سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو سکا

ترازو سکا محصولی از کشور آلمان توسط شرکت مطرح Seca می باشد محصولات ترازو Seca در زمینه ی سیستم های توزین و اندازه گیری در مراکز پزشکی و درمانی می باشد که با سلامت افراد در ارتباط است و ابزار های دقیق جهت سنجش وزن و قد افراد ، محاسبه ی BMI بدن و توده ی چربی در حیطه پزشکی ، تولیدات ترازو سکا است .

ترازو Seca را می توان اولین تولید کننده ی ابزار های دقیق سنجش قد و وزن معرفی نمود ، سکا سالیان دوریست که در صنعت ترازو پزشکی در حال تولید و ارائه ی تجهیزات توزین پزشکی است ، کیفیت و عمر بی نظیر محصولات سکا موجب گردیده است که ترازو در صنعت پزشکی و در مراکز درمانی و بیمارستانی به عنوان یک برند مطرح و آشنا شناخته شود که اعتماد پرستاران و دکتر ها را به خود جلب نموده است ، این اطمینان یک اصل اساسی و دلیل شکوفایی ترازو سکا در تمامی سال های فعالیت آن به شمار می رود .

تجربه ی توزین دقیق و سنجش سلامت را با ترازوی سکا تجربه نمایید ، هوشمند در توزین و محاسبه ، سرعت در پایدار شدن وزن ، ظاهر پزشکی و کاربری مرتبط با نیاز کاربران ، ایده ال جهت استفاده در محیط های درمانی ، بیمارستانی و مطب پزشکان می باشد .

محصولات ترازو سکا شامل ترازوی قد و وزن ، ترازو کفی خانگی و باشگاهی ، ترازوی نوزاد ، ترازو ویلچری و باسکول تخت بیمارستان می باشد ، ترازو Seca بیش 7 دهه است که به بیش از 110 کشور جهان ارسال می گردد و دارای نمایندگی و خدمات پس از فروش در تمامی کشور ها می باشد .

گوناگونی بسیاری در انواع ترازو سکا دیده می‌شود و همین تنوع در نوع و شکل و رنگ و قابلیت‌های انواع ترازوی دیجیتال سکا باعث شده تا هر کسی به فراخور سبک و سلیقه خود بتواند مدل دلخواه آن را انتخاب و خریداری کند. ترازوی قد و وزن سکا در دو نوع دیجیتال و عقربه‌ای ساخته شده و مناسب کلینیک‌های پزشکی و داروخانه‌ها و حتی مراکز مراجعه عمومی مردم است. ترازوی خانگی سکا در مدل‌ها و شکل‌ها و رنگ‌های مختلف ساخته شده و امروزه در بسیاری از خانه‌ها یکی از این ترازوها را می‌توانیم ببینیم. از مدل ترازوی خانگی سکا هم نمونه مکانیکی یا عقربه‌ای و نمونه دیجیتال آن ساخته شده است. ترازوی نوزاد سکا هم نوع دیگر ترازو سکاست که در دو نوع دیجیتال و غیر دیجیتال تولید شده است. خرید ترازوی سکای نوزاد برای کلینیک پزشکان کودکان و بیمارستان‌های کودکان و زایشگاه‌ها ضروری است. نوعی از ترازوی نوزاد سکا هم به شکل آویز ساخته شده و کودک برای توزین، درون کیسه پارچه‌ای آن قرار می‌گیرد. ترازوی آشپزخانه سکا هم از نمونه‌های ترازوی تولید شده به وسیله شرکت سکاست و کاربرد آن در آشپزخانه‌های خانگی است.

خرید ترازو سکا برای هر شغل و از هر مدلی از ترازوی سکا انتخاب خوبی در نوع خود است، اما بسیاری از انواع ترازوی دیجیتال سکا در دو مدل مکانیکی و دیجیتال ساخته شده‌اند و برای انتخاب و خرید ترازوی دیجیتال سکا ، پس از انتخاب نوع آن، باید مدل مکانیکی یا دیجیتال آن مشخص شود و سپس به ویژگی‌های خاص آن پرداخته شود. خرید ترازو سکا مخصوص قد و وزن می‌تواند در کنار فراهم آوردن زمینه سنجش قد و وزن افراد مختلف، BMI یا شاخص توده بدنی آنان را نیز مشخص کند. توانایی اتصال به چاپگر و رایانه و شبکه نیز از دیگر قابلیت‌هایی است که ممکن است مورد نیاز شما باشد و در این صورت در هنگام خرید ترازوی دیجیتال سکا به این مورد توجه کنید. بعضی از انواع ترازوی سکای خانگی نیز دارای این قابلیت هستند و BMI بدن فرد را مشخص می‌کنند.

فروش ترازو سکا و تعمیر ترازوی سکا در فروشگاه اینترنتی اسکیل در خدمت شماست و برای آگاهی از انواع ترازو سکا و نمونه‌های آنها می‌توانید لیست ترازوها را بررسی کنید و ویژگی‌های هر یک را مورد دقت نظر قرار دهید. بهترین کیفیت مواد در ترازوی سکای نوزادی در نظر گرفته شده است و فروش ترازوی دیجیتال سکا با ضمانت کیفیت مواد صورت می‌گیرد. همچنین قابلیت‌های مختلفی مثل پارسنگ برای ترازوی نوزاد سکا در نظر گرفته شده است تا وزن نوزاد بدون وزن پوشک و لباس او محاسبه شود. فروش ترازو سکای آشپزخانه هم یکی از مطمئن‌ترین ترازوها را برای وزن کردن مواد خوراکی در آشپزخانه در اختیارتان می‌گذارد، چرا که مواد به کار رفته در انواع ترازوی دیجیتال سکا از بهترین و مطمئن‌ترین مواد از نظر سلامت است. این نکته در ساخت ترازوی نوزاد نیز مورد دقت قرار گرفته و فروش ترازوی دیجیتال سکای نوزاد با اطمینان از چگونگی محصول و سلامت آن در برخورد با بدن کودک است. فروش ترازو سکا همراه با 12 ماه گارانتی است و تعمیر ترازوی سکا نیز به دست افراد ورزیده در این فروشگاه انجام می‌شود.

قیمت ترازو سکا در هر نوعی از آن با دیگری متفاوت است. قیمت ترازوی دیجیتال سکا را در مرحله اول، قیمت ارز تعیین می‌کند و پس از آن نوع ترازوی سکا تعیین کننده قیمت ترازوی دیجیتال سکا است. به طور معمول بیشترین قیمت ترازو سکا مربوط به ترازوی قد و وزن سکای دیجیتال است و قیمت ترازوی قد و وزن سکای مکانیکی پایین‌تر از آن است. قیمت ترازو سکای نوزادان نیز از انواع ترازوی آشپزخانه و خانگی سکا بالاتر است و قیمت ترازو سکا خانگی و آشپزخانه در ردیف پایین‌تری قرار می‌گیرند.

ترازوی ارزان سکا را در انواع ترازوی آشپزخانه و خانگی، به نسبت انواع دیگر ترازوی سکا می‌توانید پیدا کنید. قیمت ترازوی آشپزخانه سکا در بین انواع ترازوی دیجیتال سکا از پایین‌ترین قیمت برخوردار است که می‌توانیم آن را ترازوی ارزان سکا بنامیم که آن هم ممکن است نسبت به نمونه‌های مشابه خود از دیگر برندها بالاتر باشد. اگر برای خرید هر یک از انواع ترازوی دیجیتال سکا نیاز به مشاوره و تصمیم‌گیری داشتید، با ما تماس بگیرید و تا کارشناسان فروش ما هم شما را در انتخاب بهترین نمونه ترازوی سکا همراهی کنند.

قدسنج دیواری سکا مدل 216

قدسنج دیواری سکا مدل 216 یکی از محصولات با کیفیت شرکت سکا است که برای کودک و بزرگسال قابل استفاده است. این قدسنج بین 3.5 تا 230 سانتی متر را با دقت 1 میلی متر اندازه گیری می کند و توسط پنجره تعبیه شده بر روی میله آن قابل قرائت است. 

مشخصات کلی
برند : سکا
مدل : 216
ظرفیت : 230 سانتی متر
دقت در توزین : 1 میلی متر
نوع کاربری : تجهیزات پپزشکی
قیمت : 4,006,000 (تومان)

ترازوی قد و وزن قپانی سکا مدل 700

ترازوی قد و وزن قپانی سکا مدل 700 ترازوی بسیار کارآمد، بی نیاز از برق و باتری و دقیق است. این ترازوی پزشکی که شرکت سکا از آلمان به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان ترازوهای پزشکی آن را تولید کرده است، از حیث کارایی، ماندگاری و ارزش خرید می تواند جزو نخستین انتخاب ها برای هر مجموعه پزشکی، کلینیک ها و مراکز درمانی پیشنهاد داده شود. 

مشخصات کلی
برند : سکا
مدل : 700
ظرفیت : 220 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : پزشکی
قیمت : 16,200,000 (تومان)

ترازوی آزمایشگاهی دیجیتال سکا مدل 856

ترازوی آزمایشگاهی دیجیتال سکا مدل 856 ترازویی منحصر به فرد است. بدنه تمام استیل آن شرایطی را برای استفاده از آن به وجود آورده است تا ناظر به دوام، استحکام و عمر طولانی باشد. در عین حال با داشتن دقت 1 گرم و ظرفیت 5 کیلوگرم، مناسب برای کسب و کارهای نیمه صنعتی و آزمایشگاهی شمرده می شود.

مشخصات کلی
برند : سکا
مدل : 856
ظرفیت : 5 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
قیمت : 6,540,000 (تومان)

ترازو دیجیتال زیرپایی سکا مدل 804

ترازو دیجیتال زیرپایی سکا مدل 804 یکی از بهترین انواع ترازو زیرپایی هایی است که می توان در خانه داشت. این ترازوی خانگی با ظرفیت توزین 150 کیلوگرم و دقت 100 گرم، داشتن بدنه ای پلاستیکی و روکش سینی از چرم، توانایی محاسبه BMI و بهره بردن از حافظه می تواند به عنوان یکی از بهترین انواع ترازو زیرپایی شناخته شود.

مشخصات کلی
برند : سکا
مدل : 804
ظرفیت : 150 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : خانگی
قیمت : 4,415,000 (تومان)

ترازوی قد و وزن دیجیتال سکا مدل 284

ترازوی قد و وزن دیجیتال سکا مدل 284 را می توان هم ترازویی پزشکی قلمداد کرد و هم ترازویی داروخانه ای و باشگاهی. ترازویی با توانایی سنجش وزن تا 300 کیلوگرم با دقت بسیار مطلوب 50 گرم. دارای بدنه ای فلزی و محک، سینی تخت با روکش لاستیکی، امکان اتصال به چاپگر و رایانه، امکان محاسبه مقدار BMI بدن و قابلیت پارسنگ. 

مشخصات کلی
برند : سکا
مدل : 284
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : پزشکی / باشگاهی

ترازوی سکا مدل 703

ترازو سکا محصولی از کشور آلمان می باشد ، مدل سکا 703 دارای 250 کیلو گرم ظرفیت و دقت توزین 50 گرم می باشد و جهت توزین تمام سنین طراحی شده است ، امکان محاسبه قد در صورت ارتباط با قد سنج ، محاسبه وزن و محاسبه ی bmi و ارسال پرینت اطلاعات ، دستگاه را برای تنظیم رژیم غذایی و بررسی شرایط بیمار ایده ال می نماید ، ترازو سکا دارای 24 ماه گارانتی می باشد .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 703
ظرفیت : 250 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول پزشکی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 31,563,675 (تومان)

ترازوی الکترونیکی قد و وزن سکا مدل 755

ترازو الکترونیکی سکا جهت محاسبه قد ، وزن و bmi بدن طراحی شده است که دارای 160 کیلو گرم ظرفیت توزین با دقت 500 گرم می باشد که با محاسبه ی وزن و قد ، bmi بدن را ارائه می نماید ، ترازو سکا ساخت آلمان بوده و دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد ، ترازو نیاز به ارتباط با باتری و برق ندارد .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 755
ظرفیت : 160 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول پزشکی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 21,500,000 (تومان)

ترازوی الکترونیکی قد و وزن سکا مدل 769

ترازو قد و وزن سکا مدل 769 ایده ال جهت توزین افراد در مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد ، ترازو سکا به عنوان ترازوی داروخانه ای نیز قابل استفاده می باشد ، ظرفیت توزین 200 کیلو گرم با دقت 100 گرم می باشد که علاوه بر محاسبه ی قد و وزن افراد ، محاسبه ی bmi را نیز انجام می نماید که به بهبود وضعیت فرد و تجویز رژیم درمانی کمک می نماید ، ترازو سکا دارای 24 ماه گارانتی است .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 769
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول پزشکی
گارانتی : 24 ماه

ترازوی عقربه ای قدسنج سکا مدل 786

ترازو سکا داروخانه ای مدل عقربه ای مناسب جهت توزین وزن افراد و محاسبه ی قد می باشد ، ترازوی سکا کاربردی مالی نداشته و در مراکز درمانی به عنوان وسیله ای جهت سنجش سلامت به کار می رود البته در باشگاه ها نیز قابل استفاده می باشد ، ظرفیت توزین 150 کیلو گرم با دقت 500 گرم بدون نیاز به برق و باتری است ، دیجی اسکال دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 786
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی
گارانتی : 24 ماه

ترازو آشپزخانه سکا مدل 852

ترازوی آشپزخانه سکا مدل 852 به صورت کاسه ای با امکان جدا سازی و شست شوی آسان کاسه ی توزین ساخت کشور آلمان می باشد ، ظرفیت توزین ترازو آشپزخانه معادل 3 کیلو گرم با دقت 1 گرم است ، تغذیه توسط باتری بوده و ترازو سکا دارای 12 ماه گارانتی می باشد .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 852
ظرفیت : 3 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی نوزاد
گارانتی : 24 ماه

ترازو کودک سکا مدل 725

ترازوی سکا محصولی از کشور آلمان می باشد ، سکا در مدل 725 دستگاه با اسلایدر قپانی طراحی نموده است که قادر به توزین 16 کیلو گرم ظرفیت با دقت 5 گرم می باشد ، ترازو سکا مدل 725 در مراکز درمانی جهت توزین نوزادان مورد استفاده قرار می گیرد و دارای 24 ماه گارانتی می باشد .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 725
ظرفیت : 16 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی نوزاد
گارانتی : 24 ماه

ترازوی نوزاد سکا مدل 334

ترازو نوزادی سکا مدل 334 در گروه ترازوی پزشکی سکا قرار دارد که در مطب پزشکان جهت توزین افقی نوزادان به کار می رود و قادر به توزین وزن خالص نوازد می باشد ، ظرفیت توزین برابر با 20 کیلو گرم و دقت 5 گرم است ، دیجی اسکال عامل فروش ترازوی سکا گارانتی دستگاه را 12 ماه تعیین می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 374
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی نوزاد
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 18,525,000 (تومان)

ترازو الکترونیکی نوزاد سکا مدل 354

ترازوی نوزاد سکا مدل 354 دارای ظرفیت 20 کیلو گرم با دقت 10 تا 10 کیلو گرم و 20 گرم تا 20 کیلو گرم محصولی از سکا آلمان با 12 ماه گارانتی می باشد که ایده ال جهت توزین نوزادان در مراکز درمانی است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو سکا دستگاه را با 12 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 354
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی نوزاد
گارانتی : 12 ماه

ترازو آویزی عقربه ای اطفال سکا مدل 310

ترازو سکا مدل آویز عقربه ای جهت توزین اطفال و نوزادان در مراکز درمانی می باشد ، ترازو آویز سکا ساخت آلمان با رعایت استاندار های توزین بوده و دارای ظرفیت 25 کیلو گرم با دقت توزین 25 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو سکا دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 310
ظرفیت : 25 کیلو گرم
دقت در توزین : 25 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی نوزاد
گارانتی : 12 ماه

ترازو اطفال سکا مدل 374

ترازو سکا مدل نوزادی 372 ساخت کشور آلمان ایده ال جهت توزن نوزادان به افقی می باشد که علاوه بر توزین در قسمت بدنه خط کش اندازه گیری قد نوزاد را نیز دارد ، بدنه ی ترازو بسیار مقاوم بوده و قابل استفاده در مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو سکا دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 374
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی نوزاد
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 25,719,000 (تومان)

ترازو پزشکی کفی سکا مدل 807

ترازو پزشکی کفی سکا مدل 807 دارای ظرفیت توزین 150 کیلو گرم با دقت 1000 گرم می باشد که ساخت کشور آلمان با بکار گیری برترین تکنولوژی و تداوم کیفیت است ، ترازو سکا با چهار چوپ ABS فشرده ی مقاوم دارای مقاومت بالایی در برابر فشار و اضافه بار دارد و علاوه بر این محافظ لودسل ترازو می باشد ، ترازوی سکا دارای 12 ماه گارانتی می باشد که توسط دیجی اسکال ارائه می گردد .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 876
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 کیلو گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی - باشگاهی - پزشکی
گارانتی : 12 ماه گارانتی
قیمت : 3,924,000 (تومان)

ترازوی سکا مدل کفی 876

ترازو سکا کفی مدل 876 در گروه ترازوی زیر پایی قرار گرفته است که در منازل و مطب پزشکان مورد استفاده نمود ، طراحی دستگاه سکا مدل 876 جهت استفاده ی سیار با کم ترین وزن صورت پذیرفته است ، ظرفیت توزین ترازو 250 کیلو گرم با دقت 100 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندکی فروش ترازو سکا دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
مدل : Seca 876
ظرفیت : 250 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی - باشگاهی
گارانتی : 24 ماه

ترازو کفی الکترونیکی سکا مدل 803

ترازو کفی دیجیتال سکا دارای سطح پلاستیکی و نمایشگر واضح lcd می باشد ، استفاده و تغذیه ی ترازو سکا توسط باتری می باشد که در قسمت زیرین نمایشگر قرار گرفته است و قابل استفاده در منازل و مطب پزشکان می باشد ، دیجی اسکال ترازو سکا را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 803
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی - باشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 3,761,000 (تومان)

ترازو دیجیتال کفی سکا مدل 813

ترازو دیجیتالی سکا مدل کفی 813 محصولی از کشور آلمان کمپانی seca با رعایت استاندارد های توزین پزشکی می باشد ، ترازو سکا در تولید ترازوی پزشکی فعالیت دارد که با سلامت افراد در تماس است ، ظرفیت توزین مدل 813 برابر با 200 کیلو گرم و دقت 100 گرم ایده ال جهت استفاده در منازل و مطب پزشکان می باشد ، دیجی اسکال ترازو را با 24 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 813
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی - باشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 5,150,250 (تومان)

ترازو کفی سکا مدل 750

ترازو سکا مدل 750 ساخت کشور آلمان با رعایت استاندارد های پزشکی توزین مناسب جهت سنجش سلامت افراد می باشد ، ترازو سکا قابل استفاده در منازل ، مطب پزشکان و باشگاه ها می باشد ، نمایشگر ترازوی دیجیتال به صورت عقربه ای می باشد که از فاصله ی دور نیز قابل رویت می باشد ، دیجی اسکال ترازوی سکا دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 750
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 کیلو گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی - باشگاهی
گارانتی : 24 ماه

ترازو عقربه ای کقی سکا مدل 760

ترازو عقربه ای سکا مدل 760 دارای بدنه و ساختار شکیل و نیرومند می باشد و قابل استفاده در مراکز درمانی و منازل میباشد ، ظرفیت توزین ترازو 150 کیلو گرم با دقت 1 کیلو گرم می باشد که وزن در نمایشگر عقربه ای دستگاه قابل مشاهده است ، دیجی اسکال ترازو سکا دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 760
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 کیلو گرم
نوع کاربری : ترازوی خانگی - باشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 4,580,000 (تومان)
6 / 10
از 1646 کاربر