سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول Seca

باسکول Seca برند مطرح در صنعت باسکول پزشکی در سراسر جهان می باشد ، سکا اولین تولید کننده ی ابزار سنجش قد و وزن افراد است ، شروع باسکول سکا از باسکول عقربه ای بوده و امروز انواع باسکول دیجیتالی با برترین تکنولوژی تولیدات باسکول Seca است .

Seca در سالیان تولید خود اعتماد و اطمینان پزشکان ، بیمارستان ها و مراکز درمانی را از کیفیت توزین باسکول وزن کشی و عمر بی نظیر انواع ترازو جلب نموده و موجب ترغیت به تجهیز مراکز به سیستم باسکول گردیده است و در هر زمینه ی پزشکی دستگاهی ایده ال در میان محصولات سکا جهت سنجش یافت می شود که این امر باسکول سکا را به افزایش انحصار و محبوبیت و در نتیجه به داشتن بازار بزرگ و جهانی سوق می دهد .

محصولات سکا از ترازو نوزاد ، ترازو کفی ، باسکول ویلچر و تخت بیمارستان ، باسکول قد و وزن ایستاده آغاز شده و همچنان نیز باسکول سکا در طراحی محصولی جدید و کاربردی در حال فعالیت است .

دیجی اسکال نمایندگی باسکول سکا ، کیفیت سیستم های توزین پزشکی و عمر بی نظیر محصولات سکا را تضمین می نماید و دستگاه را با گارانتی 12 ماه و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید .

انواع باسکول سکا همان‌طور که اشاره شد در زمینه پزشکی ساخته می‌شوند و باسکول ویلچری سکا یکی از مهم‌ترین ساخته‌های این شرکت است. باسکول ویلچری سکا در دو شکل مختلف ساخته می‌شود که یکی فرم ظاهری ویلچر را دارد و شخص باید بر روی آن بنشیند تا وزن او مشخص شود، و دیگری به صورت کفی ساخته شده است و فرد مورد نظر با ویلچر بر روی آن قرار می‌گیرد و وزن او محاسبه می‌شود. البته بر روی باسکول کفی ویلچری می‌توان ایستاد و وزن را اندازه‌گیری کرد. بعضی از انواع باسکول ویلچری سکا قابلیت اندازه‌گیری BMI بدن فرد را هم دارد و بدین ترتیب می‌توان مقدار کمبود یا اضافه وزن و یا وزن متعادل فرد را تشخیص داد. نوع دیگر باسکول پزشکی سکا باسکول تخت بیمارستانی سکا است که به شکل پایه‌هایی ساخته شده که زیر چهار پایه تخت گذاشته می‌شود و وزن تخت و بیمار روی آن را مشخص می‌کند. باسکول تخت بیمارستانی و باسکول ویلچری سکا هر دو دارای قابلیت پارسنگ هستند تا وزن تخت یا ویلچر از وزن بدن بیمار کم شود و وزن بیمار مشخص شود. انواع باسکول دیجیتال سکا از ترکیبی از فلز و پلاستیک فشرده ABS ساخته شده‌اند و از نمایشگری از نوع LCD بهره می‌برند. دقت اندازه‌گیری وزن هم در انواع باسکول پزشکی سکا بسیار خوب و بالاست و می‌توان گفت دقت 100 گرم در مقیاس اندازه‌گیری وزن تخت و ویلچر، به همراه بدن شخص، بسیار خوب و بالاست.

خرید و فروش باسکول سکا در فروشگاه اینترنتی اسکیل با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش شرکت سازنده همراه است. خرید و فروش باسکول سکا از هر نوعی مناسب مراکز پزشکی و درمانی است و بسیاری از بیمارستان‌ها و کلینیک‌های پزشکی نیاز به انواع باسکول دیجیتال سکا دارند. خرید باسکول سکا ویلچری که شبیه یک صندلی است و شخص می‌تواند روی آن بنشیند، و چرخ‌هایی در زیر آن قرار داده شده، جابه‌جایی آن را برای کارکنان بیمارستان بسیار آسان ساخته است. جابه‌جایی باسکول تخت بیمارستانی سکا هم بسیار آسان است. فروش باسکول دیجیتال سکا کفی با سطحی آج‌دار است که باعث می‌شود شخص کم‌توان و بیمار هنگام رفتن بر روی آن سر نخورد و به خطر نیفتد. ممکن است شما به تعمیر باسکول سکا نیز نیاز پیدا کنید که دراین‌صورت هم سایت فروشگاهی اسکیل شما را همراهی خواهد کرد.

قیمت باسکول سکا در انواع گوناگون آن با هم متفاوت است و تا حدی از شکل ظاهری باسکول‌ها هم می‌توان به تفاوت قیمت آنها پی برد. به عنوان نمونه قیمت باسکول سکا ویلچری که مانند صندلی ساخته شده، پایین‌تر از قیمت باسکول دیجیتال سکاست که به شکل کفی ساخته شده و سنگین‌تر و قدرتمندتر است. تعداد لودسل هم می‌تواند در قیمت باسکول دیجیتال سکا موثر باشد و باسکول تخت بیمارستانی سکا دارای چهار لودسل یا حسگر وزن است، و از طرفی دارای چرخی است که بتوان پایه‌ها و نمایشگر آن را به راحتی حرکت داد و وجود این تجهیزات هم روی قیمت باسکول دیجیتال سکا تاثیر گذاشته است. سایت فروشگاهی اسکیل قیمت باسکول سکا را مانند هر کالایی با کمترین سود برای شما تعیین کرده است تا خرید انواع باسکول دیجیتال سکا برای شما خریدی به صرفه و اقتصادی باشد.

باسکول سکا ارزان نیست. باسکول دیجیتال سکا از بهترین بدنه و نمایشگر و حسگر وزن، و به شکل تخصصی ساخته شده و قیمت باسکول دیجیتال سکا هم متناسب با کالای وارداتی و توانایی‌هایی است که در اختیار پرسنل بیمارستان برای سنجش وزن بیماران می‌گذارد. البته هر کدام از انواع باسکول سکا دارای قیمتی خاص خود هستند و در بین آنها، برخی که دارای قیمت پایین‌تری هستند را می‌توانیم باسکول سکا ارزان بنامیم. باسکول دیجیتال سکا ساخته شرکت آلمانی سکا با سابقه بسیار در ساخت انواع باسکول پزشکی سکاست و سال‌هاست که جای خود را در صنعت بیمارستانی و پزشکی در دنیا باز کرده و انواع باسکول‌های کارآمد پزشکی را به بازار عرضه کرده است.

باسکول سکا مدل 763

مشخصات کلی
برند : سکا
مدل : 763
ظرفیت : 250 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : نفرکش، داروخانه ای و باشگاهی
قیمت : 46,170,000 (تومان)

باسکول سکا مخصوص معلولین مدل 664

باسکول سکا مدل 664 دارای ظرفیت 360 کیلو گرم و دقت 100 گرم می باشد که مختص توزین معلولین و بیماران سنگین وزن می باشد ، باسکول سکا در زمان خرید همراه با ویلچر ارائه می گردد و در قسمت ورودی و خروجی باسکول دیجیتال دارای رمپ می باشد ، دیجی اسکال دستگاه را با 12 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 664
ظرفیت : 360 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول پزشکی

باسکول سکا مخصوص بیمارستان مدل 684

باسکول دیجیتال سکا مدل 684 در گروه محصولات پزشکی و بیمارستانی سکا قرار گرفته است ، باسکول به صورت کفی با دسته های بلند می باشد که بیمار با قرار گیری بر روی باسکول دیجیتال می تواند بر روی صندلی نشسته یا بایستد و همچنین با ویلچر بر روی کفی قرار گیرد ، ظرفیت 360 کیلو گرم با دقت 100 گرم در خطا می باشد ، دیجی اسکال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 684
ظرفیت : 360 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول پزشکی
گارانتی : 12 ماه

باسکول تخت بیمارستان سکا مدل 984

باسکول تخت بیمارستانی سکا مدل 984 همراه با ترالی قرار گیری پایه ها جهت حمل آسان ساخت کشور آلمان است ، ظرفیت توزین باسکول 500 کیلو گرم با دقت 100 گرم می باشد که دارای ویژگی ثبت وزن خالص ، محاسبه bmi ، نگهدارنده ی وزن خودکار ، سیستم ضد نوسان می باشد ، ترازو سکا دارای 12 ماه گارانتی است .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 984
ظرفیت : 500 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول پزشکی
گارانتی : 12 ماه

باسکول ویلچری سکا مدل 952

باسکول ویلچر سکا مناسب جهت تجهیز بیمارستان ها می باشد و برای توزین افراد کم توان و معلولان به کار می رود ، ظرفیت 200 کیلو گرم با دقت 100 گرم می باشد که دارای ویژگی وزن خالص ، نگهدارنده ی خودکار و خاموشی موقت در صورت عدم استفاده می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو سکا دستگاه را 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 952
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول پزشکی سکا
گارانتی : 12 ماه

باسکول سکا مدل 769

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 769
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول پزشکی
گارانتی : 12 ماه
6 / 10
از 1692 کاربر