سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول جادور

باسکول جادور برند معروف و با کیفیت باسکول دیجیتال است که در گروه باسکول صنعتی در حال فعالیت می باشد و دارای نمونه های با کیفیت در این صنعت است ، باسکول جادور دارای بدنه ی مقاوم و ساختاری استاندارد است که از نظر کاربری نیز بسیار اصولی طراحی شده است ، خرید باسکول معرفی شده به فروشگاه ها توصیه نمی گردد و انتخاب این دستگاه تنها برای استفاده در محیط های صنعتی توصیه می شود ، باسکول وسیله ای جهت توزین ابزار و کالا های حجیم و سنگین می باشد در زمان انتخاب باسکول باید به نحوه ی کاربری و قطعات و کالا های مورد توزین توجه نمود .

انواع باسکول جادور موجود در فروشگاه اینترنتی اسکیل به صورت کلی از نوع باسکول صنعتی جادور و به طور خاص از نوع باسکول آویز جادور است. به باسکول آویز جادور باسکول جرثقیلی جادور هم گفته می‌شود. باسکول جرثقیلی جادور مناسب وزن کردن بارهایی است که بزرگ و یا بسیار سنگین هستند و باید آنها را با دستگاه بلند کرد. انواع باسکول جادور جرثقیلی در چند ساختار مختلف و با ظرفیت‌های گوناگون ساخته شده است. از ویژگی‌های کلی انواع باسکول دیجیتال جادور مقاومت آنها در برابر سنگینی و ضربه و فشار است. ساختار نیرومند باسکول جرثقیلی جادور با مدد گرفتن از تکنولوژی کششی، وزن ده‌ها تن ماده را تحمل می‌کند و آن را با دقت بسیار نشان می‌دهد. باسکول آویز جادور با انعطاف‌پذیری خود، در صورت آویزان شدن به جرثقیل با حرکت آن هماهنگ می‌شود که باعث می‌شود دوام و عمر آن طولانی‌تر شود. ساختار انواع باسکول جرثقیلی جادور از دو قلاب و یک نمایشگر تشکیل شده است. قلابی بسیار محکم در بالا که باسکول را به میله‌ای در سقف یا به بالابر وصل می‌کند و قلاب محکمی در پایین که به کالا یا ماده در حال وزن شدن وصل می‌شود و با معلق شدن ماده در فضا، نمایشگر LED واضح و گویای باسکول، وزن آن را نشان می‌دهد. بدنه باسکول هم از فولاد و بسیار محکم ساخته شده و طراحی باسکول آویز جادور را کامل ساخته است. از برتری‌های نمایشگر باسکول صنعتی جادور خوانا بودن آن از فاصله 20 متری است. انواع باسکول آویز جادور دارای کنترل از راه دور هستند تا کاربر آنها بتواند از فاصله چندمتری کنترل وزن کردن و پارسنگ و دیگر موارد لازم را بر روی باسکول آویز جادور کنترل کند. انواع باسکول آویز با توجه به ساختار و مدل استفاده از آنها باید به باتری‌های قوی مجهز باشند تا شارژ را برای مدت زیادی نگه دارند و باسکول آویز جادور هم از این ویژگی برخوردار است. با توجه به امکان آسیب دیدن هر باسکول آویز و نیاز به تعمیر آن باید تعمیرگاهی مجاز را هم برای این کار در نظر داشت و فروشگاه اسکیل این اطمینان را به شما می‌دهد که تعمیر باسکول جادور نیز در برنامه کاری ماست.

خرید و فروش باسکول جادور با توانایی‌های قابل بیان بسیار و قدرت بسیار عالی در فروشگاه اسکیل انجام می‌گیرد و برای خرید آن می‌توانید به فروشگاه بیایید و یا با سفارش دادن باسکول صنعتی جادور آن را در محل کار یا زندگی خود تحویل بگیرید. خرید و فروش باسکول جادور با باتری که با یک بار شارژ شدن تا ساعت‌ها می‌تواند کار کند و فعال باشد، یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که صنعت‌کاران و صنعتگران می‌توانند داشته باشند. باسکول آویز جادور در چند شکل مختلف و با ظرفیت از 1 تا بیش از 20 تن ساخته شده است. خرید و فروش باسکول جادور و تعمیر باسکول جادور همه با هم در فروشگاه اینترنتی و حضوری اسکیل صورت می‌گیرد تا در صورت نیاز به تعمیر باسکول جادور از افراد ماهر و ورزیده استفاده کنید و باسکول دیجیتال خود را به دست افراد ناوارد نسپارید.

قیمت باسکول جادور از جمله قیمت‌های مناسب باسکول در بازار صنعتی ایران است. باسکول جادور ساخت تایوان است و یکی از ویژگی‌های برتر ساخته‌های این کشور قیمت مناسب و ارزان آنهاست و به همین دلیل است که قیمت باسکول دیجیتال جادور یکی از مناسب‌ترین قیمت‌ها در بازار خرید و فروش انواع باسکول در ایران است. البته قیمت باسکول جادور از هر نوعی با نوع دیگر و از هر ظرفیتی با ظرفیت دیگر متفاوت است و برای دانستن قیمت باسکول دیجیتال جادور در هر مدل و ظرفیت باید به توضیح مربوط به همان نمونه از باسکول مراجعه کنید و در صورت ثبت نشدن قیمت در کنار آن، به دلیل موجود نبودن آن مدل در فروشگاه و یا نوسان قیمت‌ها، با ما تماس تلفنی بگیرید تا ما شما را از آخرین قیمت آن آگاه کنیم.

باسکول جادور ارزان را از ما بخواهید. پس از مشخص کردن ویژگی‌های باسکول مورد نظرتان با ما تماس بگیرید تا مناسب‌ترین مدل‌ها و نمونه‌های باسکول صنعتی متناسب را به شما معرفی کنیم، و اگر به دنبال باسکول دیجیتال جادور با قیمت مناسب هستید، باسکول جادور ارزان را در بین انواع باسکول جادور به شما معرفی کنیم. انواع باسکول دیجیتال جادور از نمونه باسکول‌های استاندارد در دنیاست که ایمنی استفاده از آنها تضمین شده است.

باسکول جرثقیل جادور 20 تنی مدل JC20000

باسکول جرثقیل جادور 20 تنی مدل JC20000 ساخت کشور تایوان می باشد ، ظرفیت توزین باسکول 20 تن بوده و قابلیت آویز شدن از ارتفاع و توزین کششی را دارد ، نمایشگر واضح چراغی دستگاه ار مسیر دور قابل قرائت بوده و تنظیمات باسکول دیجیتال اویز توسط ریموت کنترل اجرا می گردد و ساختار بدنه نیز از جنس فولاد و آهن با مقاوت تقویت شده طراحی شده است ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول جادور دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش را تا 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : JADEVER JC 20000
ظرفیت : 20 تن
دقت در توزین : 10 کیلو گرم
نوع کاربری : باسکول آویز
گارانتی : 18 ماه

باسکول جرثقیل جادور 10 تن مدل JC10000

باسکول جرثقیل جادور 10 تن مدل JC10000 ساخت کشور تایوان با رعایت استاندارد های توزین و اندازه گیری می باشد ، لودسل باسکول دیجیتال به صورت کششی و اویز می باشد که به راحتی با قلاب بالایی از سقف یا جرثقیل اویز می گردد و با اویز شدن کالا ، توزین صورت می پذیرد ، تنظیمات باسکول توسط ریموت کنترل و کلید های روی دستگاه انجام می شود ، خرید باسکول 10 تنی آویز جادور جهت استفاده در محیط های صنعتی توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول جادور ، دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : JADEVER JC10000
ظرفیت : 10 تن
دقت در توزین : 5 کیلو گرم
نوع کاربری : باسکو آویز
گارانتی : 18 ماه

باسکول آویزی جادور 5 تنی مدل JC

باسکول آویزی جادور 5 تنی مدل JC جهت توزین مواد حجیم مورد استفاده قرار می گیرد ، باسکول سقفی یا باسکول جرثقیل به صورت آویزی و کششی توزین می نماید در واقع لودسل باسکول ، کششی بوده و بر اساس کششی که از قسمت آویزی به باسکول انتقال می یابد توزین را ثبت و بر روی نمایشگر ظاهر می نماید ، خرید باسکول آویزی برای استفاده در محیط های صنعتی توصیه می گردد ، ظرفیت توزین باسکول 5 تن بوده و با دقت 2 کیلو گرم توزین می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول جادور دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : JADEVER JC5000
ظرفیت : 5 تن
دقت در توزین : 2 کیلو گرم
نوع کاربری : باسکول آویزی
گارانتی : 18 ماه

باسکول آویزی جادور 3 تن مدل JC

باسکول آویزی جادور 3 تن مدل JC جهت توزین بار تا ظرفیت 3000 کیلو گرم با دقت 1 کیلو گرم طراحی شده است ، باسکول صنعتی جادور از جنس فولاد در قسمت ساختار بدنه و قلاب ساخته شده است که بر عمر طولانی باسکول و اجرای صحیح عملیات توزین تاثیر گذار است ، دستگاه همراه با ریموت کنترل جهت اجرای تنظیمات توزین ، نمایشگر درشت چراغی و باتری پشتیبان ارائه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول جادور عمر دستگاه ، توزین دقیق ، ساختار نیرومند آن را تایید می نماید و با 18 ماه گارنتی محصول را ارائه می دهد ، باسکول جادور ساخت تایوان می باشد که به دلیل رعایت استاندارد های توزین جهانی و بدنه ی بسیار مقاوم محبوبیت بالایی در این صنعت به خود اختصاص داده است .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : JADEVER JC3000
ظرفیت : 3 تن
دقت در توزین : 1 کیلو گرم
نوع کاربری : باسکول آویزی
گارانتی : 18 ماه

باسکول آویز جادور 2 تنی مدل JC

باسکول آویز جادور 2 تنی مدل JC در گروه باسکول های کششی قرار گرفته است ، اساس توزین این باسکول دیجیتال به صورت کششی بوده و با از آویز شدن از سقف و جرثقیل طراحی شده است ، نمایشگر باسکول به صورت چراغی LED طراحی شده است که از مسیر دور قابل رویت می باشد ، ظرفیت توزین باسکول جادور 2 تن می باشد که توسط ریموت کنترل قابلیت تنظیم دارد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول آویز جادور دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : JADEVER JC2000
ظرفیت : 2 تن
دقت در توزین : 1 کیلو گرم
نوع کاربری : باسکول آویزی
گارانتی : 18 ماه

باسکول آویز دیجیتال 5 تنی جادور مدل GLG

باسکول آویز دیجیتال 5 تنی جادور مدل GLG ایده ال جهت آویز شدن از سقف و اتصال به جرثقیل و تاور در جهت توزین کششی می باشد ، توزین توسط باسکول سقفی یا جرثقیل برای کالا ها یا مواد حجیم و  سنگین می باشد که توزین آنها با باسکول کفی امکان پذیر نمی باشد ، باسکول آویزی جادور دارای ظرفیت 5000 کیلو گرم بوده و دارای دقت 1 کیلو گرم در توزین می باشد ، دستگاه ساخت کشور تایوان بوده و با 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول جادور توزین دقیق و مقاومت بی نظیر باسکول را تضمین و تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : جادور
مدل : JADEVER GLG 3000 T
ظرفیت : 5 تن
دقت در توزین : 1 کیلو گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 18 ماه

باسکول آویز 3 تن جادور مدل GLG

باسکول آویز 3 تن جادور مدل GLG دستگاه جهت توزین مواد حجیم و بزرگ بوده که توزین آنها توسط باسکول زمینی غیر ممکن می باشد ، از باسکول آویز جرثقیلی بیشتر در ساختمان سازی و کارخانه های تولیدی استفاده می گردد که در زمان ساخت و تولید مواد اولیه را توسط باسکول آویزی توزین می نمایند ، ظرفیت توزین دستگاه 3000 کیلو گرم با دقت 1 کیلو گرم می باشد ، ساختار توزین باسکول دیجیتال به صورت توزین کششی می باشد که با آویز شدن مواد از قسمت قلاب توزین کششی آغاز می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول آویز جادور دستگاه را با 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه نموده و مقاومت و کیفیت باسکول را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : جادور
مدل : JADEVER GLG 3000 T
ظرفیت : 3 تن
دقت در توزین : 1 کیلو گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 18 ماه

باسکول جرثقیل جادور مدل jc crane scale

باسکول جرثقیلی جادور با ظرفیت 1 تن همراه با دقت توزین 500 گرم ، دستگاهی مناسب جهت استفاده در فروشگاه ها و حتی محیط های صنعتی می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول جادور دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی نموده و کیفیت توزین دستگاه را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jc crane scale
ظرفیت : 1 تن
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 18 ماه
6 / 10
از 1692 کاربر