021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول بالاس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول بالاس در گروه باسکول های وزرشی و صنعتی در حال فعالیت می باشد و عمده ترین فعالیت را در باسکول پزشکی که شامل باسکول ویلچر ، باسکول ورزشی و باسکول بیمارستانی و تخت بیمارستان است با تاییده ی استاندارد و گسترش داده است .

باسکول بالاس جهت تجهیز سیستم های توزین مراکز درمانی شروع به فعالیت نموده است و طراحی باسکول را نیز بر این اساس قرار داده است ، باسکول طراحی شده توسط بالاس دارای بدنه با امکان شست و شو و نظافت آسان می باشد و تمامی دستگاه ها نیز از آلیاژ آلومینیومی ضد زنگ و ورق روشن استفاده شده اند که به خوبی بر روی بدنه میکروب و کثیفی دیده می شود و پاکسازی به راحتی صورت می پذیرد ، باسکول دیجیتالی که برای بیمارستان ها توسط باسکول بالاس طراحی می شود دارای چرخ بوده و به راحتی جا به جا می گردد و داخل بخش های بیمارستان توسط تنها یک نفر حرکت داده می شود .

انواع باسکول بالاس شامل باسکول پزشکی بالاس و باسکول ورزشی بالاس و باسکول ویلچر بالاس و باسکول تخت بیمارستانی بالاس است که هر کدام ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند. یک نوع ترازو هم که ما آن را باسکول کفی بیمارستانی بالاس می‌نامیم و در واقع نوعی ترازوی وزن کشی است را هم می‌توان در گروه انواع باسکول دیجیتال بالاس قرار داد. باسکول کفی بیمارستانی بالاس شبیه ترازوهای خانگی است، و تنها تفاوت آن با ترازو‌های دیگر خانگی در نمایشگر آن است که داخل بدنه باسکول کارگذاشته نشده و با میله‌ای به بدنه وصل شده و سطح قرارگیری آن بالاتر از بدنه است. از باسکول کفی بیمارستانی بالاس می‌توان در خانه‌ها به عنوان ترازوی وزن‌کشی استفاده کرد، اما از انواع دیگر باسکول پزشکی بالاس مانند باسکول تخت بیمارستانی بالاس و باسکول ویلچر بالاس فقط در مراکز پزشکی استفاده می‌شود. باسکول ویلچر بالاس وسیله‌ای برای وزن کردن افراد با ویلچری است که روی آن نشسته‌اند. باسکول تخت بیمارستانی بالاس هم همان‌طور که از نامش پیداست برای وزن کردن افرادی به کار می‌رود که بستری هستند و روی تخت بیمارستان خوابیده‌اند. باسکول ورزشی بالاس نیز در باشگاه‌ها و کلینیک‌های پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد و قد و وزن افراد را مشخص می‌کند. نوعی از باسکول ورزشی بالاس هم همراه با چمدان چرخ‌دار کوچکی عرضه شده که می‌توان آن را همراه تیم‌های ورزشی به سفر برد.

خرید و فروش باسکول بالاس انواع مختلفی از باسکول را دربر می‌گیرد و خرید باسکول بالاس هم با توجه به نیاز خریدار از بین انواع باسکول پزشکی و ورزشی بالاس انجام می‌شود. خرید باسکول پزشکی بالاس با توجه به نیاز مرکز درمانی مورد نظر، باید از بین باسکول تخت بیمارستانی بالاس و باسکول ویلچر بالاس انجام گیرد، اما خرید و فروش باسکول بالاس ورزشی کارکردی دوگانه دارد و هم می‌تواند در مراکز درمانی، و هم در باشگاه‌های ورزشی مورد استفاده قرار گیرد. از باسکول کفی بیمارستانی هم همان‌طور که گفته شد، برای بهره بردن در خانه و کنترل وزن افراد خانواده و همچنین در بیمارستان‌ها به عنوان ترازوی وزن‌کشی می‌توان استفاده کرد. در فروشگاه اینترنتی اسکیل تنها خرید و فروش باسکول بالاس صورت نمی‌گیرد، بلکه تعمیر باسکول بالاس نیز به دست تعمیرکاران کارآزموده انجام می‌شود تا در صورت آسیب دیدن باسکول بالاس شما، جایی را برای تعمیر آن در نظر داشته باشید.

قیمت باسکول بالاس با توجه به نوع آن کاملا با دیگری متفاوت است. باسکول کفی بیمارستانی بالاس کوچک‌ترین نوع از انواع باسکول بالاس است و از همه انواع باسکول بالاس ارزان‌تر است، پس قیمت باسکول دیجیتال بالاس کفی بیمارستانی کمترین قیمت را در بین انواع باسکول دیجیتال بالاس دارد. پس از آن قیمت باسکول دیجیتال بالاس ورزشی و باسکول باشگاهی بالاس در رده بالاتر قرار می‌گیرند. و در نهایت قیمت باسکول بالاس ویلچری و تخت بیمارستانی بالاتر از همه انواع باسکول بالاس است که با توجه به بزرگ‌تر بودن و داشتن قابلیت‌های بیشتر، طبیعی به نظر می‌رسد. لطفا پیش از خرید هر نوعی از انواع باسکول بالاس به ویژگی‌ها و کارایی آن دقت کنید و پس از انتخاب نوع مناسب آن، با خرید اینترنتی باسکول بالاس آن را در محل کار خود دریافت کنید.

باسکول بالاس ارزان به نسبت انواع مشابه خارجی را از فروشگاه اینترنتی اسکیل خریداری کنید و از گارانتی و خدمات پس از فروش آن نیز بهره‌مند شوید. نکته‌ای که بهتر است در خرید و استفاده از انواع باسکول دیجیتال بالاس و هر نوع باسکول دیجیتال دیگری به آن توجه داشته باشید، احتمال بروز اشکال و آسیب و خرابی در باسکول پس از مدتی استفاده است که می‌تواند در اثر ضربه و یا دیگر آسیب‌های محیطی پیش بیاید که در این صورت حتما تعمیر باسکول بالاس را از هر نوعی که در اختیار دارید به تعمیرکاران دوره‌دیده آن بسپارید. فروشگاه اینترنتی اسکیل نیز با بهره بردن از وجود تعمیرکاران حرفه‌ای، شما را در این جهت یاری خواهد کرد تا از باسکول بالاس ارزان خود نهایت استفاده را ببرید.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 32 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()