سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو چینی

ترازو چینی در سه گروه ترازوی فروشگاهی ، ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی گرمی در حال تولید ترازو است ، ترازوی چینی دارای کیفیت های گوناگونی بوده که بیشتر با عنوان ترازوی دیجیتال با کیفیت پایین شناخته شده است اما ترازوی چینی دارای کیفیت های متفاوتی است .

ترازو چینی مدل کمری کاملا ساخت چین می باشد و این مدل ترازو نسبت به تمام مدل های ترازو چینی دارای کیفیت و عمر بالاتری است و باتری ترازو نیز قادر به ذخیره ی برق تا 36 ساعت به صورت مداوم می باشد و بهترین ترازو در گروه ترازوی چینی می باشد .

دیجی اسکال مرکز فروش و خدمات پس از فروش ترازوی دیجیتال می باشد و با ارائه تمام ترازو دیجیتالی موجود در بازار و قید مشخصات فنی و قابلیت های ترازو توانسته معتبر ترین و مستند ترین مرکز جهت خرید ترازو و تعمیر ترازوی دیجیتال باشد .

جهت اطلاع از قیمت ترازو با مراجعه به صفحه ی هر محصول از قیمت ترازوی دیجیتالی در تمام مدل ها آگاه می گردید و انتخاب ترازو ساده تر می گردد .

همان‌گونه که اشاره شد انواع ترازوی دیجیتال چینی که در این سایت فروشگاهی موجود است را می‌توان در سه گروه ترازوی فروشگاهی چینی و ترازوی آزمایشگاهی چینی و ترازوی گرمی چینی دسته‌بندی کرد. ترازو کمری از گروه ترازوی فروشگاهی چینی است و ترازوی MH از دسته ترازوی آزمایشگاهی چینی و ترازوی گرمی چینی است. بسیاری از انواع ترازوی آزمایشگاهی AND ژاپنی نیز در چین ساخته می‌شوند. مسئله دیگری که هر خریدار ترازوی دیجیتال با آن رو‌به‌روست، تعمیر آن است، و تعمیر ترازوی چینی را نیز باید به دست افراد باتجربه بسپارید. ما در فروشگاه اسکیل این کار را نیز به دست افراد دوره‌دیده و کارآزموده برای شما انجام خواهیم داد.

خرید ترازو چینی می‌تواند از هر کدام از انواع گفته شده باشد. اگر شما در جست‌وجوی ترازوی فروشگاهی چینی هستید، خرید ترازوی دیجیتال چینی کمری قابلیت‌های بسیار خوبی را در اختیار شما می‌گذارد. اگر خرید ترازوی دیجیتال چینی ستون‌دار مدنظر شماست، ترازوهای ستون‌دار یا علمک‌دار کمری را می‌توانید سفارش دهید، و اگر هم ترازوی بدون ستون مدنظر شماست، خرید ترازو چینی کمری بدون ستون را در برنامه خود قرار دهید. خرید ترازو چینی آزمایشگاهی یا ترازوی گرمی چینی هم با قیمتی که پایین‌تر از بسیاری دیگر از برندهاست، می‌تواند نیازهای آزمایشگاهی و تجاری شما را برطرف سازد. تماس با ما و مشورت با کارشناسان ما نیز می‌تواند یاری دهنده شما در انتخاب و خرید ترازوی دیجیتال چینی باشد.

فروش ترازو چینی با قابلیت‌های مختلف فروشگاهی و آزمایشگاهی و گرمی، نیازهای شما را در کار و پیشه‌تان به خوبی برآورده می‌سازد. فروش ترازوی چینی فروشگاهی کمری توانایی‌های گوناگونی مانند شمارش قطعه، اتصال به رایانه و چاپگر، ارتباط با بارکد خوان و بسیاری دیگر از قابلیت‌ها را در اختیار شما می‌گذارد. فروش ترازو چینی فروشگاهی بدون ستون کمری هم که دارای قابلیت شمارش قطعه هستند، می‌توانند نقش ترازوی صنعتی را برای کارگاه و کارخانه شما بازی کنند و در بسته‌بندی کالاهای مختلف استفاده شوند. خرید و فروش ترازو چینی آزمایشگاهی و گرمی نیز در فروشگاه اسکیل انجام می‌شود و فروش ترازوی چینی گرمی در چند مدل مختلف و با توانایی‌های متفاوت می‌تواند نیازهای تجاری و آزمایشگاهی کاربران آنها را به خوبی برآورده سازد. تعمیر ترازوی چینی را هم در کنار خرید و فروش ترازوی دیجیتال چینی از ما بخواهید.

قیمت ترازو چینی به نسبت قیمت بسیاری دیگر از انواع ترازو پایین‌تر است و می‌توان گفت یکی از برتری‌های خرید ترازو چینی ، قیمت مناسب آن است. قیمت ترازوی دیجیتال چینی یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها در خرید و فروش ترازوی دیجیتال چینی از سوی افراد مختلف است. برای آگاهی از قیمت ترازو چینی ابتدا نوع و مدل ترازوی دلخواهتان را مشخص کنید و پس از خواندن ویژگی‌های آن، به قیمت ترازوی دیجیتال چینی نیز دقت کنید. اگر با توجه به نوسان قیمت‌ها، قیمت ترازوی چینی گرمی یا فروشگاهی مدنظر شما در سایت ما مشخص نشده بود، با ما تماس بگیرید تا در کنار آگاهی یافتن از قیمت ترازو چینی از دیگر قابلیت‌های آن هم باخبر شوید.

ترازوی چینی ارزان را در بین هر کدام از انواع ترازوی دیجیتال چینی می‌توانید پیدا کنید. اصولا قیمت ترازوی دیجیتال چینی از قیمت ترازو در بسیاری دیگر از برندها ارزان‌تر است و اگر شما به دنبال ترازوی چینی ارزان قیمت هستید، به راحتی می‌توانید آن را در بین دسته‌بندی متناسب نیازتان پیدا کنید و ترازوی چینی ارزان را خریداری کنید. اگر در هر مرحله از خرید، نیازی به مشاوره و گفت‌و‌گو با همکاران ما داشتید، با ما تماس بگیرید تا ما نیز شما را در انتخاب بهترین ترازوی چینی دلخواه شما همراهی کنیم.

ترازوی دیجیتال گرمی MH

ترازوی دیجیتال گرمی MH با توزین بسیار دقیق و سرعت بالا در پایدار نمودن وزن دارای ظرفیت 6 کیلو گرم بوده و دقت در خطا برابر با 0.1 گرم است و می تواند هر گرم مواد را در معادله ی تقسیم بر 10 محاسبه و تشخیص دهد ، ترازوی گرمی دارای نمایشگر واضح با پشت زمینه بوده و در تمامی محیط ها قابل استفاده است ، ترازو سبک و قابل حمل است و دارای 6 ماه گارانتی تعمیرات ترازو توسط دیجی اسکال است .

مشخصات کلی
برند : MH
مدل : MH555
ظرفیت : 6 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی و صنعتی
گارانتی : 6 ماه گارانتی
قیمت : 895,000 (تومان)

ترازو چینی کمری

ترازو چینی کمری ، دارای دقت بسیار مناسب 2 گرم در ظرفیت 40 کیلو گرم می باشد ، استفاده مداوم از ترازو بدون برق به مدت 24 ساعت از ویژگی های شاخص دستگاه می باشد ، در زمان خرید ترازو یکی از نکته های اساسی می باشد ، استفاده از این ترازو برای بسته بندی بسیار مناسب می باشد .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMARY
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
قیمت : 890,000 (تومان)

ترازوی چینی کمری بدنه سبز 40 کیلو گرم

ترازوی چینی کمری بدنه سبز 40 کیلو گرم محصولی از کشور چین بوده که دارای ساختار نیمه صنعتی و زیره ی آهنی است ، سینی توزین ترازو استیل بوده و مقداری لبه ی کوتاه دور تا دور سینی را تشکیل داده است ، ظرفیت توزین ترازوی فروشگاهی برابر با 40 کیلو گرم بوده که با دقت توزین فوق العاده ی 1 گرم توزین می نماید و با توجه به قابلیت ها و عمر دستگاه قیمت ترازو بسیار مناسب است و ترازو ارزان قیمت تعین شده است ، خرید ترازو چینی کمری به فروشگاه ها ، رستوران ها توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی کمری چین دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAMARY
مدل : CAMARY SCALE 40 KG
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 990,000 (تومان)
6 / 10
از 1646 کاربر