سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول سهند

باسکول سهند ، باسکول نفرکش می باشد که در مدل های بسیار متنوعی در حال تولید است ، باسکول سهند بزرگترین تولید کننده ی باسکول ورزشی در ایران است که تمام تولیدات باسکول مورد تایید فدراسیون ورزشی می باشد و باسکول بیشتر در مراکز ورزشی مورد استفاده است .

باسکول سهند با هدف کمک به سلامتی انسان طراحی شده است و در مدل های باسکول سکه ای و باسکول معمولی تولید می گردد ، باسکول سکه خور با عنوان منبع درآمدی در فروشگاه ها و داروخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد و باسکول معمولی که در مدل باسکول قد سنج و باسکول قد و وزن نیز تولید می گردد بیشتر در مراکز بهداشتی درمانی و باشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد .

دیجی اسکال نمایندگی باسکول سهند ، باسکول نفرکش را با 36 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش باسکول را 15 سال تضمین می نماید ، عمر طولانی ، مقاومت بدنه و ظاهر شکیل از ویژگی های باسکول سهند می باشد .

جهت اطلاع از قیمت باسکول و تعمیر باسکول با مشاورین ما در مرکز تعمیرات باسکول سهند تماس حاصل نمایید .

انواع باسکول سهند در زمینه باسکول‌های باشگاهی و نفر کش و در چند نوع مختلف ساخته شده‌اند که هر فروشگاه و یا باشگاه و داروخانه‌ای می‌تواند نوع مناسب آن را انتخاب و خریداری نماید. بعضی از انواع باسکول سهند سکه‌ای هستند. معمولا فروشگاه‌های شلوغ و داروخانه‌ها و برخی مراکز دیگر، از باسکول سکه ای سهند استفاده می‌کنند تا مورد استفاده مردمی قرار گیرد که به آن محل رفت‌وآمد دارند. باسکول سکه ای سهند را هم می‌توان برای اندازه‌گیری قد و وزن مردم در خدمت آنان قرار داد، و هم می‌توان به آن به عنوان منبع درآمدی برای فروشگاه یا داروخانه نگاه کرد. یکی از انواع باسکول سکه ای سهند به شکلی ساخته شده تا موسسه‌های خیریه بتوانند از آن برای جذب کمک‌های مردمی استفاده کنند و مردم را تشویق به وزن کردن و کمک به خیریه نمایند. از دیگر انواع باسکول سهند باسکول قد و وزن سهند را می‌توان نام برد که در باشگاه‌های ورزشی و کلینیک پزشکان و بسیاری مراکز دیگر استفاده می‌شود.

انواع باسکول نفر کش سهند دارای ویژگی‌های مختلفی هستند که به عنوان نمونه می‌توان به توانایی محاسبه BMI یا اندازه‌گیری شاخص توده بدنی فرد اشاره کرد. BMI بدن هر فرد مقدار اضافه ‌وزن یا کمبود وزن او را مشخص می‌کند و یا متعادل بودن وزن او را اعلام می‌کند. داشتن چاپگر یکی دیگر از ویژگی‌هایی است برخی از انواع باسکول دیجیتال سهند دارا هستند و بدین ترتیب باسکول برگه چاپ شده‌ای از قد و وزن و محاسبه شاخص توده بدنی فرد تحویل می‌دهد. اتصال به رایانه و چاپگر هم یکی دیگر از قابلیت‌های بسیاری از انواع باسکول نفر کش سهند است. اندازه‌گیری قد با بهره‌گیری از قدسنج الکترونیکی در برخی از انواع باسکول باشگاهی سهند ممکن شده است و برخی دیگر نیز به قدسنج مکانیکی مجهز شده‌اند. بعضی از انواع باسکول نفر کش سهند نیز به شاخص و سیستم اندازه‌گیری قد مجهز نشده‌اند. باسکول ویلچری سهند نیز یکی دیگر از انواع باسکول دیجیتال سهند است. باسکول ویلچری سهند برای قرارگیری شخص به همراه ویلچری که بر روی آن نشسته بر روی باسکول طراحی شده است و نمایشگر LED آن هم وزن فرد را با دقت زیاد نشان می‌دهد. یکی دیگر از انواع باسکول دیجیتال سهند باسکول همراه سهند است. باسکول همراه نفر کش سهند دارای چمدان کوچکی است که باسکول و نمایشگر آن را در خود جای می‌دهد و می‌توان آن را همراه با تیم‌های ورزشی و یا گروه‌های پزشکی به آسانی جابه‌جا کرد.

خرید و فروش باسکول سهند مورد نیاز بسیاری از مراکز پزشکی، ورزشی، و حتی مراکز خیریه است و هر کدام از آنها به نوعی می‌توانند از یکی از انواع باسکول سهند بهره‌مند شوند. خرید و فروش باسکول سهند به همراه 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش ارائه می‌شود که نمایانگر اطمینان سازنده از ساخته خود است. به خرید باسکول سکه ای سهند به عنوان محلی برای درآمد می‌توان نگاه کرد، اما انواع دیگر باسکول باشگاهی سهند مناسب استفاده در باشگاه‌های ورزشی و کلینیک‌های پزشکان است. خرید باسکول ویلچری سهند نیز برای بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های مختلف سودمند است.

قیمت باسکول سهند را پس از انتخاب هر نوعی از انواع باسکول دیجیتال سهند و خواندن ویژگی‌های آن ملاحظه بفرمایید، اما اگر به دلیل به‌روز نبودن قیمت و نبودن آن کالا در انبار فروشگاه اسکیل، قیمت باسکول سهند مشخص نشده بود، به ما تلفن بزنید تا از آخرین قیمت باسکول دیجیتال سهند آگاه شوید. یکی از بهترین ویژگی‌های باسکول سهند مناسب بودن قیمت باسکول دیجیتال سهند است که در مقایسه با انواع مشابه وارداتی آن بسیار پایین‌تر و مناسب مصرف کننده ایرانی است. توجه شما را به این نکته نیز جلب می‌کنم که در صورت نیاز به تعمیر باسکول سهند نیز همکاران تعمیرکار ما در فروشگاه اسکیل آماده ارائه خدمت به شما خریداران گرامی هستند.

باسکول سهند ارزان و گارانتی‌دار را از فروشگاه اسکیل تهیه کنید و در صورت نیاز به تعمیر باسکول سهند نیز آن را از ما جویا شوید. انواع باسکول سهند با توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلفی که دارند، قیمت‌های متفاوتی نیز دارند که باسکول با پایین‌ترین قیمت در بین آنها را می‌توان باسکول سهند ارزان نامید. انواع باسکول قد و وزن سهند در هر مکانی که باشند، باعث تشویق افراد به دانستن قد و وزن خود می‌شوند.

ترازوی ویلچری سهند

ترازوی ویلچری سهند ظرفیت 200 کیلو گرم ، دقت 50 گرم ، ابعاد پایه ی اصلی 110  × 90 ، ابعاد پایه با رمپ 90 × 150 الی 160 رمپ ورودی به صورت مورب ، نصب روی سطح اجرا می گردد و در گروه محصولات باسکول سهند قرار گرفته است ، ترازوی ویلچر سهند برای استفاده در مراکز درمانی و بیمارستان مورد استفاه قرار می گیرد و با قرار گیری فرد بیمار به همراه ویلچر توزین صورت می پذیرد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول سهند ، باسکول ویلچری را به مدت 36 ماه گارانتی دارد .

مشخصات کلی
برند : سهند
مدل : Sahand Scale
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول پزشکی
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 0 (تومان)

باسکول سهند سکه ای موسسات خیریه

باسکول سهند سکه ای موسسات خیریه ساخت ایران با رعایت استاندارد های توزین می باشد ، ساختار بدنه ی باسکول مقاوم و صنعتی طراحی شده است که امکان نصب تابلو و یا شیشه ی تبلیغاتی بر روی بدنه جهت معرفی موسسه اعطایی را فراهم می آورد و قسمتی جهت واریز اسکناس نقدی و سکه برای جمع اوری کمک های نقدی در بدنه ی باسکول سهند طراحی شده است که به راحتی امکان خارج کردن وجه نقد را فراهم نموده است ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول خیریه ی سهند دستگاه را به مدت 36 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : سهند
مدل : ترازوی الکترونیکی خیریه
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 0 (تومان)

باسکول نفرکش سهند مدل et

باسکول نفرکش سهند یکی از بهترین باسکول دیجیتال در این صنعت است که جهت توزین افراد در باشگاه ها و مراکز تفریحی مورد استفاده قرار می گیرد ، باسکول سهند دارای 36 ماه گارانتی می باشد و دیجی اسکال نمایندگی باسکول سهند کیفیت و عمر طولانی دستگاه را تایید و خدمات پس از فروش باسکول را به مدت 15 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : سهند
مدل : sahand - et
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول نفرکش
گارانتی : 36 ماه

باسکول نفر کش سهند مدل bs 85

باسکول سهند ساخت ایران می باشد که در گروه باسکول نفرکش قرار گرفته است و تمام محصولات سهند دارای استاندارد و مورد تایید فدراسیون ورزشی قرار گرفته است و با توجه به کیفیت دستگاه قیمت باسکول نفرکش بسیار مناسب بوده و دیجی اسکال دستگاه را 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش باسکول عرضه می نماید .

مشخصات کلی
برند : سهند
مدل : sahand - bs 85
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول نفرکش
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 0 (تومان)

باسکول نفرکش سهند مدل bs 101

باسکول دیجیتال سهند جهت توزین نفر مورد استفاده قرار می گیرد که در دو مدل سکه ای و معمولی قابل انتخاب می باشد ، باسکول سهند ساخت ایران همراه با استاندارد های معتبر جهانی است ، دیجی اسکال باسکول را به مدت 36 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش باسکول را 15 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : سهند
مدل : sahand bs 101
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول نفرکش
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 0 (تومان)

باسکول نفرکش سهند مدل همراه

باسکول سهند با امکان جا به جایی آسان قابل استفاده در باشگاه ها و مسابقات ورزشی می باشد ، باسکول دیجیتالی سهند دارای استاندارد های ملی و مورد تایید فدراسیون ورزشی است ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول سهند دستگاه را با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش باسکول عرضه می نماید . 

مشخصات کلی
برند : سهند
مدل : SADRA - hamrah
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول نفرکش
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 0 (تومان)

باسکول سهند نفرکش مدل bsr 85

باسکول سهند ساخت ایران بوده که با رعایت استاندارد ملی مورد تایید فدراسیون ورزشی قرار گرفته است ، باسکول نفرکش مدل bsr 85 دارای قدسنج الکترونیکی بوده که با دقت 1 سانتی متر اندازه گیری قد و با دقت 50 تا 100 گرم وزن را محاسبه می نماید ، دیجی اسکال مرکز فروش و خدمات پس از فروش باسکول سهند دستگاه را به مدت 36 ماه گارانتی نموده و کارکرد  مفید دستگاه را به مدت 15 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : سهند
مدل : sahand - bsr 85
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول نفرکش
گارانتی : 36 ماه

باسکول داروخانه ی سهند مدل bs 88

باسکول دیجیتالی سهند در گروه باسکول نفرکش قرار گرفته است که دارای قدسنج الکترونیکی می باشد از این رو به باسکول نفرکش قدسنج معرفی می گردد که تا 200 متر امکان اندازه گیری قد را و در صورت درخواست مشتری با اضافه نمودن توزین تا 200 کیلو گرم امکان محاسبه ی وزن را دارد ، دیجی اسکال باسکول را به مدت 36 ماه گارانتی و 15 سال عمر و خدمات پس از فروش باسکول را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : سهند
مدل : sahand - bs 88
ظرفیت : 0
دقت در توزین : 0
نوع کاربری : باسکول قدسنج
گارانتی : 36 ماه

باسکول داروخانه ای سهند مدل bs 100

باسکول سهند مدل bs 100 دارای دو مدل باسکول نفرکش سکه ای و معمولی قابل انتخاب توسط خریدار با رنگ دلخواه می باشد ، توزین دقیق همراه با قدسنج الکترونیکی ایجاد می نماید ، digi scale دستگاه را به مدت 36 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش باسکول را 15 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : سهند
مدل : sahand - bs 100
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول نفرکش
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 0 (تومان)

باسکول سهند نفرکش مدل bsr 101

باسکول دیجیتالی سهند سالیان درازی است که در صنعت باسکول نفرکش در حال فعالیت می باشد و تمام تلاش خود را در تولید محصولات جدید و عرضه باسکول دیجیتال با کیفیت می نماید ، دیجی اسکال باسکول سهند را به مدت 36 ماه گارانتی نموده و 15 سال خدمات پس از فروش باسکول را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : سهند
مدل : sahand - bsr 101
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول نفرکش
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 0 (تومان)

باسکول نفرکش سهند مدل bmi

باسکول سهند دستگاهی برای توزین نفر می باشد که با قرار گرفتن فرد بر روی کفه توزین به صورت اتوماتیک فرمان به نمایشگر و نرم افزار قد سنج انتقال یافته و علاوه بر وزن فرد قد نیز محاسبه می گردد ، باسکول نفرکش سهند دارای 36 ماه گارانتی دیجی اسکال می باشد .

مشخصات کلی
برند : سهند
مدل : bmi
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 25 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی
گارانتی : 36 ماه
قیمت : 0 (تومان)
6 / 10
از 1692 کاربر