سبد خرید 0
مدل ها
محصولات پر فروش
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول فروشگاهی در واقع ترازو با ظرفیت بالا همراه با کفه ی توزین بزرگ است ، باسکول جهت توزین کالا ها با حجم زیاد یا ظرفیت بالا مناسب می باشد که در سه حالت باسکول ثابت ، دیواری و متحرک در محیط قابل اجرا است .

باسکول فروشگاهی بر حسب ظرفیت و ابعاد کفه ی توزین دارای دقت های مختلفی می باشد و بر اساس نوع استفاده دارای تنوع مدلی و جنس بدنه می باشد ، برای نمونه استفاده از باسکول دیجیتال در محیطی که خیس بوده یا رطوبت بالا وجود دارد نیاز به استیل بودن دستگاه دارد و اگر باسکول از جنس فلز ، آهن باشد در محیط ذکر شده آسیب دیده و به سرعت زنگ می زند و ممکن است با زنگ زدن بدنه ی باسکول ، لودسل که وظیفه ی توزین را دارد دچار اختلال گشته و وزن محاسبه شده با باسکول دیجیتالی اشتباه صورت پذیرد .

اگر باسکولانتخاب شده در محیط مرطوب استفاده می گردد و از جنس استیل نمی باشد با خرید یا ساخت گاری باسکول این اتفاق تا حدودی قابل کنترل می باشد زیرا باسکول با زمین فاصله داشته و کمتر آسیب می بیند . باید توجه داشت که هر باسکولی در اثر استفاده بسیار و بودن در محیط نامناسب، نیاز به تعمیر پیدا می‌کند و تعمیر باسکول فروشگاهی هم باید به دست افراد ورزیده و توانا و با آگاهی کافی صورت بگیرد.

انواع باسکول فروشگاهی را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد که یکی باسکول فروشگاهی مکانیکی و دیگری باسکول فروشگاهی دیجیتال است. نام دیگر باسکول فروشگاهی مکانیکی، باسکول سنگی یا قپان است و امروزه کمتر ساخته می‌شود و متقاضی کمتری نیز دارد، اما استفاده از آن در مناطق دور از شهر و دور از دسترسی به برق رواج دارد. معمولا انواع باسکول فروشگاهی دیجیتال ظرفیت توزینی تا 500 کیلوگرم دارند. سینی و نمایشگر هر باسکول فروشگاهی دیجیتال قسمت‌های اصلی تشکیل دهنده آن هستند، و یکی از ویژگی‌هایی که مشخص کننده فروشگاهی بودن باسکول است، مبلغ‌دار بودن نمایشگر باسکول است. انواع باسکول فروشگاهی دیجیتال را از نظر ساختاری می‌توان به سه گروه باسکول فروشگاهی ثابت و باسکول فروشگاهی متحرک و باسکول فروشگاهی دیواری دسته‌بندی کرد.  باسکول فروشگاهی ثابت دارای علمک یا ستونی است که به سینی باسکول چسبیده است؛ علمک یا ستون باسکول فروشگاهی متحرک از بدنه آن جداست و می‌توان آن را جابه‌جا کرد؛ و باسکول فروشگاهی دیواری بدون ستون است و نمایشگر آن به دیوار نصب می‌شود. برخی از انواع باسکول فروشگاهی دارای چرخ هستند که به آنها باسکول میدانی گفته می‌شود. سینی و بدنه انواع باسکول فروشگاهی فلزی است و نمایشگر آنها از نوع LCD و یا LED است.

خرید باسکول فروشگاهی

خرید باسکول فروشگاهی مناسب هر مرکز خریدوفروشی است که به ظرفیتی درحدود 500 کیلوگرم نیاز داشته باشد. دقت داشته باشید برای خرید باسکول فروشگاهی ابتدا مشخص نمایید باسکول فروشگاهی ثابت بیشتر مورد نیاز شماست، یا باسکول فروشگاهی متحرک و باسکول فروشگاهی دیواری ؛ و اینکه آیا سینی باسکول گارددار بهتر می‌تواند برای شما کارایی داشته باشد، یا سینی بدون گارد هم همان کار را برای شما انجام می‌دهد و شاید خرید باسکول فروشگاهی گارددار یا نرده‌دار کار شما را در وزن کردن کالاها آسان‌تر سازد. همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که پیش از خرید باسکول فروشگاهی مورد نیاز خود می‌توانید با مشاوران ما در فروشگاه اسکیل گفت‌وگو کنید تا بهترین انتخاب را از نظر کارایی و قیمت داشته باشید. تعمیر باسکول فروشگاهی نیز موضوع دیگری است که پرداختن به آن مهم است و بهتر است آن را به کارشناسان دوره‌دیده و کارآزموده ما بسپارید.

فروش باسکول فروشگاهی

فروش باسکول فروشگاهی در انواع مختلف و با قابلیت‌های متفاوت در وب‌سایت فروشگاهی اسکیل انجام می‌گیرد. از انواع باسکول فروشگاهی ثابت و متحرک و دیواری که بگذریم، گاهی خریدوفروش باسکول فروشگاهی با توجه به تعداد حسگر به کار رفته در آن صورت می‌گیرد. بیشتر انواع باسکول فروشگاهی دارای یک حسگر وزن هستند که در وسط سینی توزین آنها به‌ کار رفته، اما برخی از انواع باسکول فروشگاهی نیز از چهار حسگر در چهار طرف سینی توزین بهره برده‌اند. استفاده از چهار حسگر یا لودسل، حساسیت باسکول را در نشان دادن وزن بیشتر می‌کند و کالا را در هر قسمتی از سینی باسکول که بگذاریم، وزن را به سرعت و با دقت نشان می‌دهد. فروش باسکول فروشگاهی تک لودسل و چهار لودسل هم در فروشگاه اسکیل انجام می‌شود که در زمان خرید به این نکته هم دقت نمایید. علاوه بر آن خریدوفروش باسکول فروشگاهی چاپگردار یا بارکد خوان یا دارای توانائی‌های مختلفی مثل اتصال به رایانه و چاپگر خارجی و صندوق پول هم از گزینه‌های انتخابی دیگر به شمار می‌روند. برای تعمیر باسکول فروشگاهی خود نیز، در صورت نیاز می‌توانید به ما مراجعه کنید.

قیمت باسکول فروشگاهی

قیمت باسکول فروشگاهی با توجه به گوناگونی باسکول فروشگاهی کاملا متفاوت است. نام برند یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت باسکول فروشگاهی است. داشتن یا نداشتن چاپگر نیز یکی دیگر از موارد موثر در تعیین قیمت باسکول فروشگاهی است. نوع نمایشگر هم از مسائل موثر در قیمت باسکول فروشگاهی است و معمولا از برندی مشابه، قیمت باسکول فروشگاهی با نمایشگر LED بالاتر از قیمت باسکول فروشگاهی با نمایشگر LCD است. قابلیت‌های مختلف دیگری مثل اتصال به رایانه و صندوق پول و بارکدخوان، و حتی جنس بدنه و سینی آن نیز در مشخص شدن قیمت باسکول فروشگاهی تاثیرگذارند.

باسکول فروشگاهی ارزان

باسکول فروشگاهی ارزان و با کیفیت را هم می‌توان در بین انواع باسکول فروشگاهی یافت. بعضی از برندهای تولید کننده باسکول فروشگاهی دارای معروفیت کمتری هستند و قیمت باسکول فروشگاهی ساخته آنها نیز پائین‌تر از دیگر باسکول‌های فروشگاهی است، اما دارای کیفیت خوبی هستند و می‌توان گفت در بین آنها باسکول فروشگاهی ارزان و با کیفیت را می‌توانید پیدا کنید. چنانچه در انتخاب و خرید باسکول فروشگاهی ارزان و با کیفیت نیاز به مشورت داشتید، کارشناسان فروش ما آماده پاسخ‌گویی به شما هستند. مطمئنا این نکته را در نظر دارید که ارزان بودن تنها، ملاک خوبی برای انتخاب و خرید باسکول فروشگاهی نیست.

باسکول کمری 150 کیلویی تاشو گارد دار

باسکول کمری 150 کیلویی تاشو گارد دار شامل باسکول دیجیتالی با ظرفیت 150 کیلوگرم با دقت 10 الی 100 گرم می باشد که دقت توزین به خواست کاربر قابل تغییر می باشد ، خرید باسکول کمری تاشو 150 کیلویی با توجه به ابعاد 30 × 40 سانتی متر به کارگاه ها و فروشگاه هایی که حجم پایینی از کار را داشته و یا کار متوسطی دارند و قصد توزین کالا هایی با ابعاد کوچک را دارند توصیه میگردد ، امکان جا به جایی آسان باسکول به دلیل ابعاد مناسب و ایده ال و گارد و علمک تاشو می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول کمری دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نایید .

مشخصات کلی
برند : باسکول کمری
مدل : CAMERY 150KG
ظرفیت : 150 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 الی 100 گرم قابل تنظیم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 1,690,000 (تومان)

باسکول تاشو 300 کیلویی کمری گارد دار

باسکول تاشو 300 کیلویی کمری گارد دار دارای ظرفیت 300 کیلو گرم با دقت توزین 50 الی 100 گرم می باشد ، دقت باسکول توسط کاربر قابل تنظیم بوده و می توان دقت باسکول دیجیتال را به شرایط دلخواه تغییر داد ، باسکول فروشگاهی معرفی شده به صورت تاشو و گارد دار است که هم گارد و هم علمک به صورت تاشو موجب جمع شدن باسکول می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات باسکول در مدت گارانتی به صورت رایگان صورت می گیرد .

مشخصات کلی
برند : باسکول کمری
مدل : CAMERY 300KG
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 الی 100 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 1,890,000 (تومان)

باسکول چینی کمری 150 کیلو گرم

باسکول چینی کمری 150 کیلو گرم در گروه باسکول فروشگاهی با ساختار نیمه صنعتی قرار گرفته است ، بدنه ی باسکول از آهن گالوانیزه پوشیده شده است و برای استفاده در محیط های فروشگاهی توصیه می گردد ، باسکول کمری دارای ابعاد کوچک و حالت تاشوندگی دارد که می توان علمک را روی سینی توزین جمع کرد و استفاده ی پرتابل از باسکول دیجیتال فراهم است ، باسکول با باتری و برق تغذیه می شود و دارای شارژر داخلی بوده و به راحتی قابل جا به جایی است ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول کمری دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAMARY SCALE
مدل : CAMARY SCALE 150 KG
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 1,590,000 (تومان)

باسکول کمری چین 300 کیلو گرم

باسکول کمری چین 300 کیلو گرم با بدنه ی گالوانیزه و سینی توزین تخت به باسکول تاشو معروف می باشد ، ظرفیت توزین باسکول 300 کیلو گرم با دقت 50 گرم است و با برق و باتری قابل استفاده است ، ابعاد سینی توزین برابر با 50 × 40 سانتی متر بوده و به صورت پرتابل قابل استفاده است و برای استفاده در پشت وانت به صورت سیار یا استفاده ی بیرون بر ایده ال می باشد ، قیمت باسکول همانطور که ذکر شده است مناسب بوده و از عهده ی کار های نیمه صنعتی و فروشگاهی به خوبی بر می اید و ساخت کشور چین است ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول تاشو چینی دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAMARY SCALE
مدل : CAMARY SCALE 300 KG
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 1,790,000 (تومان)

باسکول 150 کیلوگرم مدل TCS

باسکول 150 کیلوگرم مدل TCS دارای ظرفیت 150 کیلوگرم با دقت توزین 10 الی 20 گرم می باشد که دارای بدنه ی نیمه صنعتی و مقاوم است ، علمک و گارد توزین که تکیه گاه کالا می باشد به صورت تاشو می باشد به راحتی بر روی باسکول دیجیتال تاشو شده و جمع می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول دیجیتال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و خرید باسکول را به مراکزی توصیه می نماید که حجم کاری پایینی داشته و بیشتر به کارگاه های تولیدی کوچک و نیز فروشگاه ها توصیه می شود .

مشخصات کلی
برند : باسکول TCS
مدل : TCS 150KG
ظرفیت : 150 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 الی 100 گرم قابل تنظیم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 1,980,000 (تومان)

باسکول 300 کیلویی مدل TCS

باسکول 300 کیلویی مدل TCS با ظاهری نیمه صنعتی طراحی شده است و علمک باسکول به صورت تاشو بوده و گارد که قسمت تکیه گاه کالا می باشد با علمک نیز تا می شود ، تاشو بودن باسکول به کم جا شدن دستگاه کمک می نماید ، ظرفیت باسکول 300 کیلوگرم با دقت 50 الی 100 گرم میباشد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول ، گارانتی دستگاه را به مدت 12 ماه تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : باسکول TCS
مدل : TCS 300KG
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 الی 100 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 1,980,000 (تومان)

باسکول فروشگاهی محک 200 کیلو گرم

باسکول محک مدل 13000 ظرفیت 200 کیلو گرم با امکان اتصال به کامپیوتر نیاز کاربران خود را فراهم نموده و کاربر به راحتی انتقال اطلاعات از باسکول به کامپیوتر را به انجام می رساند ، از سویی نیز باسکول قابلیت قطعه شمار داشته و امکان شمارش قطعات و جمع چندین قلم را به سهولت انحام می دهد ، digi scale این محصول را ویژه ی فروشگاه می داند .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 13000 - 200KG
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 9,800,000 (تومان)

باسکول 200 کیلویی محک استیل مدل 13000

باسکول 200 کیلویی محک استیل مدل 13000 با دقت 10 گرم دارای 200 کیلو گرم ظرفیت است که در ابعاد 50 × 50 سانتیمتر طراحی شده است ، باسکول محک قابلیت اتصال به پرینتر و کامپیوتر را داشته و برای اتصال به کامپیوتر نیز به کابل و سی دی نرم افزار دارد که به راحتی از نمایندگی باسکول محک قابل تهیه می باشد ، سینی توزین دستگاه استیل و قابل شست شو می باشد و در محیط های مرطوب قابل استفاده است ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول محک دستگاه را به مدت 25 ماه گارانتی می نماید و تعمیر باسکول محک تنها توسط تعمیرکاران حرفه ای محک صورت می پذیرد .

مشخصات کلی
برند : باسکول محک
مدل : SCALE MDS 13000S
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 10,850,000 (تومان)

باسکول فروشگاهی محک 300 کیلو گرم

باسکول دیجیتال محک مدل 13000 دارای دقت 20 گرم در وزن کشی مواد با ظرفیت 300 کیلو گرم می باشد که در تمام مدت وزن کشی دقت خود را حفظ می نماید ، دیجی اسکال باسکول محک را در گروه بهترین باسکول فروشگاهی معرفی نموده و کیفیت کار و عمر دستگاه را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 13000 - 300KG
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 11,350,000 (تومان)

باسکول فروشگاهی محک 500 کیلو گرم

باسکول محک مدل 13000 در ظرفیت 500 کیلو گرم دارای ابعاد 70 × 70 سانتی متر می باشد که در این صفحه ی پهن و بزرگ دقت 50 گرم را حفظ نموده و تا انتهای توزین و پایان 500 کیلو گرم به صورت مدام دقت را رعایت می نماید ، باسکول دیجیتال محک دارای نمایشگر led واضح با قابلیت تنظیم نور می باشد ، digi scale گارانتی محصول را 24 ماه معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 13000 - 500KG
ظرفیت : 500 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 12,400,000 (تومان)

باسکول دیواری محک 200 کیلو گرم

باسکول دیواری محک مدل 13000 قابل استفاده در فروشگاه هایی با محدودیت فضا و کارگاه های صنعتی می باشد ، نمایشگر بر روی اندیکاتور آماده برای اتصال به دیوار یا قرار گرفتن بر روی میز می باشد و سینی نیز بر روی زمین ، میز یا چهار پایه قرار گرفته و کابل انتقال اطلاعات نیز توسط لوله خرطومی محافظت می گردد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 13000 - 200KG
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 9,800,000 (تومان)

باسکول دیواری محک 300 کیلو گرم

باسکول محک در مدل دیواری به صورت نمایشگر متحرک بوده و استفاده از باسکول به راحتی امکان پذیر می باشد ، در پک خرید باسکول ، دفترچه راهنمای نصب باسکول نیز موجود می باشد و دیجی اسکال دستگاه معرفی شده را به مدت 25 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 13000 - 300KG
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 11,350,000 (تومان)

باسکول دیجیتال دیواری محک 500 کیلو گرم

باسکول دیجیتال محک ساخت ایران با لودسل کره ای با برند cas می باشد ، کیفیت باسکول توسط این مرکز تایید شده است و دیجی اسکال نمایندگی باسکول محک دستگاه را به مدت 25 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش باسکول را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 13000 - 500KG
ظرفیت : 500 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 12,400,000 (تومان)

باسکول پند مدل دارا DW200

باسکول دارا DW200 محصولی از دارا الکترونیک است که عضو گروه صنعتی باسکول پند می باشد ، بدنه ی باسکول فلزی و ظرفیت توزین 200 کیلو گرم با دقت 20 گرم قابل استفاده در فروشگاه ها است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول پند دستگاه را 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند تک - دارا الکترونیک عضو گروه صنعتی پند
مدل : Dara dw200
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

باسکول پند مدل دارا DW400

باسکول پند مدل دارا DW400 محصولی از پند تک می باشد که عضو گروه صنعتی پند به شمار می رود ، ظرفیت توزین باسکول دیجیتال 400 کیلو گرم با دقت 50 گرم می باشد ، بدنه ی دستگاه مقاوم در برابر ضربه و فشار می باشد و قیمت باسکول بسیار مناسب تعیین شده است ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول پند دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند تک - دارا الکترونیک عضو گروه صنعتی پند
مدل : Dara dw400
ظرفیت : 400 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

باسکول پند دارا الکترونیک مدل DW600

باسکول دارا الکترونیک عضو گروه صنعتی پند ارائه دهنده ی محصول جدید معرفی شده می باشد ، باسکول DW600 دارای 600 کیلو گرم ظرفیت و دقت 100 گرم مناسب جهت توزین در فروشگاه ها می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول پند دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند تک - دارا الکترونیک عضو گروه صنعتی پند
مدل : Dara dw600
ظرفیت : 600 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتال پند 150 کیلو گرم

باسکول فروشگاهی پند مقاوم ترین باسکول دیجیتال شناخته شده است که در سنگین ترین کارها و کارخانه های کاملا صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، مقاومت بدنه ی باسکول پند قابل قیاس با هیچ باسکول دیجیتالی نبوده و در این صنعت ، پند حرف اول را می زند و دیجی اسکال پیشنهاد ویژه ی خود را باسکول پند معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9000 - 150KG
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 25 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 11,100,000 (تومان)

باسکول دیجیتالی پند 300 کیلو گرم

باسکول فروشگاهی پند با ظرفیت 300 کیلو گرم به همراه گارد توزین پیشنهاد دیجی اسکال برای استفاده در فروشگاه ها می باشد و می توان این دستگاه را در محیط صنعتی نیز به کار برد اما کاربری باسکول فروشگاهی می باشد ، مزیت ویژه ی محصول ، نمایشگر دو طرفه است که در زمان خرید باسکول یکی از آیتم های خرید است .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9000 - 300KG
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 12,200,000 (تومان)

باسکول پند فروشگاهی 500 کیلو گرم

باسکول پند دیجیتال با بدنه ی مقاوم سالهای زیادی ست که در اکثر اصناف مورد استفاده قرار می گیرد ، جنس بدنه ی باسکول پوشیده شده از رنگ پادرکوت مقاوم که تاثیر آب و هوایی محیط را کاهش می دهد ، digi scale دستگاه را به مدت 14 ماه گارانتی نموده و کیفیت باسکول را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9000 - 500KG
ظرفیت : 500 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 13,000,000 (تومان)

باسکول پند دیواری 300 کیلو گرم

باسکول پند مدل دیواری ساخت ایران و دارای 14 ماه گارانتی تعمیرات باسکول است ، ظرفیت دستگاه 300 کیلوگرم همراه با دقت 50 گرم در تمام مدت توزین می باشد ، دیجی اسکال به عنوان نمایندگی خدمات پس از خرید باسکول پند کیفیت و مقاومت قطعات باسکول را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9000 - 300KG
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 12,200,000 (تومان)

باسکول دیواری پند 500 کیلو گرم

باسکول پند ساخت ایران می باشد که در چندین سال اخیر عنوان بهترین باسکول صنعتی را به خود اختصاص داده است ، کیفیت و مقاومت بدنه ی دستگاه قابل قیاس با نمونه های دیگر نیست و دیجی اسکال ، باسکول را 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات تعمیر باسکول را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9000 - 500KG
ظرفیت : 500 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 13,000,000 (تومان)

باسکولت دیجیتال بی نظیر 60 کیلو گرم

باسکولت دیجیتال در واقع ترازوی دیجیتال است که به دلیل داشتن شرایط و ظاهر باسکول دیجیتال به باسکولت معرفی می گردد ، دستگاه دارای ظرفیت 60 کیلو گرم با دقت 5 گرم در توزین می باشد ، digi scale دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش باسکولت را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : bi nazir mb61 - 60 kg
ظرفیت : 60 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتال بی نظیر 150 کیلو گرم

باسکول 150 کیلویی بی نظیر مناسب جهت استفاده در فروشگاه می باشد و دارای ابعاد بسیار مناسبی جهت توزین مواد تا ظرفیت 150 کیلو گرم را دارد ، digi scale باسکول بی نظیر با گارانتی 12 ماه خدمات و 10 سال خدمات پس از فروش باسکول می باشد ، دقت باسکول در توزین 5 گرم می باشد .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : binazir mb150 - 150 kg
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتال بی نظیر 300 کیلو گرم

باسکول دیجیتال بی نظیر دارای قیمت بسیار مناسبی است و کیفیت توزین باسکول نیز استاندارد و مورد تایید دیجی اسکال است ، انتخاب باسکول 300 کیلو گرمی بی نظیر برای فروشگاه های کوچک با حجم کاری پایین توصیه می گردد ، گارانتی دستگاه 12 ماه است .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : binazir mb301 300kg
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

باسکول استیل دیجیتال بی نظیر 300 کیلو گرم

باسکول دیجیتال بی نظیر ساخت ایران با رعایت استاندارد معتبر توزین بوده و سالهای زیادی است که در صنعت باسکول در حال فعالیت می باشد ، بدنه ی باسکول پوشیده شده از استیل که برای محیط های مرطوب و استفاده در شیلات توصیه می گردد ، باسکول دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : binazir mb301S 300kg
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتال بی نظیر 600 کیلو گرم

باسکول 600 کیلویی بی نظیر با چرخ های پاترولی در گروه باسکول صنعتی قرار گرفته است اما در گروه فروشگاهی نیز از این باسکول استفاده می نمایند ، بدنه ی مقاوم و ظاهر کاربردی باسکول دیجیتال امکان جا به جایی آسان دستگاه را فراهم نموده است ، دیجی اسکال باسکول بی نظیر را به مدت 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : binazir mb601 600kg
ظرفیت : 600 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه

گاری چرخدار باسکول 300 کیلویی و 500 کیلویی محک

گاری باسکول محک برای محافظت بیشتر از بدنه ی باسکول در برابر زنگ زدگی و جا به جایی آسان بدون آسیب رساندن به دستگاه طراحی شده است ، باسکول دیجیتال محک با داشتن گاری چرخدار عمر طولانی تر خواهد داشت و دیجی اسکال در زمان خرید باسکول ، خرید گاری را برای سلامت باسکول پیشنهاد می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : گاری 300 و 500 کیلویی محک
ظرفیت : جهت باسکول 300 و 500 کیلویی
دقت در توزین : -
نوع کاربری : -
گارانتی : -

باسکول دیجیتال توزین صدر مدل 200

باسکول فروشگاهی توزین صدر با ظرفیت 200 کیلو گرم دارای دقت 20 گرم در توزین می باشد ، باسکول معرفی شده دارای بدنه ی صنعتی مقاوم در برابر ضربه و فشار یکی از بهترین دستگاه ها در صنعت باسکول دیجیتال شناخته شده است .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : GS200
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتالی توزین صدر مدل 300

باسکول توزین صدر یک باسکول فروشگاهی با مقاومت بالا در توزین می باشد که دارای دقت 50 گرم در توزین با ظرفیت 300 کیلو گرم است ، انتخاب باسکول دیجیتال معرفی شده برای فروشگاه ها و کارگاه های صنعتی پیشنهاد می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول توزین صدر دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : GS300
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

باسکول فروشگاهی توزین صدر مدل 600

باسکول دیجیتال توزین صدر با ظرفیت 600 کیلو گرم را در دو گروه باسکول فروشگاهی و باسکول صنعتی می تواند قرار گیرد زیرا به دلیل مقاومت باسکول در گروه صنعتی جای میگیرد و به دلیل دقت بالا در توزین و ابعاد مناسب در گروه فروشگاهی نیز قرار میگیرد ، باسکول دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : GS600
ظرفیت : 600 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

باسکول استیل 500 کیلویی نیکو مدل ESN501

باسکول استیل 500 کیلویی نیکو مدل ESN501 از آن باسکول هایی است که می توان به چشم فروشگاهی و صنعتی به آن نگاه کرد. باسکول استیل نیکو قادر است با دقت 100 گرم تا وزن 500 کیلوگرم را اندازه گیری کرد. باسکول نیکو نرده دار است و از باتری داخلی قابل شارژ و امکان اتصال به نمایشگرهای چاپگردار و ماشین حسابی نیز برخوردار است.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : ESN501
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
قیمت : 9,750,000 (تومان)

باسکول اعتماد 220 کیلوگرم مدل 3000HS

باسکول اعتماد 220 کیلوگرم مدل 3000HS نوع دیگری از باسکول مدل 3000S است. حتی اندازه سینی این دو مدل نیز برابر است. با این تفاوت که جهت قرار گیری سینی در باسکول استیل 3000HS تفاوت دارد. این مدل از باسکول اعتماد از قابلیت شمارش قطعه برخوردار است و به اعتبار این قابلیت و نمایشگر LED سه سطر می تواند علاوه بر استفاده نیمه صنعتی، استفاده فروشگاهی نیز داشته باشد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 3000HS
ظرفیت : 220 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول اعتماد 220 کیلویی مدل 3000S

باسکول اعتماد 220 کیلویی مدل 3000S را می توان باسکولت اعتماد نیز نامید. ظرفیت 220 کیلوگرم در کنار دقت 20 گرمی این مدل از باسکول اعتماد را مستعد استفاده در دو حوزه نیمه صنعتی و فروشگاهی کرده است. داشتن سینی استیل همراه با گارد و نمایشگر دیجیتالی LED که درون محفظه ای فلزی قرار دارد، از مشخصه هایی است که باسکول 220 کیلویی اعتماد مدل 3000S را تعریف می کند.

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 3000S
ظرفیت : 220 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول اعتماد نیم تنی مدل 501S

باسکول اعتماد نیم تنی مدل 501S باسکولی است که می تواند در حوزه متفاوت صنعتی و فروشگاهی به کار گرفته شود. این امر به واسطه داشتن نمایشگر LED سه سطری که می تواند قیمت را نیز نمایش دهد فراهم شده است. توانایی توزین تا وزن 500 کیلوگرم و با دقت 50 گرم نیز در تبدیل باسکول اعتماد به نمونه ای فروشگاهی و صنعتی دخیل بوده است. شمارش قطعه و داشتن گارد سینی را می توان از نکات قابل اشاره باسکول نیم تن اعتماد نامید. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 501S
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول قطعه شمار 100 کیلویی حداد ماهر

باسکول قطعه شمار 100 کیلویی حداد ماهر نوعی دیگر از باسکول های دیجیتال تولید شده توسط این شرکت می باشد که دارای نمایشگر قطعه شمار است که از ویژگی قابلیت ارتقاع نمایشگر به نمایشگر های هوشمند به درخواست خریدار برخوردار می باشد . ظرفیت اندازه گیری این باسکول 100 کیلو گرم با دقت توزین 5 گرم است . بدنه ی این باسکول فلزی و  دارای ابعاد 55×45 می باشد . مدت گارانتی محصول 15 ماه در نظر گرفته شده است .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : قطعه شمار
ظرفیت : 100 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول 100 کیلویی TCS

باسکول 100 کیلویی TCS دارای ظرفیت 99 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، باسکول دیجیتال قابل استفاده با برق و باتری پشتیبان است و دارای نمایشگر LED واضح چراغی می باشد ، قیمت باسکول بسیار مناسب بوده و به دلیل سایز مناسب به راحتی قابل جا به جایی بوده و به عنوان باسکول سیار نیز قابل استفاده است ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول TCS دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات باسکول دیجیتال را در مدت گارانتی به صورت رایگان انجام می نماید ، جهت خرید باسکول 100 کیلویی با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا در خرید باسکول دیجیتال مطابق با نیاز کار همراه شما باشند .

مشخصات کلی
برند : TCS
مدل : TCS 99
ظرفیت : 100 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی و صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتال 100 کیلو گرمی پیام توزین مدل TS100

باسکول دیجیتال 100 کیلو گرمی پیام توزین مدل TS100 نوعی باسکول دیجیتال صنعتی است که با ساختاری کاملا حرفه ای و مقاوم در بازار عرضه شده است . با سکول دارای بدنه ای کاملا فلزی و پوشیده از رنگ ضد خش می باشد و با دقت توزین 20 گرم کیفیت خود را دو چندان کرده است . دیجی اسکال نمایندگی پیام توزین باسکول دیجیتال صد کیلویی فوق را با گارانتی 14 ماهه و ضمانت یک ساله ی باطری ارائه می دهد .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 100
ظرفیت : 100 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 2,330,000 (تومان)

باسکول 100 کیلویی تاشو پیام توزین مدل TM100

باسکول 100 کیلویی تاشو پیام توزین مدل TM100 با دارا بوندن علمک تاشو بر مزیت های خود افزوده است . باسکول صنعتی مورد نظر فاقد گارانتی می باشد و از این رو با دیگر همتای خود یعنی مدل TS 100 تفاوت قیمت داشته و یک باسکول دیجیتالی ارزان قیمت به حساب می آید . دیجی اسکال نمایندگی پیام توزین باسکول را جهت استفاده در مصارف صنعتی مورد تایید می داند .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : مارال TM 100
ظرفیت : 100 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 2,380,000 (تومان)

باسکول صد کیلویی پیام توزین مدل TH100

باسکول صد کیلویی پیام توزین مدل TH100 از دسته باسکول های صنعتی تولید شده توسط شرکت معتبر و با سابقه ی پیام توزین است که با دقت توزین 20 گرم در بازار وجود دارد . طراحی و ساختار ظاهری باسکول با دیگر همتاهای خود متفاوت بوده و از این رو در گروه بهترین انتخاب های خرید باسکول 100 کیلویی قرار دارد . باسکول مورد نظر فاقد گارانتی و ضمانت باطری می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : همسان TH 100
ظرفیت : 100 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه

باسکول تاشو 100 کیلویی پیام توزین آریا

باسکول تاشو 100 کیلویی پیام توزین آریا با داشتن قفل ضد سرقت توانسته طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد .ساختار علمک در باسکول به صورت تاشو می باشد که جا به جایی و حمل و نقل باسکول را با سهولت همراه کرده است . نداشتن گارانتی و ضمانت باطری می تواند از معایب آن باشد که البته در قیمت باسکول تاثیر گذاشته و آن را به یک باسکول صنعتی ارزان تبدیل کرده است .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : آریا TA 100
ظرفیت : 100 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : فاقد گارانتی

باسکول 150 کیلو گرم پیام توزین مدل TS150

باسکول 150 کیلو گرم پیام توزین مدل TS150 یک باسکول دیجیتال صنعتی با قابلیت های بسیار می باشد که مورد استفاده ی بسیاری از صنایع قرار گرفته است . ساختار فلزی باسکول کیفیت و قدرت آن را چندین برابر کرد است . مجهز بودن به قفل ضد سرقت یکی از ویژگی های قابل توجه در باسکول است . دیجی اسکال نمایندگی فروش پیام توزین باسکول 150 کیلویی مورد نظر را با گارانتی 14 ماهه و ضمانت 1 ساله ی باطری ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : پیام توزین
مدل : TS 150
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 3,130,000 (تومان)

باسکول دیجیتال 300 کیلویی پیام توزین مدل TS 300

باسکول دیجیتال 300 کیلویی پیام توزین مدل TS 300 در زمینه ی صنعت کاربرد های بسیار مفید و فراوانی دارد . بدنه ی فلزی و پوشیده شده از رنگ ضد خش باسکول ابتدایی ترین چیزی است که در هنگام خرید باسکول دیجیتالی فوق به طور کامل خود نمایی می کند و حس کیفیت و قدرتمندی باسکول را به طور کامل انتقال می دهد . باسکول مورد نظر دارای مزایایی چون قفل ضد سرقت ، سایبان و... می باشد . دیجی اسکال نمایندگی فروش پیام توزین باسکول 300 کیلویی مدل ST300  را با داشتن 14 ماه گارانتی و یک سال ضمانت باطری ارائه می دهد .

 

 

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 300
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 4,360,000 (تومان)

باسکول 300 کیلویی صنعتی پیام توزین مدل TS 300H

باسکول 300 کیلویی صنعتی پیام توزین مدل TS 300H نیز مانند دیگر همتاهای خود از بدنه ای فلزی و پوشیده شده از رنگ ضد خش ساخته شده است . قدرت و استقامت از ویژگی های مهم باسکول پیام توزین می باشد که جزو معیار های مهم انتخاب در خرید باسکول است . مجهز بودن به قفل ضد سرقت نیز باسکول 300 کیلویی مدل TS 300 H را مورد توجه بسیاری قرار داده است . دیجی اسکال نمایندگی پیام توزین باسکول فوق را برای مصارف صنعتی و فروشگاهی مناسب می داند .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 300 H
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 4,940,000 (تومان)

باسکول 400 کیلویی پیام توزین مدل TS 400

باسکول 400 کیلویی پیام توزین مدل TS 400 باسکولی صنعتی است که با دارا بودن چرخ عمل جا به جایی و حمل را آسان تر کرده است . از این رو دامنه ی فعالیت خود را گسترده و طرفدارانش را در بازار افزایش داده است . بدنه ی فلزی و رنگ ضد خش در این مدل باسکول حرف را در خصوص قدرت واستقامت آن تمام می کند . دیجی اسکال نمایندگی فروش پیام توزین باسکول صنعتی 300 کیلویی پیام توزین را با 14 ماه گارانتی به علاوه ی یکسال ضمانت باطری عرضه کرده است .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 400
ظرفیت : 400 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 7,900,000 (تومان)

باسکول پیام توزین 500 کیلویی مدل TS 500

باسکول پیام توزین 500 کیلویی مدل TS 500 ساخت ایران و تولید دیگری از شرکت با سابقه و معتبر پیام توزین می باشد . باسکول با دارا بودن چرخ های عاج دار قابل استفاده در مکان های غیر مسقف است که کار برد آن را نسبت به دیگر همتاهای خود افزایش داده است . دقت توزین در این مدل باسکول پیام توزین 100 گرم می باشد . دیجی اسکال باسکول را 14 ماه گارانتی می کند .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 500
ظرفیت : 500 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 10,500,000 (تومان)

باسکول پیام توزین صنعتی 700 کیلویی مدل TS 700

باسکول پیام توزین صنعتی 700 کیلویی مدل TS 700 در گروه باسکول های صنعتی قرار می گیرد . ظرفیت توزین در باسکول فوق 700 کیلو گرم و دقت توزین آن 100 گرم است . ساختار باسکول کاملا فلزی است که با رنگ ضد خش پوشانده شده است . داشتن چرخ های عاج دار مزیت قابل توجه باسکول می باشد . دیجی اسکال باسکول را 14ماه گارانتی و باطری آن را به مدت 1 سال ضمانت می کند .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 700
ظرفیت : 700 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 11,200,000 (تومان)

باسکول 500 کیلویی اعتماد مدل 501-WI

باسکول 500 کیلویی اعتماد مدل 501-WI از دسته باسکول های نیم تنی اعتماد است که می تواند در زمینه فروشگاهی و صنعتی استفاده شود. این مدل از باسکول اعتماد با دقت 100 گرم و برخورداری از بدنه ای فلزی و نمایشگر LED و امکان محاسبه قیمت و شمارش قطعه می تواند مدلی ایدئال برای خرید باسکول باشد.

مشخصات کلی
برند : اعتماد
مدل : 501-WI
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
گارانتی : 1 سال

باسکول دیجیتال 300 کیلویی اعتماد مدل 301 S

باسکول دیجیتال 300 کیلویی اعتماد مدل 301 S جزء باسکول های سبک شرکت اعتماد به شمار می آید. از این مدل از باسکول اعتماد می توان استفاده صنعتی و فروشگاهی کرد. داشتن دقت 20 تا 50 گرم، نمایشگر LED و سینی ورق فولادی این باسکول صنعتی فروشگاهی را می توان از جمله مزیت های آن برشمرد.

مشخصات کلی
برند : اعتماد
مدل : 301 S
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 تا 50 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول پیام توزین 300 کیلویی مدل TM 300

باسکول پیام توزین 300 کیلویی مدل TM 300 یکی از انواع باسکول تاشو این شرکت است که می تواند با دقت 50 گرم و ظرفیت توزین 300 کیلویی به کار استفاده های نیمه صنعتی و فروشگاهی بیاید. بزرگ ترین ویژگی این مدل از باسکول پیام توزین تاشو بودن علمک آن است که جابجایی و حمل و نقل را بسیار آسان می کند.

مشخصات کلی
برند : پیام توزین
مدل : TM 300
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی / صنعتی
قیمت : 3,500,000 (تومان)
10 / 10
از 1 کاربر