن لیبل زن ls6 دستگاهی کاملا پیشرفته با کاربری بالا و مناسب جهت امر بسته بندی موجب سرعت بخشیدن به امر فروش می گردد ، ترازوی لیبل زن ls6 ساخت کارخانه ی ایکلاس توسط قطعات با کیفیت بوده و در چند سال اخیر پر فروش ترین ترازو در گروه ترازوی دیجیتال با امکان تولید بارکد بر روی لیبل ( کاغذ پشت چسب دار ) است .

نمایشگر ترازو lcd با زمینه ی روشن چراغی بوده که دارای منوی کاملا فارسی و کاربری بسیار ساده می باشد .

خرید ترازوی ایکلاس به دلیل قیمت ترازو و کیفیت بالا و کاربری بسیار ساده به عنوان بهترین ترازوی فروشگاهی پیشنهاد دیجی اسکال بوده و یک انتخاب صحیح در گروه ترازوی دیجیتال لیبل زن است ، جهت اطلاع از قیمت ترازوی دیجیتال در مدل متفاومت به صفحه ترازو مراجعه نمایید .

ترازو ls6 با امکان تنظیم نوع و سایز لیبل مناسب برای بسته بندی در سایز های متفاومت می باشد ، از سویی نیز نوع لیب بر حسب نوع بسته بندی و مواد مورد توزین بستگی دارد و اگر ترازو برای بسته بندی موادی مانند گوشت منجمد و ماهی مورد استفاد قرار گیرد حتما باید نوع لیبل ترازوی لیبل پرینتر ضد آب باشد تا چاپ روی لیبل با برخورد سرما رطوبت بسته پاک یا لیبل ها از بین نرود ، از این رو انتخاب نوع لیبل بر اساس نوع کالای مورد توزین انتخاب می گردد .

سایز لیبل نیز به درخواست مشتری در نمایندگی ترازو توسط کامپیوتر تنظیم می گردد و اگر فروشگاه یا کارخانه بخواهد اطلاعاتی مانند نام کالا ، قیمت واحد کالا ، قیمت کل کالا ، وزن کالا ، نام فروشگاه و تاریخ بسته بندی و تولید ، بارکد کالا در لیبل ترازو به صورت کامل قید گردد باید لیبل ترازوی دیجیتال 6 × 4 میلیمتر باشد تا تمام اطلاعات ثبت گردد با کاهش اطلاعات ذکر شده سایز لیبل نیز می تواند کمتر شده و محدوده ی کمتری را اشغال نماید .

ترازوی فروشگاهی ls6 یک ترازو با کارایی فوق العاد و سرعت کم نظیر در توزین است ، انتخاب یک ترازوی خوب سرعت بخشیدن به کار و دریافت نتیجه ی دلخواه خواهد بود .

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :