سبد خرید 0
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


بهترین ترازوی پند یک گزینش سخت است زیرا شرکت پند سالیان درازیست که در صنعت ترازوی دیجیتال در حال فعالیت می باشد و تمامی ترازو های دیجیتال عرضه شده دارای کیفیت و عمر بسیار طولانی می باشند می توان گفت ترازوی پند در تمامی مدل ها بهترین ترازو است و از بهترین قطعات و با رعایت استاندارد توزین طراحی و تولید شده است .

بهترین ترازوی پند در قسمت صنعتی مدل ترازوی تمام استیل 7000 است که دارای بدنه ی بسیار قوی و مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار می باشد ، ترازوی دیجیتال پند 7000 کاملا استیل بوده و لودسل ترازو نیز از جنس استیل و ضد آب و گرد و غبار می باشد این ترازو مناسب جهت استفاده در صنایع شیلات و آزمایشگاه های صنعتی است .

بهترین ترازوی پند در قسمت فروشگاهی مدل ترازوی پند 7500 است که با بدنه ی بسیار شکیل و قدرتمند سال های زیادی است که در تره بار های سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان ترازوی قدرتمند با سرعت بالا در توزین شناخته شده است .

دیجی اسکال نمایندگی ترازوی پند کیفیت توزین ، کاربری بالا در ترازوی پند را تایید می نماید و تمامی محصولات پند را با کیفیت و دارای عمر طولانی معرفی می نماید .

انتخاب ترازوی پند زمان خرید ترازو یک انتخاب صحیح خواهد بود و مشتری پس از انتخاب این دستگاه برای مدت بسیار طولانی هیچ دغدغه ای نخواهد داشت و پس از مدت طولانی از مصرف ترازو می تواند ترازوی دیجیتال را با مدل های جدید ترازوی پند تعویض نماید و نمایندگی دستگاه را با قیمت بسیار مناسبی تعویض می نماید .

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :