021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول نفرکش

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول نفرکش دستگاهی برای توزین نفر می باشد که امروزه به قد سنج الکترونیکی نیز مجهز گردیده است به صورتی که پس از قرار گرفتن فرد بر روی کفه ی باسکول ابتدا وزن سپس قد محاسبه می گردد ، باسکول معمولا با صندوق پول همراه بوده که قبل از توزین با وارد نمودن سکه باسکول دیجیتال شروع به توزین می نماید .

باسکول نفرکش در داروخانه ها و باشگاه های ورزشی و حتی در فروشگاه ها مورد استفاده می باشد و با تنظیم منوی سکه می توان باسکول سکه ای را در حالت استفاده با سکه قرار داد و برای افزایش در آمد در فروشگاه ها و داروخانه ها استفاده نمود .


باسکول باشگاهی از این رو به باسکول باشگاهی شناخته شده است که برای توزین وزن نفر بوده و با توجه داشتن به وزن نفر در یک دوره بر حسب برنامه ، می توان ورزش مورد نیاز را در باشگاه ها تعیین نمود ، استفاده از باسکول داروخانه ای در کل برای تنظیم وزن می باشد و تلاشی در جهت کمک به سلامت انسان هاست .

باسکول معمولا به صورت علمک دار مورد استفاده قرار می گیرد و اضافه نمودن قد سنج الکترونیکی به تنظیم برنامه غذایی کمک می نماید زیرا با داشتن قد و وزن نفر ، محاسبه ی کمبود وزن و اضافه وزن فراهم می گردد و باسکول دیجیتال به صورت خودکار پس از قرار گرفتن بر روی کفه ی توزین محاسبه را انجام می نماید .

در گروه باسکول نفرکش می توان به باسکول سهند و باسکول دنا توزین اشاره نموده که باسکول سهند مورد تایید فدراسیون ورزشی بوده و تمامی تولیدات باسکول سهند دارای ظاهر بسیار شکیل و قدرتمند می باشد .

انواع باسکول نفرکش که به باسکول قد و وزن و باسکول باشگاهی و باسکول داروخانه ای هم معروف است، را می‌توان به چند گروه باسکول نفرکش دیجیتال با قدسنج الکترونیکی، باسکول نفرکش دیجیتال با قدسنج مکانیکی، و باسکول نفرکش بدون قدسنج تقسیم کرد. در دسته‌بندی دیگری هم می‌توان باسکول قد و وزن سکه‌ای و باسکول قد و وزن معمولی را قرار داد. ساختار انواع باسکول نفرکش دیجیتال از سینی توزین، ستون یا علمک باسکول، و نمایشگر LED یا LCD تشکیل می‌شود. بعضی از انواع باسکول نفرکش می‌توانند BMI بدن یا مقدار شاخص توده بدنی شخص را هم اندازه‌گیری کنند و مقدار کمبود یا اضافه وزن او را هم نشان دهند. سنجش BMI را با دانستن قد و وزن شخص می‌توان انجام داد. برخی از انواع باسکول داروخانه ای دیجیتال نیز مجهز به چاپگر هستند و می‌توانند از نتیجه داده‌ها برگه چاپی تهیه کنند.

خرید باسکول نفرکش

خرید باسکول نفرکش برای هر مرکزی شرایط خاص خود را دارد. برای نمونه خرید باسکول نفرکش برای داروخانه‌ها و مراکز تفریحی عمومی معمولا از نوع سکه‌ای است، اما خرید باسکول نفرکش برای باشگاه می‌تواند از نوع معمولی و بدون سکه باشد. بهتر است ابتدا محلی که قرار است باسکول ورزشی در آن استفاده شود را مشخص کنید و سپس اقدام به خرید باسکول نفرکش نمایید. معمولا باشگاه‌های حرفه‌ای نیز خرید باسکول نفرکش را در دستور کار خود دارند، چرا که قهرمانان بدنسازی و کشتی و دیگر رشته‌های ورزشی باید به‌طور مرتب وزن خود را اندازه بگیرند. انتخاب و خرید باسکول نفرکش با گارانتی و خدمات پس از فروش هم یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها در هنگام خرید است. هر باسکول باشگاهی ممکن است پس از مدتی استفاده دچار اشکال در نمایشگر قد یا وزن و یا حتی آسیبی در بدنه و حسگر خود شود که دراین‌صورت نیاز به تعمیرکاری ماهر برای تعمیر باسکول نفرکش دیده می‌شود. تعمیر باسکول نفرکش دیجیتال نیز باید به دست افراد متخصص و دوره‌دیده انجام شود، پس باسکول خود را به دست هر فرد ناآزموده‌ای نسپارید.

فروش باسکول نفرکش

فروش باسکول نفرکش در برندها و مدل‌های گوناگون در فروشگاه اینترنتی اسکیل انجام می‌پذیرد. بهتر است پیش از خرید باسکول باشگاهی نوع برند خاصی که مورد نظرتان هست را مشخص کنید و در صورت مشخص نبودن نام برند، می‌توانید گزینه‌های دیگری را مورد نظر خود قرار دهید. شاید خریدوفروش باسکول چاپگردار و باسکول با قابلیت ارتباط با رایانه و چاپگر خارجی مورد نظر شما باشد که دسترسی به نمونه‌های آنها نیز آسان است. اگر باسکول را برای استفاده در داروخانه و مکان‌های عمومی می‌خواهید و با مردمی سروکار دارید که مایلند مقدار کمبود یا اضافه‌وزن خود را بدانند، ما فروش باسکول نفرکش با قابلیت محاسبه BMI را نیز در دستور کار خود داریم.

قیمت باسکول نفرکش

قیمت باسکول نفرکش از هر برندی با برند دیگر متفاوت است و هیچ قیمت ثابتی را نمی‌توان برای باسکول قد و وزن در نظر گرفت. نخستین تعیین کننده قیمت باسکول نفرکش نام و سابقه برند آن است و سپس به ویژگی‌ها و توانائی‌ها و جنس بدنه و نوع نمایشگر آن باید پرداخت. در دو باسکول از یک برند با توانائی‌های یکسان، معمولا قیمت باسکول نفرکش دارای نمایشگر LED بالاتر از باسکول دارای نمایشگر LCD است، و همچنین قیمت باسکول نفرکش چاپگردار از قیمت باسکول نفرکش بدون چاپگر بالاتر است. بدین ترتیب کم‌وزیاد شدن هر قابلیتی مانند محاسبه شاخص توده بدنی یا موارد دیگر هم می‌تواند قیمت باسکول نفرکش را بالاتر یا پائین‌تر بیاورد.

باسکول نفرکش ارزان

باسکول نفرکش ارزان و با کیفیت را نیز می‌توان در بین انواع باسکول نفرکش جستجو کرد. آنچه مسلم است ارزان بودن تنها، گزینه مناسبی برای انتخاب و خرید باسکول نفرکش نیست، اما می‌توان باسکول نفرکش ارزان را در هر برندی نسبت به برند دیگر جستجو و پیدا کرد. کم یا زیاد بودن توانائی‌های یک باسکول داروخانه ای نیز می‌تواند تعیین کننده قیمت باسکول داروخانه ای و نمونه‌ای از باسکول نفرکش ارزان یا غیر آن باشد. برای انتخاب و خرید بهترین باسکول نفرکش با ما تماس بگیرید و ویژگی‌های باسکول قد و وزن مورد نظر خود را بگویید تا ما هم شما را در انتخاب بهترین و مناسب‌ترین باسکول باشگاهی مناسب همراهی کنیم.


ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()