سبد خرید 0
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


روش اتصال ترازوی محک به کامپیوتر

روش اتصال ترازوی محک به کامپیوتر به صورت زیر می باشد و این اتصال موجب انتقال اطلاعات ترازوی دیجیتال به کامپیوتر می گردد ، انتقال اطلاعات از طریق کابل و نرم افزار ترازو محک صورت می پذیرد که در زمان خرید ترازو می توان به متعلقات ترازو اضافه نمود .سوکت ارتباط ترازوی محک سری تولیدی پیش از  سال 1390 به روش زیر می باشد .

روش اتصال ترازوی دیجیتال ساخت پیش از سال 1390 به دو طریق است :

1 - ارتباط ترازوی دیجیتال محک و یک کامپیوتر ( rs232 ) : در ارتباط ذکر شده از یک کابل به صورت نقشه ایی → که با فلش نشان داده شده است جهت اتصال rj45 موجود روی ترازو و پورت com که در قسمت پشت کیس کامپیوتر قرار داده شده و با استفاده از نرم افزار ارتباط با ترازوی فروشگاهی ارتباط با ترازو بر قرار می گردد .

2 - ارتباط بیش از یک ترازو ( حداکثر چهار ترازو محک ) و یک کامپیوتر ( rs485 ) در این نوع ارتباط یک کابل com دو سر ماده ای به صورت تصویری که ← با فلش مشخص شده جهت ارتباط باکس شبکه و کامپیوتر تهیه می نمایید .
با استفاده از کابل های rj45 به صورت نقشه ایی → که با فلش نشان داده شده است ترازوی دیجیتال را به باکس متصل نمایید و انتقال اطلاعات ترازوی فروشگاهی در مدل 14000 را ایجاد نمایید و به راحتی گزارش عملکرد ترازو یا ترازو ها را در کامپیوتر ذخیره نماییید .

 دیجی اسکال نمایندگی ترازوی محک مرکز فروش ترازوی محک و نرم افزار ترازو می باشد در زمان خرید ترازوی محک می توانید نرم افزار اتصال ترازو را نیز خرید نمایید و برقراری ارتباط ترازو با کامپیوتر می توانید اطلاعات را انتقال دهید و تمامی اطلاعات فروش را در کامپیوتر ذخیره نمایید ، جهت اطلاع از قیمت ترازوی محک به صفحه ی محصولات ترازو مراجعه و از انواع و قیمت های ترازوی دیجیتال محک اطلاع یابید .

6 / 10
از 1136 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :