021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول جادور

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول جادور برند معروف و با کیفیت باسکول دیجیتال است که در گروه باسکول صنعتی در حال فعالیت می باشد و دارای نمونه های با کیفیت در این صنعت است ، باسکول جادور دارای بدنه ی مقاوم و ساختاری استاندارد است که از نظر کاربری نیز بسیار اصولی طراحی شده است ، خرید باسکول معرفی شده به فروشگاه ها توصیه نمی گردد و انتخاب این دستگاه تنها برای استفاده در محیط های صنعتی توصیه می شود ، باسکول وسیله ای جهت توزین ابزار و کالا های حجیم و سنگین می باشد در زمان انتخاب باسکول باید به نحوه ی کاربری و قطعات و کالا های مورد توزین توجه نمود .

انواع باسکول جادور موجود در فروشگاه اینترنتی اسکیل به صورت کلی از نوع باسکول صنعتی جادور و به طور خاص از نوع باسکول آویز جادور است. به باسکول آویز جادور باسکول جرثقیلی جادور هم گفته می‌شود. باسکول جرثقیلی جادور مناسب وزن کردن بارهایی است که بزرگ و یا بسیار سنگین هستند و باید آنها را با دستگاه بلند کرد. انواع باسکول جادور جرثقیلی در چند ساختار مختلف و با ظرفیت‌های گوناگون ساخته شده است. از ویژگی‌های کلی انواع باسکول دیجیتال جادور مقاومت آنها در برابر سنگینی و ضربه و فشار است. ساختار نیرومند باسکول جرثقیلی جادور با مدد گرفتن از تکنولوژی کششی، وزن ده‌ها تن ماده را تحمل می‌کند و آن را با دقت بسیار نشان می‌دهد. باسکول آویز جادور با انعطاف‌پذیری خود، در صورت آویزان شدن به جرثقیل با حرکت آن هماهنگ می‌شود که باعث می‌شود دوام و عمر آن طولانی‌تر شود. ساختار انواع باسکول جرثقیلی جادور از دو قلاب و یک نمایشگر تشکیل شده است. قلابی بسیار محکم در بالا که باسکول را به میله‌ای در سقف یا به بالابر وصل می‌کند و قلاب محکمی در پایین که به کالا یا ماده در حال وزن شدن وصل می‌شود و با معلق شدن ماده در فضا، نمایشگر LED واضح و گویای باسکول، وزن آن را نشان می‌دهد. بدنه باسکول هم از فولاد و بسیار محکم ساخته شده و طراحی باسکول آویز جادور را کامل ساخته است. از برتری‌های نمایشگر باسکول صنعتی جادور خوانا بودن آن از فاصله 20 متری است. انواع باسکول آویز جادور دارای کنترل از راه دور هستند تا کاربر آنها بتواند از فاصله چندمتری کنترل وزن کردن و پارسنگ و دیگر موارد لازم را بر روی باسکول آویز جادور کنترل کند. انواع باسکول آویز با توجه به ساختار و مدل استفاده از آنها باید به باتری‌های قوی مجهز باشند تا شارژ را برای مدت زیادی نگه دارند و باسکول آویز جادور هم از این ویژگی برخوردار است. با توجه به امکان آسیب دیدن هر باسکول آویز و نیاز به تعمیر آن باید تعمیرگاهی مجاز را هم برای این کار در نظر داشت و فروشگاه اسکیل این اطمینان را به شما می‌دهد که تعمیر باسکول جادور نیز در برنامه کاری ماست.

خرید و فروش باسکول جادور با توانایی‌های قابل بیان بسیار و قدرت بسیار عالی در فروشگاه اسکیل انجام می‌گیرد و برای خرید آن می‌توانید به فروشگاه بیایید و یا با سفارش دادن باسکول صنعتی جادور آن را در محل کار یا زندگی خود تحویل بگیرید. خرید و فروش باسکول جادور با باتری که با یک بار شارژ شدن تا ساعت‌ها می‌تواند کار کند و فعال باشد، یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که صنعت‌کاران و صنعتگران می‌توانند داشته باشند. باسکول آویز جادور در چند شکل مختلف و با ظرفیت از 1 تا بیش از 20 تن ساخته شده است. خرید و فروش باسکول جادور و تعمیر باسکول جادور همه با هم در فروشگاه اینترنتی و حضوری اسکیل صورت می‌گیرد تا در صورت نیاز به تعمیر باسکول جادور از افراد ماهر و ورزیده استفاده کنید و باسکول دیجیتال خود را به دست افراد ناوارد نسپارید.

قیمت باسکول جادور از جمله قیمت‌های مناسب باسکول در بازار صنعتی ایران است. باسکول جادور ساخت تایوان است و یکی از ویژگی‌های برتر ساخته‌های این کشور قیمت مناسب و ارزان آنهاست و به همین دلیل است که قیمت باسکول دیجیتال جادور یکی از مناسب‌ترین قیمت‌ها در بازار خرید و فروش انواع باسکول در ایران است. البته قیمت باسکول جادور از هر نوعی با نوع دیگر و از هر ظرفیتی با ظرفیت دیگر متفاوت است و برای دانستن قیمت باسکول دیجیتال جادور در هر مدل و ظرفیت باید به توضیح مربوط به همان نمونه از باسکول مراجعه کنید و در صورت ثبت نشدن قیمت در کنار آن، به دلیل موجود نبودن آن مدل در فروشگاه و یا نوسان قیمت‌ها، با ما تماس تلفنی بگیرید تا ما شما را از آخرین قیمت آن آگاه کنیم.

باسکول جادور ارزان را از ما بخواهید. پس از مشخص کردن ویژگی‌های باسکول مورد نظرتان با ما تماس بگیرید تا مناسب‌ترین مدل‌ها و نمونه‌های باسکول صنعتی متناسب را به شما معرفی کنیم، و اگر به دنبال باسکول دیجیتال جادور با قیمت مناسب هستید، باسکول جادور ارزان را در بین انواع باسکول جادور به شما معرفی کنیم. انواع باسکول دیجیتال جادور از نمونه باسکول‌های استاندارد در دنیاست که ایمنی استفاده از آنها تضمین شده است.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 28 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()