021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول فروشگاهی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول فروشگاهی در واقع ترازو با ظرفیت بالا همراه با کفه ی توزین بزرگ است ، باسکول جهت توزین کالا ها با حجم زیاد یا ظرفیت بالا مناسب می باشد که در سه حالت باسکول ثابت ، دیواری و متحرک در محیط قابل اجرا است .

باسکول فروشگاهی بر حسب ظرفیت و ابعاد کفه ی توزین دارای دقت های مختلفی می باشد و بر اساس نوع استفاده دارای تنوع مدلی و جنس بدنه می باشد ، برای نمونه استفاده از باسکول دیجیتال در محیطی که خیس بوده یا رطوبت بالا وجود دارد نیاز به استیل بودن دستگاه دارد و اگر باسکول از جنس فلز ، آهن باشد در محیط ذکر شده آسیب دیده و به سرعت زنگ می زند و ممکن است با زنگ زدن بدنه ی باسکول ، لودسل که وظیفه ی توزین را دارد دچار اختلال گشته و وزن محاسبه شده با باسکول دیجیتالی اشتباه صورت پذیرد .

اگر باسکولانتخاب شده در محیط مرطوب استفاده می گردد و از جنس استیل نمی باشد با خرید یا ساخت گاری باسکول این اتفاق تا حدودی قابل کنترل می باشد زیرا باسکول با زمین فاصله داشته و کمتر آسیب می بیند . باید توجه داشت که هر باسکولی در اثر استفاده بسیار و بودن در محیط نامناسب، نیاز به تعمیر پیدا می‌کند و تعمیر باسکول فروشگاهی هم باید به دست افراد ورزیده و توانا و با آگاهی کافی صورت بگیرد.

انواع باسکول فروشگاهی را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد که یکی باسکول فروشگاهی مکانیکی و دیگری باسکول فروشگاهی دیجیتال است. نام دیگر باسکول فروشگاهی مکانیکی، باسکول سنگی یا قپان است و امروزه کمتر ساخته می‌شود و متقاضی کمتری نیز دارد، اما استفاده از آن در مناطق دور از شهر و دور از دسترسی به برق رواج دارد. معمولا انواع باسکول فروشگاهی دیجیتال ظرفیت توزینی تا 500 کیلوگرم دارند. سینی و نمایشگر هر باسکول فروشگاهی دیجیتال قسمت‌های اصلی تشکیل دهنده آن هستند، و یکی از ویژگی‌هایی که مشخص کننده فروشگاهی بودن باسکول است، مبلغ‌دار بودن نمایشگر باسکول است. انواع باسکول فروشگاهی دیجیتال را از نظر ساختاری می‌توان به سه گروه باسکول فروشگاهی ثابت و باسکول فروشگاهی متحرک و باسکول فروشگاهی دیواری دسته‌بندی کرد.  باسکول فروشگاهی ثابت دارای علمک یا ستونی است که به سینی باسکول چسبیده است؛ علمک یا ستون باسکول فروشگاهی متحرک از بدنه آن جداست و می‌توان آن را جابه‌جا کرد؛ و باسکول فروشگاهی دیواری بدون ستون است و نمایشگر آن به دیوار نصب می‌شود. برخی از انواع باسکول فروشگاهی دارای چرخ هستند که به آنها باسکول میدانی گفته می‌شود. سینی و بدنه انواع باسکول فروشگاهی فلزی است و نمایشگر آنها از نوع LCD و یا LED است.

خرید باسکول فروشگاهی

خرید باسکول فروشگاهی مناسب هر مرکز خریدوفروشی است که به ظرفیتی درحدود 500 کیلوگرم نیاز داشته باشد. دقت داشته باشید برای خرید باسکول فروشگاهی ابتدا مشخص نمایید باسکول فروشگاهی ثابت بیشتر مورد نیاز شماست، یا باسکول فروشگاهی متحرک و باسکول فروشگاهی دیواری ؛ و اینکه آیا سینی باسکول گارددار بهتر می‌تواند برای شما کارایی داشته باشد، یا سینی بدون گارد هم همان کار را برای شما انجام می‌دهد و شاید خرید باسکول فروشگاهی گارددار یا نرده‌دار کار شما را در وزن کردن کالاها آسان‌تر سازد. همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که پیش از خرید باسکول فروشگاهی مورد نیاز خود می‌توانید با مشاوران ما در فروشگاه اسکیل گفت‌وگو کنید تا بهترین انتخاب را از نظر کارایی و قیمت داشته باشید. تعمیر باسکول فروشگاهی نیز موضوع دیگری است که پرداختن به آن مهم است و بهتر است آن را به کارشناسان دوره‌دیده و کارآزموده ما بسپارید.

فروش باسکول فروشگاهی

فروش باسکول فروشگاهی در انواع مختلف و با قابلیت‌های متفاوت در وب‌سایت فروشگاهی اسکیل انجام می‌گیرد. از انواع باسکول فروشگاهی ثابت و متحرک و دیواری که بگذریم، گاهی خریدوفروش باسکول فروشگاهی با توجه به تعداد حسگر به کار رفته در آن صورت می‌گیرد. بیشتر انواع باسکول فروشگاهی دارای یک حسگر وزن هستند که در وسط سینی توزین آنها به‌ کار رفته، اما برخی از انواع باسکول فروشگاهی نیز از چهار حسگر در چهار طرف سینی توزین بهره برده‌اند. استفاده از چهار حسگر یا لودسل، حساسیت باسکول را در نشان دادن وزن بیشتر می‌کند و کالا را در هر قسمتی از سینی باسکول که بگذاریم، وزن را به سرعت و با دقت نشان می‌دهد. فروش باسکول فروشگاهی تک لودسل و چهار لودسل هم در فروشگاه اسکیل انجام می‌شود که در زمان خرید به این نکته هم دقت نمایید. علاوه بر آن خریدوفروش باسکول فروشگاهی چاپگردار یا بارکد خوان یا دارای توانائی‌های مختلفی مثل اتصال به رایانه و چاپگر خارجی و صندوق پول هم از گزینه‌های انتخابی دیگر به شمار می‌روند. برای تعمیر باسکول فروشگاهی خود نیز، در صورت نیاز می‌توانید به ما مراجعه کنید.

قیمت باسکول فروشگاهی

قیمت باسکول فروشگاهی با توجه به گوناگونی باسکول فروشگاهی کاملا متفاوت است. نام برند یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت باسکول فروشگاهی است. داشتن یا نداشتن چاپگر نیز یکی دیگر از موارد موثر در تعیین قیمت باسکول فروشگاهی است. نوع نمایشگر هم از مسائل موثر در قیمت باسکول فروشگاهی است و معمولا از برندی مشابه، قیمت باسکول فروشگاهی با نمایشگر LED بالاتر از قیمت باسکول فروشگاهی با نمایشگر LCD است. قابلیت‌های مختلف دیگری مثل اتصال به رایانه و صندوق پول و بارکدخوان، و حتی جنس بدنه و سینی آن نیز در مشخص شدن قیمت باسکول فروشگاهی تاثیرگذارند.

باسکول فروشگاهی ارزان

باسکول فروشگاهی ارزان و با کیفیت را هم می‌توان در بین انواع باسکول فروشگاهی یافت. بعضی از برندهای تولید کننده باسکول فروشگاهی دارای معروفیت کمتری هستند و قیمت باسکول فروشگاهی ساخته آنها نیز پائین‌تر از دیگر باسکول‌های فروشگاهی است، اما دارای کیفیت خوبی هستند و می‌توان گفت در بین آنها باسکول فروشگاهی ارزان و با کیفیت را می‌توانید پیدا کنید. چنانچه در انتخاب و خرید باسکول فروشگاهی ارزان و با کیفیت نیاز به مشورت داشتید، کارشناسان فروش ما آماده پاسخ‌گویی به شما هستند. مطمئنا این نکته را در نظر دارید که ارزان بودن تنها، ملاک خوبی برای انتخاب و خرید باسکول فروشگاهی نیست.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()